Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор magi61 ()
Публикувано12.05.11 20:34



Хайде и аз от закъснялите да попитам дали е късно да се включа? По план трябваше да пътувам, но се отложи и мога да присъствам. Мога за едно кафе да дойда,ако няма място...? Е ако няма,няма има есен...с песен!!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: magi61]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.05.11 22:11



Има място, не се притеснявайте и заповядайте. Само за времето не знам как ще се получи. Ондинче, ще ти оставя на бележка мобилния си телефон. Звънни като свършиш работа и ще ти кажа дали сме още там.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано12.05.11 22:58



Измъдрих подаръка..личнооо съм го направила ..какъв е смисъла- на който се падне да му мисли





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: marggoto]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано13.05.11 10:13



От мен и дядо пращаме хиляди,хиляди,хиляди прегръдки и целувки на всички вас....

с новата си работа, ,че ми е малко трудно...ама....ОБИЧАМ ВИ............



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Авторwhite_lilly (Нерегистриран)
Публикувано13.05.11 13:11



Най-добри пожелания за срещата!!! Счупен крак, иначе щях да дойда, но все ще дойде време и за това.

Весело изкарване!!!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: white_lilly]  
Автор doriis (член)
Публикувано13.05.11 15:52



Здравейте мили момичета и момчета!
Искам да ви пожелая от сърце весело изкарване,да сте живи и здрави и едно голямо НАЗДРАВЕ и от мен!!!





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: doriis]  
Автор пиceтo (минаващ)
Публикувано13.05.11 16:02



Скъпи приятели весело изкарване и от мен ! Желая Ви усмивки, целувки и прегръдки и много добро настроение !
Обичам ви много!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: пиceтo]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.11 16:56



Веселооооооо, страхотно, изкарване и от меен!!!Целувки...и много да се веселите....





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: yraaa]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано13.05.11 17:19



Много наздравици,луд купон,танци до зори и вечни спомени.Ей,много ми липсвате да знаете,толкова искам да съм със вас защото приятелите са до гроб.Джул,ще те намеря на скайпа миличка да ти де оплача че дано ми потръгне

Много целувки и топли прегръдки за всички ВАСОБИЧКАМ СИ ВИ

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: panterata68]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано13.05.11 18:06



Мили дами, весело и незабравимо парти и от мен!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.