Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Рак на гърдатанови  
Автор Гepraнa Apaбaджиeвa (непознат)
Публикувано23.08.10 21:21



Имам злокачествено образование на лява млечна жлеза Ст2сN1Мо ІІ б кл.ст ІІ кл.гр.Плътна подвижна неболезнена формация с р-ри 2//3см.Лява аксила -единичен подвижен лимфен възел с Д-1. Направена биопсия. Решението на окологичния комитет е за неоадювантна химиотерапия - 4 вливания. След което - операция. В момента пия Саменто. Казаха ми да започна да пия Алое. Мога ли да ги приемам успоредно и двете? Ако някои има подобно лечение моля пишете. Освен това не знам как по-леко да понеса предстоящата химиотерапия?



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Автор kristan26 (непознат )
Публикувано23.08.10 21:58



silen 4ovek si vidiah i se uverih. taka 4e vsi4ko 6te e ok!!! - no molia djulkata neka se vklu4i ili bubeto da kajat niakavo mnenie po temata i da pomognat!!! znam go ot li4en opit ot tiah! te dvete sa prosto edni golemi horaaaa s dobri du6i.......



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: kristan26]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.08.10 01:06



Кristan26, благодаря за хубавите думи, но те моля да пишеш на кирилица!

И друг път сме препоръчвали да се прочетат съответните теми от Справочника и Атернативи
за лечение на първата страница на Клуба. Там има отговор на повечето въпроси.
В тази връзка искам да припомня, че до края на август (зависи от района) узрява черният бъз -
една от най-силните природни алтернативи! Приготвя се и се приема лесно, а ефектът е много голям.
УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на гърдатанови [re: *jull**]  
АвторKatya (Нерегистриран)
Публикувано16.09.10 23:44



Моля те кажи как се приготвя и приема (или къде да прочета). Благодаря.



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Katya]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.09.10 06:53



За черния бъз сме писали в много теми, затова напиши в търсачката - горе на тази на страница - "черен бъз" и ще ти излязат постинги по темата. Ето напр. този (и от него надолу):





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано18.09.10 11:15



Здравей,
можеш да пиеш саменто и алое едновременно
Казвам го от личен опит - пих котешки нокът/саменто или друго наименование/ и алое около 9 месеца,5 месеца преди операцията и три след нея;
Пих ги по време на химиотерапията преди операцията - 5 курса;
едновременно приемах вит.С,А,Е и сироп от черен бъз;
Саментото се спира два дни преди вливането,в деня на вливането и два дни след вливането и след това го пиеш отново;това е за да не товариш черния дроб;
Спазвах и хранителен режим -без червено месо,само пил.бяло месо,риба
без захар дори и мед ,само пълнозърнест хляб, без прясном мляко,сирене ,кашкавал,само обезмаслено кисело мляко и то ограничено;
Дано съм била полезна.
Желая ти успех в лечението!



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано18.09.10 23:49



Здравей Гергана,
дано не те объркам, но доколкото си спомням, не е хубаво да се пие алое при ниските стадии, защото стимулира деленето на раковите клетки.



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: donna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.09.10 08:53



Донна е права! Същото се отнася до кълновете и коластрата напр., тъй като е доказано, че съдържат "фактори на растежа".



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на гърдатанови [re: *jull**]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано19.09.10 16:55



Ами тогава при големите стадии като стимулират растежа не е ли по-страшно?

Днес ми казаха и за Q10 че не било хубаво да се пие....един казва хубаво, друг - можело да порастне тумора още повече....
Сега пък за алоето това за първи път го чувам, а щом джул го потвърждава...





Тема Re: Рак на гърдатанови [re: feniks_m]  
Автор Гepraнa Apaбaджиeвa (непознат)
Публикувано21.09.10 08:59



Здравей,
Благодаря за отговора и съвета! Пия ги вече 1 месец! Но от ХТ много отслабвам! Химиотерапевта ми предписа Полиерга плюс! Взехме го и него! Според него него мога да пия и трите неща ако нямам натоварване, ти как мислиш? Но аз получавам главозамайване и всяка сутрин се събуждам като дрогирана. Може би е от ХТ днес ми 6 ден след вливането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.