Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови  
Авторadi (Нерегистриран)
Публикувано13.04.11 20:56



Здравейте всички! Този път пиша с добри новини ( и преди съм писала тук, но с друго име и беше отдавна). Накратко историята - майка ми беше диагностицирана с рак на гърдата 3 стадий, мети в 18 лимф възела, мина химия, хормоно и лъчетерапия, ремисия за 2-3 год, после рецидив в черен дроб, пак химия, маркера доближи до 31, но така и не падна под. кратко време след това маркер 120, от пет скенера се видя, че тумора в черния дроб само за 1 мес от 2 е станал 6 см, изписаха кселода, взима ги около месец, но подобрение никакво, даже маркера се качи на 190. Пропуснах да кажа, че заедно с чернодробните мети откриха и ракови клетки в белия дроб и в лимф възел до черния. Преди около месец - два направиха изследвания в Търново и взеха течност от бял дроб, след което майчето се почуства много зле и спря с кселодата. И тук идва съществената част - незнам дали някой от вас знае, че преди около 3 седмици във Виена беше бразилският лечител Жоао де Деус, ние се записахме и отидохме за 4 дена, като имахме 2 срещи с него (там имаше буквално хиляди хора - около 3000 от цял свят). След като се върнахме в българия майчето продължи да ходи на нейните рейки процедури, с които беше започнала преди Виена. В понеделник отиде в София за изследвания и наново започване на химията, но какво беше учудването и радостта ни когато стана ясно, че кръвната й картина е в норма, а маркера от 195 е паднал на 93,

при това без никакви медикаменти (беше спряла кселодата и пиеше само разните добавки, които по принцип си вземаше).Заради тези резултати днес мина една по-лека химия с кселода от първоначално предвидената по-агресивна с платина. Доколкото разбрах лекарите са се чудили два дни на какво се дължи това и накрая са казали, че най-вероятно е отложен ефект от кселодата, но как след като ги беше спряла, а и докато ги пиеше процесът си прогресираше. Много съм радостна и се надявам този спад да се запази, защото това е една от малкото добри новини, които получаваме от редовните й прегледи в София, тъй като те най -вече са свързани с лоши новини, засилено отчаяние и сълзи.

Редактирано от *jull** на 14.04.11 22:07.



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: adi]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано13.04.11 22:12



Можеш ли да опишеш подробно какво й е дал Жоао де Деус или какви енергийни сеанси й е правил и по колко време е отделял на 1 човек или е било в зала - групово ?

El Chofer


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: adi]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано13.04.11 22:31



Много се радвам за твоето майче! Разбрах, че са й давали рейки. Можеш ли да ми кажеш къде във Варна? Аз съм от Пловдив и на мен преди операцията преди 1 година и половина /рак на гърдата/ ми даваха рейки и туморът се беше смалил. Лекарите дадоха обяснение, че сигурно е разлика в ехографите ..на което аз само се усмихнах.. Но ме достраша да продължа само с рейки и се оперирах, доверявайки се на традиционната медицина... Искам също да попитам за този човек - нещо по-подробно за него можеш ли да пишеш?



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: kras4o_k]  
Авторadi (Нерегистриран)
Публикувано13.04.11 23:25



Доколкото разбрах Жоао лекува чрез някакви същества, които се вселяват в него, дните когато се явявахме там (някакво село или местност близо до Виена), се събирахме всички хора, определени за сутринта (около 1000-2000) в една огромна шатра с няколко ръкава, започваше се с молитви, медитация, хора от неговия екип говореха, а през цялото това време имаше непрекъснат поток от хора, които минаваха през залата, където е той. Хората от екипа ни обясниха (а и ние преди това знаехме), че когато стигнем до Жоао може да стане някое от следните неща: той да ни прати за духовна операция, да ни задържи да постоим в стаята, където е той за медитация или (като по-голямата част от хората и както се случи с нас) да направи знак с ръка да преминем в стаята за благословия. Отпред пред шатрите се продава вода, която е от Бразилия и е благословена от самия Жоао и всеки, който пожелае може да си купи. Има книга преведена на български за Жоао де деус и там най-вече може да се добие пълна представа за какво става въпрос. Само да кажа, че майка ми и леля ми (по чието настояване отидохме във виена) вярват в тези неща, докато аз съм повече реалист и ме взеха най-вече за преводач, тъй като отбирам от английски, а там се говореше предимно на немски и англ., е за българската група имаше и преводачи на български, но те обясняваха само най-важните неща. Преди да влезеш при медиума може да напишеш на листче най-съкровените си желания и да си пожелаеш здраве, но ни казаха, че това е по-скоро символично, защото още преди да влезем при Жоао съществата вече знаят какво искаме и каква е нашата история. Страшно много мога да напиша още, но ще стане ужасно дълго - мисля, че има информация и в гугъла. А за питането на красчо , да кажа, че майчето е от сливен и там ходи на рейки процедурите при една рускиня, там и бяха определили и една диета, която да спазва - да се откаже от млечните продукти, сладкото и сладките плодове; когато си прави зелени салати, задължително преди това да ги накисва най-малко за час във вода и тнт. Сега не мога да кажа с подробности, но ще я питам и ще пиша пак. Но и в двата случая основното което се цели е позитивното мислене, изчистването от негативната енергия, любовта към хората около теб и най-вече желанието за живот и вярата, че ще оздравееш. Накрая да отбележа, че аз самата не знам кое от тези неща й е помогнало, и дали е възможно, както казват лекарите това да е отложен ефект от кселодата, затова ще се радвам и ако някой от специалистите даде мнението си.



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: adi]  
Автор Kaлoянa_ (пристрастен)
Публикувано14.04.11 04:59



Аз съм пускала информация за него във темата ПОлЕЗЕН САЙТ, сега отново



ето и за дистанционно лечение




Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: Kaлoянa_]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано14.04.11 12:17



adi , Жоал е учил в училище до девет годишна възраст. Това теб не те устройва, нали? Но пък и 12 седмици прогноза за живот на Матю също никой не устройва. "Съществата" са духовете на лекари и свещенници - около 30 на брой. Те му "казват" какво да прави. Изгледай филма внимателно няколко пъти и кажи на майка ти, че си гледала нещо в интернет (чела си текст на английски, че да не ти иска майка ти да й го показваш) и Жуал е назал как става "лечението". То във филма си е показано - ръцете се слагат на болното място - в случая черния дроб , и човек сяда на стол и започва да медитира , тоест мисли за болното място с часове. Тоест, все едно си на работа на 8 часов работен ден с 1 час обедна почивка. Гледай филма. Предлагам ти да й кажеш, че едната ръка за половината от времето трябва да е от противоположната страна на другата, а посредата е черния дроб и дланите са обърнати към него. Така все едно му слагаш "турбо" на този метод , но ако туморът е близко до коремната стена, може и двете ръце да ги държи отпред, с пръстите насочени към черния дроб .
Това , колкото и "психарски" да звучи, увеличено 1000 пъти е суперлекарството за рак (работя по въпроса) , а дотогава е валидно последното изречение от филма - "хората спират да си пият лекарствата , за да не навредят на вярата си и ...... умират"



El Chofer

Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение [re: besraboten]  
Автор мaмчe ()
Публикувано14.04.11 12:38



Ето ви сайта на Жоао



"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: мaмчe]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано14.04.11 13:17



За Жоао зная много отдавна,чела съм по времето на соца, когато за подобни неща не се говореше. Ще се опитам да намеря книгата, там има свидетелство на немски професор, опериран от него (или негов предшественик би трябвало да е). Всеки случай там ,на това място винаги е имало човек лекуващ по този начин. Когато местната власт се опитала да го затвори пациентите му щурмували затвора!
После ,през различни периоди от живота си чувах за Жоао, но Бразилия беше недостижима.
Вярвам ,че този човек помага-самата устойчивост на ,,мита,, е доказателство.
И всичко , което съм чувала е точно така,както бе изнесено в предаването на Марта.
За себе си съм решила-ще изпратя снимката и адреса си. Грозни муцуни бразилците са виждали ,адресът ми не е тайна. Заболяването ми за което пиша в клуба отдавна -тежък лимфедем-също е видимо.Аз поне не съзирам уловка. Защо ? С каква цел? Дон Жоао лекува безплатно. И ще ви държа в течение.
Ех, чудя се нашето момиче ,Дилмето ,дето им стана президент дали не би ни помогнало .Шегувам се, разбира се.

Само да отбележа , че нямам никакъв опит с лечители , билкари , екстрасенси.
То аз от стандартните бягам , та от нестандартните ли...


Но на този човек вярвам .

Редактирано от tia maria на 14.04.11 13:20.



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: tia maria]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано14.04.11 15:29



И аз съм решила да направя същото, tia maria! Гледах и колко струва, ако се наложи да отида до там. Не бих казала, че е евтино, но ако се наложи... Не знам как може да разберем дали няма някаква следваща дата в Европа... Ще бъде доста по-лесно...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: megolina75]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано14.04.11 16:48



Трябва да следим сайта му. Или пък да му пишем- защо не? Мег, ти знаеш английски... Предполагам,че някой от екипа му ще отговори дали предвиждат пътуване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.