Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Пролетна среща в София  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.04.11 13:30



Дойде си пролетта, с нея желанието да се видим и да се прегърнем.
Срещата ще се състои на 14 май събота от 12 часа.
Мястото на срещата ще го обявим допълнително на мейли и бележки. Тези, които не са регистрирани и искат да дойдат, да ми пишат на мейла, да ги запиша и да им пратя името на кръчмата.

Малък символичен подарък е задължителен. Разменяме си ги и става голяма веселба. Можете да доведете приятел, съпруг, родител, въобще, който искате, стига да ме уведомите и да го има в списъка. Щом сте двама, значи два малки подаръка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 01.04.11 13:31.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.04.11 13:33



Имате месец и половина да си смените графиците, да си ушиете тоалетите и да се настроите за срещата. Фраковете и балните рокли не са задължителни.


Чакам ви с нетърпение!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.11 13:43



Ой аз съм първа пиши ме Бубе.А и като разбрах,че си спечелила от тотото,значи ти ще плащаш мастрафа на моабета....

След като е на кьор софра ще видя кое от гаджетата да поканя а може и всичките,ха,ха

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано01.04.11 13:53



ах, колко исках да присътствам, но не мога

... няма да съм в BG тогава
надявах се срещата да е през юни, като отшумят абитуриентските ...

... butterfly effect ...

Тема Списъкнови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.04.11 14:18



Започвам списъка:

1. Флора
2. Буба67
3. Мрънче/marggoto
4. Мария П.
5. Екна
6. Феникс
7. кукленска пираня
8. попи
9. naneta1
10. tia maria
11. vesi_na +1?
12. megolina75
13 MamaD
14. Marina_66
15. Rominna
16. Крас4о + съпруг
17. diana100
18. viara67
19. just flower
20 поли /мама на just flower/
21. Тъга - Яна
22. Евелина + съпруг
23. ramibolu +съпруг
24. адиортори
25. nadia_0606
26. Thea


Чакам следващите имена.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 05.05.11 10:35.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: LlDl_ru]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.04.11 14:19



Лиде, щом на тази не можеш, на есен в Пловдив ще те чакаме.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Да, да, да ...нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.04.11 20:41



Да, това не е шега

! Обичайните заподозрени сме вече в списъка Купона идееее



Тема Re: Списъкнови [re: Buba67]  
Автор Mapия П. (оптимист)
Публикувано02.04.11 11:10



Пиши ме и мен, Бубе!



"По-добре е да запалиш свещ, отколкото да проклинаш мрака"

Тема Re: Списъкнови [re: Mapия П.]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано02.04.11 11:56







Тема Re: Списъкнови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано02.04.11 17:26



И аз!



Тема Re: Списъкнови [re: feniks_m]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано02.04.11 17:41



Пиша след Фениксчето, за да седнем пак една до друга на една маса. Живи и здрави дотогава!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор пoпи (новак)
Публикувано03.04.11 08:16



Здравей бих искала и аз да дойда на срещата.Ще се радвам да се видим отново.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор naneta1 (минаващ)
Публикувано03.04.11 15:32



К во,к во..и аз...и аз!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: naneta1]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано04.04.11 12:41



Записвам се и аз. Ще се радвам да се запознаем извън нета.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (непознат )
Публикувано04.04.11 13:47



бубе и аз ще дойда, ако всичко е наред и сме живи и здрави!!! пиши ме в списъка, а ако и мъжа ми иска ще го взема и него, но ще ти кажа допълнително!!
поздрави





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано04.04.11 15:07



Приемате ли новобранци?



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: megolina75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.04.11 15:30



Приемаме всеки, дошъл да се видим на питие и сладки приказки.



Записвайте се, не се притеснявайте. Не ви трябва бална рокля и скъпи подаръци, нито голяма сума пари.
Да разкажа как протичат срещите. Започват с много прегръдки, вярвайте друго си е като се видим очи в очи. Всеки си поръчва каквото прецени, само салата, чаша вино или кафе, каквото му е на душа. След това започват едни разговори и смях и времето все не ни стига. По някое време си разменяме малки подаръчета. Друго си е да видите маман Флора в действие. Всеки си плаща поръчката и се разделяме, заредени с добро настроение. Нямаме списък на стари и нови, всеки е добре дошъл.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано04.04.11 17:01



Ах, ах, ах... С удоволствие ще дойда, живот и здраве!



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: megolina75]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано04.04.11 20:31



Ей, пишете ме и мен! Идвам!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: MamaD]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано04.04.11 23:58



Ооо ..чудесно още много прегръдки...Обичам..Но 'новите' да знаят, че аз само с по една прегръдка хичччч не се задоволявам!!!Поне 5 ..мерсии





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.04.11 09:12



И понеже маман Флора е на всяка манджа мерудия та до си кажа приказката....


1. Нашата Лидианка,която вчера е имала празник/да е жива и здрава и успехи в работата/ няма ли да дойде,защото не я чета в списъка до Маргото???
2. Нашия доктор къде се изгуби и не е ли добре да го поканим на срещата?
3. Не е зле Бубе да поканиш и някои от организацията,защо не и Теодора?
А сега относно подаръчетата. Ей кукли,още в началото на първата ни среща казах,че подаръчетата трябва да са символични до два,три лева. Който иска да си подарява скъпи подаръци лично на някой е отделен въпрос. Спазвайте правилата за да няма неудобства,разбирате нали? При последната ни среща видях с очите си скъпи подаръци...Нека да не се скъпим в целувките и прегръдките. Но символичното подаръче е скъпо защото идва от сърцето а стойността му е малка е те там е хитринката.Защото на моето рафче няма по-скъпи и любими предметчета от тези,които ми подариха моите клубарки. А за готварската шарена лъжица от името на целия клуб - да не говоря. Виси почетно над печката ми и си я гледам при всяко готвене но не я употребявам. Тя е специална!! та такива ми ти работи драги ми смехурки,чакаме ви на срещата и нови и стари...
Марго за новите да им направите именцата а старите да си ги носят.
Ето казах си приказката...
Дуеня Марина защо не се записваш а???

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.04.11 09:52



Забравих да допълня, че няма да искаме лична карта, имена, адреси, телефони.

Всеки е свободен да покаже толкова, колкото иска. Запознаваме се само по никовете от клуба. Всеки ще носи табелка /бадж/ с името, което пише в клуба и толкова. Ние имаме грижата за изработването им.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор Marina_66 ()
Публикувано05.04.11 10:40



Записвам се и аз, живот и здраве ще дойда!!!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано05.04.11 12:49



ООООООООООО и повече ще има от новите



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор Lidiana (новак)
Публикувано06.04.11 10:35



Е, маман Флорче, да си кажа, щом повдигаш темата... Тук съм и често чета архива на случващото се в Клуба от предишния ден, който получавам на мейла... За срещата говорихме с Бубето и даже много мислихме за датата, коя точно да боцнем в календара, защото аз съм на конференция на 13 и 14 май, но датите преди и след това ни се сториха неподходящи и за да не се съобразявате с мен, решихме все пак да си определим датата 14 май, пък аз ще направя всичко възможно да се появя по някое време...

Затова и не се регистрирам, за да не се окаже, че поемам ангажимент, който не съм сигурна на 100%, че ще изпълня Но няма да се оттървете от мен, де



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Lidiana]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.04.11 11:49



Да разбрах миличка и знам,че ще направиш всичко възможно да дойдеш поне за малко.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
АвторRominna (Нерегистриран)
Публикувано06.04.11 20:26



Не съм активна в клуба и не знам дали мястото ми е сред вас, за да заявя участие. Оставям Буба да прецени дали да ме допълни в списъка.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Rominna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.04.11 21:50



Допълвам те с най-голямо удоволствие.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Списъкнови [re: Buba67]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано07.04.11 12:00



Бубе, не мога да кажа със сигурност дали ще мога да дойда на срещата.Но много ми се иска да се видим пак, - цялата група

На 24 май е бала на племенницата ми, а преди това нашия КК. На края на април ще мога да кажа дали ще дойда или не.



Тема Re: Списъкнови [re: Юлия 50]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.04.11 13:23



Юле, записвам те. Ще се радвам, ако успееш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано10.04.11 08:02



И мене допълни в списъка, моля!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор viara67 (непознат)
Публикувано11.04.11 22:46



Пишете ме и мен в списъка! Есента пропуснах, сега ще имам да наваксвам!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор just flower (глезанка)
Публикувано12.04.11 19:47



Мили мои момичета и момчета, искам да ни пишете и нас, но да уточня първо графика на мамчо, а пък може и трима да сме...три моми..(едната е съвсем нова реколта

...А може и Андрюшата да прояви желание, при възможност...Използвам момента да благодаря на всички за пожеланията и топлите думи, от реанимацията първо на Бубето звъннах. Надявам се Лиди Пиргова и останалите, които ме поздравиха да са получили моите сърдечни есемес- и.
Страх ме е само да не навреди на новоизлюпената баба, че нервите и грижите са много...дядо е на легло и го обслужва всеки ден...сякаш са последните му дни.., но може и да се наложи да се преместим...незнам кое е по- малкото зло..дали да сме при злата свеки или при хлебарките и бълхите, плъзнали в апартамента ни)но ще му мисля после, както казва Скарлет О`Хара. Искам да ви видя и прегърна, липсвате ми МНОГО, на мамчо също!!!!!!!!!!!!!) ОБИЧАМЕ ВИИИИИИИИИ!!!!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: just flower]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.11 19:51



Ей, Цветенце, как се радвам, че се появи! Записвам веднага двама плюс малка принцеса. Прегръдки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор just flower (глезанка)
Публикувано12.04.11 20:02



Дано не ви подлъжа, трябва пак да видим графика на мамчо, а пък и малкото таралежче (косата му е точно такава

) трябва да му се носи млякото, т.е дестилирана вода и сухо мляко да се приготвя на място...а и ако писне...както обича само да се движи...незнам...ще постна тук темата ми в БГМамма, ако някой иска да знае в подробности:
Ще взема да я връча на таткото и да се оправя..
За миг не съм ви забравяла! Дори все ме гложди, че не мога често, както преди да следя... Но за момента при нас е пълна бебешка лудница...

Редактирано от just flower на 12.04.11 20:07.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: just flower]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.11 20:44



О, не се притеснявай. До тук сме 20 човека, всеки по 5 минути на ръце и ще си я гледаме принцеската.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.04.11 21:01



Малката кукла ще я гледам аз на срещата - казах! От мен по-добра гледачка надали ще има измежду вас. Цветенце приготви млякото,шишето,водата,памперсите и не се безпокой.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор just flower (глезанка)
Публикувано14.04.11 13:17



Благодаря ви ,милички, не искам да ви натоварвам, но ако мамчо е свободна ще направим всичко възможно да дойдем....освен да ни пишете с въпросителна...или да я питам първо за смяната, че при тях не е много ясно...нещо се разменят, нещо се пренареждат.. Бубе, Флорче, не съм се съмнявала и на йота във вас!

Само спорим сега с бабата за храната, дали е по- добре по- малко или малко в повече и какво ли още не...но да не правя офтопик...сложна работа е..с това изкуствено лекарствено мляко.. Само изчислявам и пак не мога да съм пророк да знам колко хранения ще направи (досега правеше 8 за 24 часа, сега 7, а трябва 5..), че да изчисля количествата, за да е в нормите по таблицата на млякото, а знаете сами- предозирането на витамини (особено синтетични) и минерали, както и недостига води до сериозни заболявания, но прекалих вече...трябваше в раздумката...простете разводняването, но ми дойде на душичката да споделя.. и вече незнам в коя тема...но мисълтта ми е, че още в ранна бебешка възраст повечето деца, въпреки огромното желание на майката да е стриктна и акуратна, се получават системни дребни наглед грешки...пък после защо сме болни.. Хайде, пак ще пиша за срещата..за най- сигурно дали ще успеем да се организираме с транспорт и всичко останало..Цунки и гунки от мен, мама и малката!!!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: just flower]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.04.11 13:32



Цветенце освен да отвориш една тема за младите майки.Имаме за бабите защо да нямаме и за майките я...

Като сме болни да не е минал трамвай през нас...и ние сме майки,баби,съпруги,любовници...се една дума нормални хора с положителни и отрицателни качества.Я отвори темичка и да видиш как и другите млади майки/защото имаме такива/ ще почнат да пишат и да споделят.А майка ти да си оправи разписанието на смените и на срещата да дойде иначе ще има глоба от мен лично.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Списъкнови [re: Buba67]  
Автор TЪГA (непознат)
Публикувано14.04.11 13:40



Пишете и мен.Не съм Ви писала но редовно чета всичко тук,обичах Весела,всъщност желанието и за живот.Не съм от София но ще си резервирам хотел.Много ще се радвам да се запознаем.Казвам се Яна.



Тема Re: Списъкнови [re: TЪГA]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.04.11 13:47



Браво Тъга-Яна! Мисля,че като ни видиш и се запознаем ще си измениш ника от тъга та нещо друго,а и такова хубаво българско име имаш...



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Eвeлинa (зодия Рак)
Публикувано14.04.11 22:14



Има ли още две свободни места? Миналата година не успях да дойда. Сега ако ме приемете, ще дойда със съпруга си. Покрай моята "изява" единствено той го отнесе на 100%.





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: just flower]  
Автор Marina_66 ()
Публикувано15.04.11 02:49



Мила глезанке, аз като най-възрастната между вас, ЩЕ СИ ПОЗВОЛЯ ДА ТИ ДАМ ЕДИН СЪВЕТ. СЪБИРАМЕ СЕ ХОРА, БОЛНИ И В РЕМИСИЯ, ЛЕКУВАЩИ СЕ, ИЗГОРЯЛИ С ПОЧИНАЛИ БЛИЗКИ, НЕ Е МЯСТОТО НА МАЛКО НЕВИННО БЕБЕ МЕЖДУ НАС И ЩЕ СЕ РАДВАМЕ ДА СПОДЕЛИШ РАДОСТТА СИ С НАС, КАТО НИ ПРАТИШ СНИМКА НА БЕБЕТО. НИЕ НЕ ИЗЛЪЧВАМЕ ПОДХОДЯЩИ ФЛУИДИ ЗА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА. ВСЪЩНОСТ НАПРАВИ КАКВОТО ИСКАШ, НО ПОМИСЛИ ПРЕДИ ТОВА.


щ



Тема Re: Списъкнови [re: flora bg]  
АвторTЪГA (Нерегистриран)
Публикувано15.04.11 10:17



Флора, благодаря от сърце, ако не се случи нещо непредвидено ще дойда.Познавам Всички макар и задочно.Още веднъж благодаря.
Все пак Вие ми давате надежда.Бях загубила вяра...но четейки тук,радвам се на празниците с Вас,хапвам си от тортичките....Бъдете
щастливи,и много късмет на всички от форума.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор ramibolu (непознат )
Публикувано19.04.11 09:20



Здравей,
не съм писала досега, но чета редовно и съм много благодарна за споделената информация. Моят съпруг имаше рак на дебелото черво с разсейки в черния дроб. Втора година ходим на химиотерапия в Дървеница. Възхищавам се на членовете на клуба и бих искала да се запознаем. Ако е възможно, запишете ни за срещата на 14.05.2011.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: ramibolu]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано24.04.11 23:49



Еиии къдя биз мени бреиииииии:)))))Пишети с гулеми букви на списъка- И БАБИЧКА РЪЗБОИНИЧКА па ако ша долита и дедо касапина ща пиша допълнително за сега съм безстопанствена синджира ми остана в Англия ку трябвам на некуи да ма търси в молът.......
МАИТАП МАИТАП АМА СЕ ЗАТЪЖИХ ЗА ВСИЧКИ ВИ МНОООГГГООО

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: adiortoti]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.04.11 10:16



Че ние сме си готини хора, как няма да се затъжиш!


Записвам бабетка адиортори, за дядото ще видим.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: adiortoti]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.04.11 12:00



Ей Адио, ще стане голям купон щом и ти, най-нахъсаната баба ще присъстваш.
С нетърпение чакам да се видим.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано04.05.11 22:32



Готово! Запазено е заведението, на същото място! 'новите' клувари да ми пишат на лична или на Бубето да им подшушнем къде е !

Целувам ви



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.05.11 22:38



Браво Мрънче, похвала пред строя!

От утре сутрин започвам на лични бележки да изпращам адреса и името на заведението.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 04.05.11 22:39.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано04.05.11 23:19



Да ми пазите едно местенце и едно тирамису, че ще закъснея малко!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: naneta1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.05.11 08:39



Нямаш грижи!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор kras4ok ()
Публикувано05.05.11 09:18



Здравейте, скъпи мои приятелки, време е и аз да се запиша за нашата среща, естествено с моята половинка

. Сега като се връщам година назад, си мисля, как бързо измина това време и колко хубва беше моята първа среща в София, съпътствана само от хубави и мили спомени. Обичам ви и до скоро.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: kras4ok]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано05.05.11 10:30



Бубе, хайде запиши и мен!
Толкова много ангажименти, но имам право и на едно голямо удоволствие!
Чакам да се видим!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: TheaO5]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.05.11 10:34



Готово.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.05.11 23:24



Пратих бележки за мястото на срещата. Ако някой не е получил или не е разбрал, пишете ми.
Напомням, да вземете малък подарък за спомен. Ако сте с половинката си, взимате два подаръка.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.05.11 23:26



Пратих бележки само на тези, които не познавам лично. Всички останали си знаете къде бяхме миналата пролет.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.05.11 09:58



Бубче, аз не бях миналата пролет.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.05.11 10:25



Аз щото си те познавам

, реших, че знаеш.
Веднага ти пращам координатите.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано06.05.11 18:41



Бубе,
Моля и на мен, защото и аз не бях на миналата среща.
Благодаря!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: TheaO5]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.05.11 18:57




Веднага ти го пращам.

Редактирано от Buba67 на 06.05.11 20:10.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано06.05.11 20:03



Бубе,
Ама нали не трябваше да е публично?
Аз си преписах адреса, ако искаш го изтрий.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: TheaO5]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.05.11 20:11



Изтрих го, аз вместо на бележка съм го пуснала тук.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.05.11 22:33



Ех, Буб, не ставаш май за конспиратор!

За двоен агент пък - хич!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.05.11 22:48



Цъ, не става от мен нито агент, нито конспиратор.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано07.05.11 00:47



Обаче информацията стигна чааааааааааааааак до мен, без да исках видях де, ама ще си мълча, нали е секретно партито, мисленно обаче ще бъда с вас Мога да ви пожелая хубаво настроение, хубаво време, прегръдки, целувки и много усмивки



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.05.11 01:10



Ей, тва е положението, вече и в Америка ни разбраха, а до Австралия и Нова Зеландия е на една крачка!...


Калоянче, разчитаме, че ще си мълчиш, но пък чакаме с голямо нетърпение да се разприказваш в темата за Жоао!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 07.05.11 01:13.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано07.05.11 05:58



Жоао - май ме забрави, още ми няма таблетките, нищо ново под небето, чакам



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Kaлoянa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано12.05.11 16:03



Момичета, ако някоя от вас, които ще идвате, използва Тамоксифен, нека ми пише. Имам 2 кутии от него, давам го дори за резерва да го имате, защото иначе трябва да го изхвърля.
Чакам с нетърпение да ви видя!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nadia_O6O6]  
Автор ondinche ((оптимист))
Публикувано12.05.11 20:22



Бубе, Джули,
имам питане.
Вие до 17.30 там ли ще сте? примерно към 18 да дойда? защото аз съм на работа, няма как да отсъствам, а искам да дойда да се запознаем ако е удобно!
Малко късно се включвам, вероятно и ненавреме, но все пак съм длъжна да опитам!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор magi61 ()
Публикувано12.05.11 20:34



Хайде и аз от закъснялите да попитам дали е късно да се включа? По план трябваше да пътувам, но се отложи и мога да присъствам. Мога за едно кафе да дойда,ако няма място...? Е ако няма,няма има есен...с песен!!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: magi61]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.05.11 22:11



Има място, не се притеснявайте и заповядайте. Само за времето не знам как ще се получи. Ондинче, ще ти оставя на бележка мобилния си телефон. Звънни като свършиш работа и ще ти кажа дали сме още там.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано12.05.11 22:58



Измъдрих подаръка..личнооо съм го направила ..какъв е смисъла- на който се падне да му мисли





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано13.05.11 10:13



От мен и дядо пращаме хиляди,хиляди,хиляди прегръдки и целувки на всички вас....

с новата си работа, ,че ми е малко трудно...ама....ОБИЧАМ ВИ............



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Авторwhite_lilly (Нерегистриран)
Публикувано13.05.11 13:11



Най-добри пожелания за срещата!!! Счупен крак, иначе щях да дойда, но все ще дойде време и за това.

Весело изкарване!!!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: white_lilly]  
Автор doriis (член)
Публикувано13.05.11 15:52



Здравейте мили момичета и момчета!
Искам да ви пожелая от сърце весело изкарване,да сте живи и здрави и едно голямо НАЗДРАВЕ и от мен!!!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: doriis]  
Автор пиceтo (минаващ)
Публикувано13.05.11 16:02



Скъпи приятели весело изкарване и от мен ! Желая Ви усмивки, целувки и прегръдки и много добро настроение !
Обичам ви много!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: пиceтo]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.11 16:56



Веселооооооо, страхотно, изкарване и от меен!!!Целувки...и много да се веселите....





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: yraaa]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано13.05.11 17:19



Много наздравици,луд купон,танци до зори и вечни спомени.Ей,много ми липсвате да знаете,толкова искам да съм със вас защото приятелите са до гроб.Джул,ще те намеря на скайпа миличка да ти де оплача че дано ми потръгне

Много целувки и топли прегръдки за всички ВАСОБИЧКАМ СИ ВИ

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: panterata68]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано13.05.11 18:06



Мили дами, весело и незабравимо парти и от мен!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nelgina]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано13.05.11 22:11



Хайде от мен

и до утре



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор пoпи (минаващ)
Публикувано14.05.11 08:17



Къде е всъщност срещата , нямам бележка



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: пoпи]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.05.11 10:36



Весело прекарване и от мен! Ще се видим на Пловдивската среща! Съжалявам много,че не мога да дойда на тази...сории. Направете си хубави снимки за спомен. Целувки и прегръдки на всички момичета и момчета.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано14.05.11 10:51



Попи, мястото на срещата е същото от м.г., ти го знаеш и затова не си получила бележка. Доскоро!


Флорче, съжалявам, че не можеш да дойдеш, надявам се че нямаш някакъв проблем. Но ще има и много други срещи за в бъдеще! Хубав ден!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nadia_O6O6]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано14.05.11 18:57



Ееее пак си заредих батериите на макс..

Много се радвам ,че подаръка ми се падна на 'нов член'..Както пише на '7 послание'..Ако живота ти даде лимон, направи си лимонада! Та, мили момичета и момчета очакват ни още много лимонади! Благодаря ви,че ви има



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано14.05.11 19:15



Екстра си изкарахме - както винаги...Адреналина ми е в космоса и така ще съм дъъъълго време! Големи вълнения, чак забравих къде и какво ме боли... Толкова ви обичам! Имаше и малко разочарование от това, че липсваха някои любими хора, но надявам се да се видим на следващата среща! *Новите* са страхотни, радвам се , че се запознахме! Сега чакаме да видим снимките, за да преживеем емоциите от хубавите моменти отново!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: naneta1]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.05.11 19:52



Е те това се иска миличка - хубаво да се изкара. Сега ще се стягаме за есенната,като обещавам да я подготвя с моите майнички супер. Марго да ми пратиш снимки на скайпа да ти видя тоалета.Предишния беше на пчеличката мая сега на какво беше????



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор magi61 ()
Публикувано14.05.11 20:17



Много хубава среща ,с хубави мацки и няколко кавалери за цвят! Беше ми приятно да се запозная с вас. Не бях идвала на срещите след Весела/мир на душата й/ ,но явно съм пропуснала и ще се поправя! Много мило беше това с размяната на подаръци...чаках като дете и само давах зор да започваме..


Непринудена, лека, полезна и забавна среща! Тези дето имат отсъствия.....да се поправят



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано14.05.11 20:18



Сърдечно благодаря на всички за приятното прекарване! Отсега съм се размечтала за Пловдивската...



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано14.05.11 21:40



мили момичета, благодаря ви за прекрасното изживяване днес, като се надявам и аз да съм допринесла за него поне мъничко

вие сте страхотни, красиви, мили и емоционални...
радвам се че ви има!

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.05.11 22:18



Маги,Веси, Тиа, обещавам ви ,че Пловдивската среща също ще бъде незабравима...само да сме в форма и на крака. Тя ще е в началото на октомври
на 01 или на 08.10/събота от 12.00 ч/ пак на същото място. Пак с малките подаръчета...и всичко както си му е реда.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано14.05.11 23:18



Хубава среща беше! Благодаря на всички за хубавото настроение и усмивките. Чакам с нетърпение есента за новата среща и за още нови запознанства!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: feniks_m]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано15.05.11 00:20



За първи път присъствах на такава среща. Мили момичета, чудесно се чувствах с вас! Радвам се, че се видях "на живо" с хора, които познавах само задочно. Специална благодарност на организаторките! На всички четящи искрено пожелавам да са в постоянна ремисия и лошото да остане зад гърба им!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор пoпи (минаващ)
Публикувано15.05.11 07:10



Много съжалявам че не можах да дойда



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
АвторRominna (Нерегистриран)
Публикувано15.05.11 10:43



Благодаря на Маргото и Бубето за чудесната организация. Благодаря на "кубните" дами, че ме приеха като равностоен член въпреки липсващата ми клубна активност. Благодаря ви





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Rominna]  
Автор Marina_66 ()
Публикувано15.05.11 11:02



Здравейте, много се радвам, че се видяхме пак. Тъй като съм "най-младичка", си тръгнах първа и не можах да разбера на кого се падна моя подарък - в едно синьо пликче малки тайландски вазички и един ключодържател с панди. Целувам ви всички



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Marina_66]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано15.05.11 11:30



Привет,привет ,привет...Радвам се,че сте си изкарали чудесно на срещата..../едва ли е можело да е друго

/...и започвам да съжалявам,че не можах да дойда...,но баба работи до сред нощи...Целувам ви- ОБИЧАМ ВИ....



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: guslik_33]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано15.05.11 14:56



А пък аз още се питам от кого ми е сладкото златисто индийско слонче за късмет? Много си го харесах :) Бързо да се издаде тайнствения ми подарител ;)

И всеки път, та и сега - чак ми претреперваше под лъжичката от вълнение :)

Часовете минават неусетно като миг! Благодаря ви, че ви има, приятели! Насмучкахме се с положителна енергия и сега само напред и нагоре!



Цунки-обичунки!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.05.11 15:05



Момичета, понеже много добре знам как минават срещите, сега от другата страна разбрах каква ужасна тъга и мъка е ,че не съм била. Затова нека да се справяме успешно със задачите си и да правим така,че да присъстваме. На Пловдивската в началото на октомври дано се съберем почти всички,които членуваме и пишем в клуба.Това са срещи с толкова позитивна енергия,че ще ви стига до следващата. А сладките малки сувенирчета, които си подаряваме при всяко поглеждане ти стоплят сърцето и знаеш, че не си сама и, че има хора, които те обичат и мислят за теб.А какво по-хубаво от това!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.05.11 19:08



Питах аз от кого са ми вазичките,

а Марина_66 си тръгна рано, при мен са, благодаря ти.
Макар и в намален състав, срещата протече с много настроение и бира, картофки с чорапи, на сач и тирамису . Новите членове малко не знаеха какво да очакват, но си тръгнаха с широки усмивки. Мрънче се вихреше с целия си блясък, раздаваше прегръдки, усмивки, както само тя умее.
Благодаря Мрънче, справи се перфектно!
С две думи, изкарахме се супер. Като получа снимки, ще препращам на мейлите. Прегръдки на всички.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано15.05.11 21:41



Щастлива съм, че се видях със стари приятели и се запознах с нови. Беше много приятно и непринудено. Аз също се заредих с позитивизъм.
Адмирации за Мрънчо! Прекрасна както винаги!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nadia_O6O6]  
Автор iliqn4e (минаващ)
Публикувано15.05.11 22:43



Много се радвам,че ти е харесало подаръчето ми!Да ти носи много,безкрайно много късмет Екна!Съжалявам,че времето ми беше ограничено. Продължаваме тук,до следващата среща.Прегръдки на всички Вас!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: iliqn4e]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано15.05.11 22:55



Снимките от моя фотоапарат са предадени във вещите ръце на Бубето ..за да няма да съм изпуснала някой

Целувки



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано16.05.11 02:15



Снимките са страхотни и като ги гледам не мога да си махна усмивката...



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: naneta1]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано16.05.11 06:43



Бубе, и аз моля за снимки от чудесната среща!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано16.05.11 09:10



ейййййй страхотно, безкрайно се радвам за хубава среща, то нямаше как друго да е при такива хубави слънца. На следващата среща и аз ще съм там! Тъкмо на Пловдивската среща не съм идвала досега- ще се радвам да видя как се вихри Маман в свои води

. Целувки на всички :)



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nelly_83]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.05.11 10:21



Ще,ще нели ти само ела.

Ей момичета супер сте били.От сутринта ви гледам и още не съм се сетила да си изпия чайчето. Марго много ти отива новата визия. Пиранче ти откъде ми надничаш така, ах ти хитрушо...Наденка,Нанетче, Феникс много сте красиви и усмихнати.Дианче,Теа вие също милички.А Бубето е върха с тази усмивка.Красито както винаги стилна..има и новички.тиа мария е хубава жена абе какво съм седнала да ви изброявам.то една от една по-хубави и чаровни.Браво на вас.Традицията продължава. Обичам ви всичките.Екне думи нямам за новата ти прическа - отива ти. Прати ми и ти някои снимчици на скайпа мила.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема :)нови [re: flora bg]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано16.05.11 10:38



Дали допирът с болестта предизвиква катарзис?! Много пъти е коментирано.
Не видях отчаяни, не видях мрънкащи. Имаше хора, които отдавна са над нещата, но същевременно здраво стъпили на земята и реалисти. Мъдри. С чувство за хумор, ту безгрижен, ту саркастичен, какъвто е и животът. Натоварих се и разтоварих- и двете.
Повече мъжко участие бих пожелала

но не като болни, а като ангажирани с каузата. Браво на съпругът на Красчо за съпричастността! Браво на тези, които и в момента провеждат лечение, но уважиха срещата. Браво на прекрасните дъщери (Веси), съпруги (семейството от Пазарджик), синове (от Бургас), майки ( с дълги, пищни коси) ... и браво на всички ни!



Тема Re: :)нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.05.11 10:44



Пиранче заставам и подтвърждавам всяка твоя дума.Много хубаво си го написала и е самата истина. Ние сме силни, ние сме истински,ние сме най...най...най...



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано16.05.11 15:42



Мила Флорче, за Пловдивската сме бетон! Или както казва диването, водещо ми се племеник-болеста я нема в цялата схема!Схемата е -здрави , красиви ,щастливи!Болести не се допускат! Между-другото , не зная как е изглеждала Екна преди, но ако съм режисьор веднага я ангажирам за някой шпионски филм-за ролята на онези фатални красавици с пронизващ зелен поглед...А Красчо си е за ,,Синьо лято"-от сърце й пожелавам много такива!Мрънче-красива и сериозна досущ агент Скъли!
Само да не си помислите нещо- ако имаше повече мъже и тях щях да наместя в роля! Сами са си виновни , че отсъстват.



Редактирано от tia maria на 16.05.11 15:50.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.05.11 15:53



Хехехе как ме забавлявате само ;))
Илиянче, хей, благодаря ти за чудното подаръче! Тия, направо му уби и по тоя повод те поздравявам с това парче, в което изпълнявам главната роля ;) :



Обичам ви всички



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Ekna]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано16.05.11 16:14



А-аа! Тъкмо съм набрала скорост като виден форумски графоман.Джул-,,Опасен ум", Лиди_Ру -,,Москва не вярва на сълзи" .Оттеглям се в творчески размисъл...



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано16.05.11 17:25



И пу, аз съм Бланш от ,,Трамвай -желание ".



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.05.11 18:23



Хе,хе, Тиа , голям образ си да знаеш. Ама като си ги познавам точно си ги определила. Имаш талант...

Но две от най-големите метъл гърли не можа да ги видиш защото не бяха на Софийската.Дано да ги видиш на Пловдивската това са нашите Адио и Пантерката. Това са две жени -тинейджърки,супер нахъсани мацки. Навремето имахме и мъже мила ама нещо се уплашиха или жените им не ги пускат повече.То при толкова много темпераментни жени си е за страх...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано16.05.11 21:47



Аааа , Агент Скъли

..хахахах много ми хареса,Тиа Мария !



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано17.05.11 00:23



Хехе......Джул, и в моите представи се е вмествала прекрасно в-"Опасен ум". Без да я познавам лично...моля



Много..много ви се радвам! Ще се радвам, някой ден да се запозная с всички клубарки

п.с. Забравих...Екна, си я представях с прекрасни и топли кафяви очи..., е истината за зеленооката- красива детективка ме уби..<Pуспокоява ме мисълта, че поне ще защитава добрите ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от elen78 на 17.05.11 00:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от elen78 на 17.05.11 00:31.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: elen78]  
Автор kras4ok ()
Публикувано17.05.11 09:13



Да се включа и аз , скъпи приятелки..

Първо много ме разсмя описанието на Тиа Мария, но пък е много точно и право в десятката... Най -много му хареса за Джул..ако знаете как съм я вместила в кадър ..просто уникална е на снимката Между другото снимките съм ги пратила на Бубето. Като се прибирах към Пловдив си мислих, колко е важно да се събираме и да пазим дълго хубавите спомени от тези срещи. Дано на следващата среща успеят да дойдат и тези, които са пропуснали тази. А идеята с подаръчетата е чудесна, както някой беше писал по-горе- почувствах се като някое от синчетата ми - нетърпеливо вперила поглед ..



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: kras4ok]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано18.05.11 10:52



Ех... Искрено съжалявам, че не успях да дойда. И подаръчето си стои...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: megolina75]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано18.05.11 14:03



Нищо ,ще има и други срещи!

Сега се сетих и за Буба-,,Лейди Бос"



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.05.11 16:18



Хе,хе много точен за Бубето. Леле чакам д нетърпение Пловдивската среща да видя какъв ще го лепнеш на мен Тиа....???



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.05.11 22:05



Какви са tia, бе, maria, ексецентрични определения!
Не че имам против да съм Опасен ум и особено... Мишел Пфайфър...

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.