Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: tia maria]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано19.04.11 00:37



Аз съм "за"! Ако се съберем повече хора и има желаещ да замине - чудесно! Безработния да се намери друго занимание...



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: ggs]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано19.04.11 01:00



Отговарям по реда на зададените въпроси

-Никой неможе да поръчва от името на друг и разни комбинации са невъзможни, на сайта който аз пуснах, на английски език пише, че всеки изпраща поръчката си за билките и получава номер, който е личен, този номер се прилага към останалата част към информацията Тези билки пристигат в България (или където и да е, където е посочен постоянния адрес) и са пакет от 5 кутийки вътре, всичките за 55 дни общо и се пият по 1 капсула три пъти на ден със храна Когато стигнеш до 4 опаковка ( имат значение номерата, неможе да се пият разбъркано, почва се от номер 1 и се следват номерата) правиш нови снимки, пак в бяло и пак боса, и изпращаш, като споделяш имаш ли промяна било в лоша или добра посока, после според това те ти отговарят какво следва Може да се наложи след тези 55 дни да ти кажат, че трябва още да се продължи със билките Сега, изпращат се следните данни, от личния ти и-мейл адрес до тях, по късно те на този адрес ще ти отгорят и ще имаш постоянен контакт с тях все по този начин Това което трябва да изпратиш е - име, фамилия, адрес на който постоянно живееш, снимка, дата на раждане, като месеца се изписва със думи, година, платените билки (ордера) имат номер, този номер се изписва, и след това във резюме се пише за заболяването, ако имаш и други болежки пишеш и тях, няма нужда от епикриза, от разни там изследвания, много обеснения, всичко сбито и много кратко Снимката има размери и те са посочили колко голяма да е - дрехите да са бели, без шапка, слънчеви очила, с длани обърнати към обектива, боси, това значи без чорапи и без обувки През периода на лечение да не се яде - свинско месо, всичко което е направено от него - колбаси, консерви, готвено, никакъв алкохол, нищо лютиво - лют пипер, черен пипер, чесън, горещи течности не се разрешават, да не се кръстосват ръцете и краката през цялото време на лечението Ако силите сложат знака Х, това е тяхна маркировка, това означава, че трябва спешно да се явиш във Бразилия в къщата Ако това е невъзможно се свързваш с тях пак по и-мейла и казваш, че нямаш възможност и да те лекуват и оперират дистанционно, незнам как става това, но това пише, и ако някой има възможност да пътува там има престой по 2 седмици или 3 седмици, някъде имаше информация на български
език Ако ти сложат Х не се прави и секс, към останалите изисквания

Тези билки се пият със всички останали лекарства които лекарите са изписали, също и със химиотерапия, нищо не се променя и нищо не се спира

Когато има влошаване или подобрение трябва да се информира по и-мейла, също казват, че има и лечебна криза

Пак казвам неможе някой друг да плати за друг, всеки плаща сам за себе си - такива са условията Цената на билките и доставката е включена в тези 73 долара до България (или там където е посочен постоянния адрес) Пише, че силите ще те потърсят на този адрес, който е посочен (незнам как става това) но така пише Аз също много неща незнаех, но следвам инструкциите и ще пиша по темата


Ако има още въпроси, и ако мога да отговоря - пишете Чета, пиша и се уча в движение, пък каквото ще да стане

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано19.04.11 01:11



Пише в сайта, че всички получават тези билки, и с дистанционно лечение и когато отидеш там, пак ти се дават, през всичкото време на лечение се пият, нямам идея защо е така Пише, че са лични и немогат да се преотстъпват на друг, нито друг да пие на някой си, по точен ред от едно до пет, последователно, пак незнам защо така, сигурно има значение, но ние неможем да си обясним тези тънкости Ако някой знае, нека сподели и на мен ми е интересно

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: Kaлoянa]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано19.04.11 13:51



megolina75 , не ми трябва да ходя при Жоал . Знам какво прави на научно ниво.Прави се на екстрасенс,но 80% от истинските екстрасенси развиват скоротечен злокачествен рак.Това е така,защото правят "ръчно" неща,които трябва да се правят с машини.Нали Ви показах разговора ми по Скайп с една екстрасенска.

Зарежда вода,но не с енергия,както е модерно да се мисли,а с нещо друго,което и тя не знае какво е, а какво остава за "поклонниците" на Жоал . А аз знам.И няма да ти кажа,защото ако беше и в Белгия, и без рак щеше да ти дойде твърде много и щяха да ти се напукат петите . Жоал теоретически може да лекува от разстояние.Руснаците ги правят тези неща така. Взимат снимка на американска ядрена подводница,изчакват я да отиде на някое по-дълбоко място,правят й "магия" , и й отказват всички системи.Подводницата започва да потъва и като й стане повечко налягането - имплодира.Друг вариант на това е руска подводница да пусне на дъното безвреден материал, а от руска лаборатория да направят "магия" и материала да избухне като ядрена бомба . Жоал прави същото,но ако го правише с достатъчна сила, за да лекува толкова много хора, досега да беше развил той самия рак. Освен това при по-късните терминални случай е по-ефективно да наблъскаш някакъв добър акумулатор с това "нещо" (вода,парафин) и да е близо или направо в пациента (водата) . Но, ако случаят е подобен на този (ужаси от криптата) , тогава, значи това "нещо" се помпа по всякакви начини, а пациента дефакто трябва да живее по 24 часа до такава машина (седмици наред) .
Тъй , че megolina75 , радвай си се на Белгията , и ме остави да ходя на интервюта за работа, където да ме питат дали имам опит , а аз да им отговарям , че няма как да имам опит , ако нямам работа . Като стана лекар , ако си още жива , ще ти изпиша някой цвят химиотерапия или , ако не помогне , нещо още по-токсично , примерно трушия от мухоморка (стар народен лек) или газ (ако модераторката даде рецептата) . А мен ме остави , отсега да се чудя как да кажа на професора по химия, че атом значи "неразсечим , неразрезаем" , а не неделим . Даже древните гърци са го знаели . Дали да не му кажа , че микротом означава микроразрез . А ти да се пазиш , защото във Франция (а Белгия е къде , къде по-селска страна , нали затова са я избрали за столица) на 100 000 души има по 287 заминали от рак , докато в България са само 235 .

El Chofer

Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: megolina75]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано19.04.11 14:53



Безработен, много ти е разпокъсана мисълта!
Меги, не отговаряй на психясалото същество,изгонено и от други форуми (определението е тяхно,но го заимствам с кеф) за сходен скандал. В пристъпите му определено има цикличност.
Аз вчера писах на Кармен Лазарова ( от предаването) на carmenjoao@abv.bg
Телефонът й е някъде вкъщи, ще търся.



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: besraboten]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.04.11 15:06



besraboten, тъкмо човек реши, че си си взел поука и пак започваш...

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 19.04.11 15:06.



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: Buba67]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано19.04.11 16:08



Ето отговора на г-жа Лазарова :,,Тази година Жоао няма да идва повече в Европа. През 2011г. ще бъде в Петербург. През 2013 г. се надяваме да дойде в България. Аз организирам пътуване за три седмици до Бразилия през юли, което ще излезе около 3000Е. Снимка можете да изпратите на този мейл. Трябва да сте в цял ръст, облечена в бяло, с боси крака. Напишете ми трите си имена, дата на раждане, адрес, диагноза. Изпращането на снимката не струва пари."
Петербург е супер! Вероятно е 2012 , че 2011 и ,,тази година...няма", не ми се вързват.
Но да обмислим и другата идея-клуба да изпрати човек.Трябва да е с належащ проблем.Нямам предвид себе си -лимфедема не е смъртоносен.
Но засега сме малко.





Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.04.11 18:05



Тиа, не забравяй, че има две пречки за това оптимистично решение да ни лекува този човек Жоао. Първо финансов,това са много пари, които не всеки може да си го позволи. За едно средно статистическо семейство е направо фалит. И втората причина е, че трябва да вярваш безусловно във възможностите на това лечение. Да си 100 процентово сигурен,че ще се излекуваш.Всяко малко съмнение блокирва чакрите ти и лечението е безсмислено.Тези две причини са много важни и трудно отстраними.
Мое лично мнение е, че ликува чрез духовните си приятели и му вярвам.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: tia maria]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано19.04.11 21:09



Петербург е наистина добра идея. Близо е, не е толкова скъпо... Но съм съгласна и с идеята, ако клуба реши да пратим някой. Аз на този етап не съм спешна, но ще дам парички, колкото мога. Аз другата седмица идвам в България за алтернативно лечение, което предишния път даде много добър резултат. Една моя позната се лекува в някаква клиника до Габрово и е много доволна. Записала съм си час и като мина прегледа, който траел към 5 часа, ще пиша в какво се състои. Моята позната твърди, че при нея процеса е стопиран, но аз все пак чакам скенерчето да го докаже. А по отношение на безработен... Не си заслужава да се занимава човек с дребни душички, не съм тук за това!



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: спадане на тумор маркер без лечениенови [re: megolina75]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано20.04.11 12:10



Флорче,дори не зная дали имам чакри.

На калпав лечител чакрите му пречат..А не са ли и без друго блокирани от болестта?
Жоао е дал условията за успех, не са трудни и сляпото доверие не е сред тях , сама четеш ,че не трябва да не се спират лекарства ит н.
Аз също ще помогна на пътуващия с малка сума,но ако тук не се съберем може във Фейсбук или където и да е... Където идейката проработи.
На този етап да пратя снимка ме устройва,дори и билки ще пия, пък ще поживеем, ще видим...
Ако опиталите клубари дадат положителни отзиви... Нека идеята ,,отлежи"!

Редактирано от tia maria на 20.04.11 12:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.