Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови [re: axell]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано15.06.11 06:52



Да докладвам, историята с дистанционното лечение приключи с връщане на парите в кредната ми карта. С лъжите и парите трябва да се внимава. Урок не само за мен, а и за всички които се опитват да изкарват лесни пари по непочтен начин.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано09.07.11 21:23





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано09.07.11 21:32



Вярваш ли на това писание? Аз категорично не вярвам, защото това е много долнопробен вестник! Че и неграмотно написано. Но си заслужава да проверим дали е така!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Жоао де Деус в Германиянови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано10.08.11 12:22



Разбрах, че Жоао ще бъде в Германия през октомври. Познавам и човек от клуба, който вярва че Жоао може да му помогне. Предлагам, ако има и други съгласни, да съберем парички колкото можем и да му помогнем да замине. Всички разноски са към 600 евро, но не е казано, че трябва да е цялата сума. Колкото можем е помощ. В същото време се чувствам длъжна да кажа, че познавам момиче, което е в много тежко състояние в момента, защото се е доверила на Жоао, който бил сигурен, че тя няма рак. За съжаление в момента рака е много напреднал, но се надявам белгийците да успеят да се справят с положението. Стискайте силно палци и за нея, защото е само на 27... Аз помагам с каквото мога... Бях длъжна да кажа за този случай, не искам никого да разколебавам или каквото и да е било.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Жоао де Деус в Германиянови [re: megolina75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.08.11 12:54



Не става въпрос за разколебаване Меголинке, а за факти.
Всички да имат предвид, че Жоао не помага, ако болестта е в напреднал стадий. Въпреки, че от тук е уведомен екипът му за състоянието на моя близка, те казват да пътува. Когато пристига там подута и пожълтяла са отказали да помогнат...
Жената почина в далечна Бразилия...

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Жоао де Деус в Германиянови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано10.08.11 19:38



Бубе, затова казах, че не мога да си замълча. Просто съм възмутена! Като не си сигурен в нещо не подвеждай хората.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Жоао де Деус в Германиянови [re: megolina75]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано10.08.11 23:02



Аз ще се включа в помощта с малка сума. Кажи ми на кого да ги дам/преведа. Важното е човека да вярва, щом има желание да опита. Знаеш как да ме намериш :)





Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови [re: adi]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано03.11.11 21:17



Здравейте, търсейки информация за Жоао де Деус попаднах на това





Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови [re: Шaнтa]  
Авторjustsaying (Нерегистриран)
Публикувано03.11.11 23:21



Има инфрмация, че Жоао де Деус ще гостува в северна Германия от 10 до 13 този месец.
Колкото до сексуалните му забежки - да, на много места се твърди, че наистина има такова нещо. Което не значи, че той не може да лекува.



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечение - Жоао де Деуснови [re: justsaying]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано04.11.11 13:04



Нямах нет, сега преводачката ми... Уф, съжалявам , но точно това значи ! Спомнете си интервюто на Вера Кочовска ,,истинският феномен върши необикновени неща , няма полов живот и децата му са осиновени "
Не успявам да преведа статията , но ако е вярно направо убивате всичко детско в мен.

Дори да е имал дарба ще му бъде отнета , не е никак трудно !
Даже мислех да му пиша ,въпреки негативния опит на Калояна . Ама какво ли се чудя.Явно вече не помага.

Редактирано от Tia maria на 04.11.11 13:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.