Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nelgina]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано13.05.11 22:11



Хайде от мен

и до утре



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор пoпи (минаващ)
Публикувано14.05.11 08:17



Къде е всъщност срещата , нямам бележка



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: пoпи]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.05.11 10:36



Весело прекарване и от мен! Ще се видим на Пловдивската среща! Съжалявам много,че не мога да дойда на тази...сории. Направете си хубави снимки за спомен. Целувки и прегръдки на всички момичета и момчета.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано14.05.11 10:51



Попи, мястото на срещата е същото от м.г., ти го знаеш и затова не си получила бележка. Доскоро!


Флорче, съжалявам, че не можеш да дойдеш, надявам се че нямаш някакъв проблем. Но ще има и много други срещи за в бъдеще! Хубав ден!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: nadia_O6O6]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано14.05.11 18:57



Ееее пак си заредих батериите на макс..

Много се радвам ,че подаръка ми се падна на 'нов член'..Както пише на '7 послание'..Ако живота ти даде лимон, направи си лимонада! Та, мили момичета и момчета очакват ни още много лимонади! Благодаря ви,че ви има



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано14.05.11 19:15



Екстра си изкарахме - както винаги...Адреналина ми е в космоса и така ще съм дъъъълго време! Големи вълнения, чак забравих къде и какво ме боли... Толкова ви обичам! Имаше и малко разочарование от това, че липсваха някои любими хора, но надявам се да се видим на следващата среща! *Новите* са страхотни, радвам се , че се запознахме! Сега чакаме да видим снимките, за да преживеем емоциите от хубавите моменти отново!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: naneta1]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.05.11 19:52



Е те това се иска миличка - хубаво да се изкара. Сега ще се стягаме за есенната,като обещавам да я подготвя с моите майнички супер. Марго да ми пратиш снимки на скайпа да ти видя тоалета.Предишния беше на пчеличката мая сега на какво беше????



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор magi61 ()
Публикувано14.05.11 20:17



Много хубава среща ,с хубави мацки и няколко кавалери за цвят! Беше ми приятно да се запозная с вас. Не бях идвала на срещите след Весела/мир на душата й/ ,но явно съм пропуснала и ще се поправя! Много мило беше това с размяната на подаръци...чаках като дете и само давах зор да започваме..


Непринудена, лека, полезна и забавна среща! Тези дето имат отсъствия.....да се поправят



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: flora bg]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано14.05.11 20:18



Сърдечно благодаря на всички за приятното прекарване! Отсега съм се размечтала за Пловдивската...



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: tia maria]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано14.05.11 21:40



мили момичета, благодаря ви за прекрасното изживяване днес, като се надявам и аз да съм допринесла за него поне мъничко

вие сте страхотни, красиви, мили и емоционални...
радвам се че ви има!

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.