Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Списъкнови [re: feniks_m]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано02.04.11 17:41



Пиша след Фениксчето, за да седнем пак една до друга на една маса. Живи и здрави дотогава!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор пoпи (новак)
Публикувано03.04.11 08:16



Здравей бих искала и аз да дойда на срещата.Ще се радвам да се видим отново.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор naneta1 (минаващ)
Публикувано03.04.11 15:32



К во,к во..и аз...и аз!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: naneta1]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано04.04.11 12:41



Записвам се и аз. Ще се радвам да се запознаем извън нета.



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (непознат )
Публикувано04.04.11 13:47



бубе и аз ще дойда, ако всичко е наред и сме живи и здрави!!! пиши ме в списъка, а ако и мъжа ми иска ще го взема и него, но ще ти кажа допълнително!!
поздрави





Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано04.04.11 15:07



Приемате ли новобранци?



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: megolina75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.04.11 15:30



Приемаме всеки, дошъл да се видим на питие и сладки приказки.



Записвайте се, не се притеснявайте. Не ви трябва бална рокля и скъпи подаръци, нито голяма сума пари.
Да разкажа как протичат срещите. Започват с много прегръдки, вярвайте друго си е като се видим очи в очи. Всеки си поръчва каквото прецени, само салата, чаша вино или кафе, каквото му е на душа. След това започват едни разговори и смях и времето все не ни стига. По някое време си разменяме малки подаръчета. Друго си е да видите маман Флора в действие. Всеки си плаща поръчката и се разделяме, заредени с добро настроение. Нямаме списък на стари и нови, всеки е добре дошъл.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано04.04.11 17:01



Ах, ах, ах... С удоволствие ще дойда, живот и здраве!



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: megolina75]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано04.04.11 20:31



Ей, пишете ме и мен! Идвам!



Тема Re: Пролетна среща в Софиянови [re: MamaD]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано04.04.11 23:58



Ооо ..чудесно още много прегръдки...Обичам..Но 'новите' да знаят, че аз само с по една прегръдка хичччч не се задоволявам!!!Поне 5 ..мерсии






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.