Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.05.12 22:13



Откривам тази тема с цялата Надежда, Вяра и Любов, която можем да дарим на близки, на приятели; на всички,пишещи и четящи в този клуб и на самите себе си!!!

Нека се помолим (пожелаем, визуализизираме) за най-ценното в света и Вселената, да се помолим за Здраве!

Нека изпратим мислено мощна позитивна енергия (молитва) към Бог (или към Вселената ако предпочитате, или директно към определени хора, на които искрено желаем здраве)!

Може да въведем съвместни ежеседмични молитви (или кой както иска да го нарича-не е нужно да сте религиозни за да желаете здраве на хората, които обичате и на който и да е друг). Така отправяните пожелания ще бъдат много по-мощни. Да кажем всеки петък от 20 ч. Дори не е нужно да го обявявате в темата. Може да пожелаете здраве на когото поискате, където и да се намирате.

А може просто да изпишете най-хубавите си пожелания тук! Дори без да назовавате имена! Но прочитайки написаното всички може заедно да се помолим!

И дори да не е петък пак може да се помолим - за здраве, за оздравяване, за оцеляване!

Моята молитва:

Господи, помогни на приятелите ни да се справят по най-добрия начин! Да повярват, че могат да се справят! Да оздравеят! Да се почувстват отново силни, усмихнати, спокойни и щастливи! Господи, вдъхни им смелост и надежда, вдъхни им вяра и любов! Нека искрено и непоколебимо да повярват и в себе си! Помогни им да срещат по пътя си само човечни и истински лекари! Те ги хващат за ръка, както родител води детето си! Помагат им по най-краткия път да достигнат собственото си оцеляване!
Нека не ги плаши болката! Нека тя да бъде за тях просто като горчиво лекарство, което трябва да приемат по пътя към своето изцеление! Нека с усмивка да се борят и нека оздравеят скоро!

Виждам ги - усмихнати и енергични! Всичко лошо е останало назад! Имат дълъг и пълноценен живот! Виждам ги на старини - радват се на своите деца и внуци, приготвяйки празнична трапеза!

Вярвам и изпращам мислено цялата си позитивна мисъл и любов!




Редактирано от *jull** на 08.05.12 22:19.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано07.02.11 23:11



Това е най-хубавото нещо, което съм прочела тук. Да се помолим за всички страдащи и всички имащи нужда от божията помощ .



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.02.11 23:53



Екна, прекрасна идея, която винаги съм подкрепяла! Още преди години сме я подемали по конкретни поводи...
Вярвам в силата на колективната воля и мисъл, особено когато е за добро!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано08.02.11 00:27



Екна и от мен поздравления за чудесната идея. И аз като Jull вярвам в силата на колективната мисъл.

Сигурна съм, че заедно сме способни на чудеса. Толкова добри хора на едно място, с добри мисли......... как няма.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: nelly_83]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.02.11 09:21



Молитвата ти е хубава и добре изразена, просто накрая си забравила да пишеш - АМИН! След като ще я отправяме към Господ, трябва да завършва на АМИН. Добра идея. Нека всички, всеки ден точно в 20.00 часа, където и да се намираме визуално да прочетем молитвата на Екна, която е молитвата на клуба. На края казваме АМИН и така всяка вечер. Ще видите ,че ще има резултат.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано08.02.11 09:34



Страхотна идея Екна,и аз мисля ,че толкова много добри хора ,ако се обедимин и казваме молитвата ,ще сътворим чудеса .



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор мaмчe ()
Публикувано08.02.11 10:07



Екип от руски физици смая света със сензационни открития

ПРЕКРЪСТВАНЕТО И МОЛИТВАТА “ОТЧЕ НАШ” УБИВАТ МИКРОБИ

Божият знак успява да промени дори и оптичните свойства на водата

Учените доказаха опитно, че кръстният знак убива микроби и променя оптичните свойства на водата. За сензационното откритие съобщава руският вестник “Живот”. Изследванията са направени в лаборатория за медико-биологични технологии в промишлената и морската медицина в Петербург.

“Потвърдихме, че древният обичай да се прекръства храната и питието на трапезата има дълбок мистичен смисъл с практическа полза – храната се очиства буквално за миг и това чудо се случва всеки ден”, разказва физикът Ангелина Малаховская. Изследванията на силата на кръстния знак Малаховская и нейният екип провеждат почти 10 години. Сериите експерименти потвърждават едно и също – налице е научен феномен. При опитите са открити уникални бактерицидни свойства, които се проявяват във водата при нейното освещаване с молитва и кръстен знак. При изследванията е намерено и ново, досега неизвестно свойство на Божието Слово да преобразява структурата на водата – нейната оптична плътност се повишава в късата ултравиолетова област на спектъра. Самата възможност за провеждането на тези изследвания е цяло чудо за Ангелина Малаховская и нейните колеги от Петербург – проектът нито е финансиран, нито влиза в програмата за научни изследвания. Учените обаче се справят с огромния обем работа безвъзмездно – само за дадат възможност на хората да усетят целителната сила на Бога.
Физиците проверяват действието на молитвата “Отче наш” и кръстния знак върху патогенните бактерии. За изследване са взети проби на води от различни кладенци, реки и езера. Всички проби съдържат златист стафилокок. След прочитането на молитвата “Отче наш” и прекръстването на пробата, се оказва, че количеството вредни бактерии намалява 7, 10, 100 и даже над 1000 пъти!
Благотворното влияние на молитвата и кръстния знак се отразяват върху всички участници в експеримента – при тях се стабилизира кръвното налягане, подобряват се и кръвните показатели. Интересното е, че при хипотониците кръвното се повишава, а при хипертониците се понижава. Експериментът показва и още една особеност – когато участникът не е толкова съсредоточен или дори е небрежен при осеняването с кръстен знак (средата на челото, центърът на слънчевия сплит, ямките на дясното и лявото рамо), положителният резултат от въздействието намалява или дори съвсем отсъства.
Според Ангелина Малаховская, при промяната в оптичната плътност на водата тя се насища със светлина. Човешкото око, естествено, не може да долови тези изменения в структурата на водата, но спектрографът дава обективна оценка на явлението. Интересен е резултатът при осеняване на водата с кръстен знак от човек приел свето Кръщение, но невярващ и не носещ кръстче. Оказва се, че водата “различава” даже степени на вярата – оптическата й плътност се променя едва с 10 на сто! При никакви други позиции на пръстите на ръцете няма изменения в оптическата плътност на водата, твърдят участниците в експеримента

"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: мaмчe]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.11 11:56



Вярвам, че всеки си има своя молитва и си я казва когато и където намери за добре.Но такава молитва, която да обединява всички и да се отправя с искрено желание за промяна към добро, мисля че ще има огромен успех.Благодаря!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: минaвaщa]  
Автор ana8 (член)
Публикувано08.02.11 13:18



Колко хубава молитва. Идеята е чудесна. От стари баби съм чула, че когато повече хора се молят заедно силата е по-голяма. Нека да го направим.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.02.11 18:32



Да, Джулче. И аз бях някъде там тогава. Сетих се за това сега по друг конкретен повод.

Много се радвам, че приемате идеята. Флорче я доразвива за всеки ден, но не знам дали всеки ден всички ще успяват да се настроят и да отворят мисълта си.

И пак да кажа, че всеки от вас може да постне молитва за себе си или за тате, за мама и т.н. конкретен човек, за който всички ние да се помолим конкретно, както сме го правили преди.

И още нещо. В тази тема всеки от нас може да каже, подобно на кутията Добрата новина: Благодаря ти, Господи, за това, че изследванията са все по-добри и по-добри и т.н.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.02.11 18:52



Аз имам родени от мен или пратени в главицата ми по канал отгоре - четири молитви-песен. Вече 25 години ги ползвам и винаги са ми помагали. Но никога не съм ги ползвала за мое здраве, то винаги е било на последно място. Но преди около шест години, когато разбрах за диагнозата си, реших да се помоля и за мен. Минути преди операцията аз си казах-изпях и четирте молитви. Тогава дойдоха и ме взеха за операционната. Сигурна съм , че дължа оздравяването си на тези молитви. И сега когато ми е тежко,чоглаво винаги си ги казвам и ще е така до сетния ми дъх.

Вярвам в тебе Бог отец,
Вярвам в тебе Божи син
Вярвам в тебе Дух свети
Амин!

Припев:

Колко много обичам те аз,
Колко много моля се аз,
Моля те Господи,
дай ми здраве и живот.
Моля те Господи,
дай ми ти любов.
Амин!


Вярвам в тебе Всемогъщи.
Вярвам в тебе Бог любим.
Вярвам в теб Света Троицо.
Амин!

Припев:.......
.................
......................

Ето това е една от четирте ми молитви, която ще си изпея точно в 20.00 часа тази вечер.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.02.11 20:01



Да се помолим!Нека Господ бди над нас,над нашия клуб и нашите близки!Амин!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано08.02.11 20:24



Амин!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: ana8]  
Авторguslik (Нерегистриран)
Публикувано08.02.11 21:13



Аз съм с Вас....Още повече,че всеки божи ден Благодаря на Господ Бог, че ни срещна с добри и кадърни лекари,че те си свършиха много добре работата,много са ЧЕ-тата, и най-накрая Благодаря на Бог,че Ви има и Вас мили и добри хора....ОБИЧАМ ВИ ....ОБИЧАЙТЕ СЕ....



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: минaвaщa]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано08.02.11 21:23



Всяка вечер благодаря на Бога, че преживяхме деня!
Така като зная, че моята молитва е и за другите, а тяхната е и за нас, е още по-хубаво!
Амин!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано09.02.11 00:25



много хубава молитва Фло, много истинска и затрогваща.


Нека Господ винаги бъде с теб и закриля теб и хората, които обичаш. Амин!




Тема Re: Молитва към Богнови [re: Ekna]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано09.02.11 08:56



Темата ти е не само много хубава, но бих казала страхотна.Много мислих дали да се включа в нея, или да запазя мълчание,... поради лични причини.
Но отвътре в мен "нещо"напираше, и напираше, и продължава да напира, затова и аз ще си кажа МОЯТА молитва.
Тя не е за здраве, но е МОЯ, аз съм я писала, ТЯ моята молитва е излязла от душата ми.


Мили Боже, дай ми ВЯРА.

Дай ми ЗНАК, тебе аз да преоткрия,

страховете аз да разруша.

Мили Боже, дай ми ВЯРА.

Трудностите да приемам

безрезервно, без вина.

Мили Боже, дай ми Знак,

и изпрати ми зрънце само,

аз да си посея ВЯРАТА отново.

И когато Боже ми е тъжно

и дъждът в душата ми вали...

И от тишината ме боли...

И светлината вече не гори,

Душата ми чуплива е,

но силна е да продължи!


Мили Боже, дай ми ВЯРА.

Дай ми ЗНАК, тебе аз да преоткрия,

страховете аз да разруша.



Тема Re: Молитва към Богнови [re: Юлия 5O]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.02.11 09:07



Браво Юлче,най-сетне се реши...аз си те знам,че си поетеса...много е хубаво стихотворението мила,от сърце родено.Аз също си имам една тетрадчица с мои стихотворения....но вечерта ще постна едно,че сега бързам да излизам.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Молитва към Богнови [re: flora bg]  
Автор iliqn4e (минаващ)
Публикувано09.02.11 19:55



Момичета,на мен не ми се отдава писането и моята молитва е мъничка,но си е моя.Но идеята много ми харесва.А до 20ч има само 5 мин.Сигурна съм,че всички заедно ще си помогнем.



Тема Re: Молитва към Богнови [re: iliqn4e]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.02.11 20:01



Моля те Господи,помогни на страдащите,на тежко болните...притъпи болките им,премахни страха им.помогни на близките им,вдъхни им сили и много обич.Помогни на нас грешните, дошли на тази земя, правилно и честно да извървим пътя си и никога да не кривнем от правилния път.Амин!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Молитва към Богнови [re: Юлия 5O]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.02.11 20:48



Всички молитви са нещо много хубаво! Често те са толкова специални, защото са толкова дъблоко лични, колкото само един единствен човек в света може да достигне през житейския си път до тях!

Благодаря ти, Юле, че сподели тази толкова специална и истинска молитва!

Благодаря и на всички други приятели, че споделяте личните си молитви! Така те ще се мутиплицират в съзнанието на много от нас и ще породят надеждата, вярата и любовта, които са толкова нужни на всички ни, без значение болни или здрави сме, богати или бедни!

*Сама определих часа, но съм на курс до 20,30 ч.;) Ще ме извините



Благодаря ви чрез една песен! Само да кажа за хората, които не знаят, че Pray означава молитва. Не мога да направя читав превод, но се надявам, че няма да има нужда от него:



Благодаря ти, Господи, за това, че ги има тези хора тук!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано09.02.11 21:02



БЛАГОДАРЯ ВСЕВИШНИЯ И БОГОРОДИЦА за това, че пази децата ми, укрепва семейството ми и ми дарява дните за да бъда полезна на тях
моля се за моето семейство - за децата, за мъжа ми
приемам каквото каже Всевишния за мен , колкото ми е определено-толкова, и за това БЛАГОДАРЯ
АМИН

... butterfly effect ...



Тема Да благодарим!нови [re: LlDl_ru]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.02.11 08:32



Хвала тебе Господи!
Хвала тебе Господи!
Чест и слава на твоето име.
Чест и слава на твоито име.

Слава тебе Господи!
Слава тебе Господи!
Благодарност и поклон ,
пред небесния ти трон.

Моля те чуй ме Господи.
Моля те чуй ме Господи.
Аз ти казвам с любов,
Обичам те! Амин! Амин!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор viara67 (непознат)
Публикувано10.02.11 12:31



Чудесна тема! Много хубава е идеята да се молим всички в един и същи час. Когато преди почти две години разбрах за рецидива, заедно с десетки мои приятели точно в 22.00 часа всяка вечер в продължение на повече от два мсеца се молихме Господ да ми даде сили и вяра да преживея това изпитание и да ме дари според милостта и волята си със здраве и живот. Молитвата е нещо много лично, затова нека всеки сам прецени според светлината, която има как и с какви думи да се моли. Господ гледа "не на лице, а на сърце", т.е. искрената и с вяра молитва ще бъде чута, другата ще стигне само до тавана на стаята. Божият мир да бъде със всички вас! Амин!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.02.11 13:55



Извадка от много ценна за мен книга:
.......Ако повечето хора изберат единението, мира и взаимнопомощта, нещата ще тръгнат в положителна посока. Всеки човек, който с разбиране и Любов приема ближния си независимо от човешките му грешки, трепти с по-висока честота и създава такова поле около себе си. То резонира с други такива полета и се създават зони с по- високи вибрационни честоти, които помагат и на други хора да направят своя позитивен избор.

Мисля, че ние точно това правим в тази тема.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано10.02.11 20:41



Ето и една хубава универсална благодарствена молитва
Благодаря за всичко в моя ден сега.Аз съм твоето дете(име и фамилия) мои космически Баща-Маика.Доидох тук на земятана(дата на раждане) благодарение на моите родители маика ми(първо име) и баща ми (първо име)Ако по някяква причина не се знаят имената на родителите кажете"Благодарение на своите родители които и да са те.Благодаря им за дара на живота
Сега разбирам че радостта е енергията на творчеството,която помага на всичко да се случва бързо.лесно и по наи- добрия начин за хората които участват в него.
Благодаря че съм тук и сега
Благодаря за сълзите и страданията,които ме направиха човек,които разбира и съчувства
усеща болката и мъката,страдал е и се е мъчил.За това никога няма да го причини на другите Благодаря за загубите и разделите защото сега знам да ценя всеки миг от присъствието на всеки човек в моя живот
Благодаря за изпитанията,трудностите и неуспехите които ме направиха по-силен по - мъдър
и по-издръжлив човек Сега ценя своята енергия и сила и не ги пилея неразумно и необмислено от суета или заради капризите на моето Его.
Благодаря за бедността, глада,и липсата на блага и вещи,защото те ме научиха да ценя това,което имам сега И да благодаря за него
Благодаря за болестите и неразположенията,които ме научиха да ценя дара на здравето
и да се отнасям с любов към своето тяло-храм на душата ми
Благодаря за мрака които понякога обзема моята душа,защото така оценявам колко ценна и важна е светлината на прозрението мъдростта и разбирането за нещата в мен и около мен
Благодаря за самотата която ми даде времето да опозная ролята и ценноста на приятелите
Благодаря за отчаянията и съмненията които ми показаха колко важна е вярата
Благодаря за омразата която ми показа колко лечебна и живителна е любовта
наи- мощната и лечебна енергия която винаги е с мен и около мен
Благодаря и за тази молитва която ме накара да опозная себе си и да оценя колко е прекрасен всеки миг
защото тои никога няма да се повтори повече
За това избирам да живея пълноценно с любов радост и благодарност сега всеки миг от този ден и тази нощ
и така докато ми е отредено да живея тук и сега Благодаря за дара на живота и за дара на оттеглянето след него.Нека бъде така както е горе тук долу в мен и около мен
Благодаря.......

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме

Редактирано от adiortoti на 10.02.11 20:44.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: adiortoti]  
Автор viara67 (непознат)
Публикувано11.02.11 10:48



Аdiortoti, чудесна е тази молитва! Може само да се добави и
"Благодаря Ти за дара на вечния живот!", защото в крайна сметка това е най-силната вяра, най-големият дар и най-съкровената надежда!



Тема Re: Молитва към Бог do uleto50нови [re: Юлия 5O]  
Автор Anabela (непознат)
Публикувано11.02.11 14:36



скапа Улиа, ва6ата ли4на драmа освен 4е mе разтресе и докосна до болка mи вдахва mного кураж и воля за нелеката борба сре6ту напастта РаК коиато отнеmа наи mилото ни -на6ите деца.Възхи6таваm се от силната Ви и борбена ли4ност.Разговариах сас съпругат mи и с огроmна радост ви споделиаm на6ето ре6ение- живееmе недале4 от Варна и иmаmе вазmожността да Ви посре6тнеmе с Ва6ето слан4ице Рая прев летните mесеци като освен на mоре иmате на равположение и басеин в доmьт ни, 6те бъдеmе изклу4ително 6тастливи да допринесеmе за реализирането на поне 1 Ва6е желание,а до колкото си споmниаm в 1 от постингите си споделиахте за надеждата си и на ва6ата улица да изгрее слънце и след 5 дьлги год.отново да докоснете mорето което тьи mн оби4ате.6те ви о4акваm на anabela_laurora,@hotmail.com s netarpenie



Тема Re: Молитва към Бог do uleto50нови [re: Anabela]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано11.02.11 16:51



Здравейте Anabela, трогнахте ме с вашата покана, и няма да крия, разплакахте ме.Още веднъж ВИ благодаря за поканата!
Прочетох във визитника за Вас, и вашия син, и за диагнозата му.
Много, много съжалявам, и много ми е мъчно.
Но ВИе, и Вашия син се борете, и имайте ВЯРА, и НАДЕЖДА те са много ценни, бих казала безценни.
Без ВЯРА и НАДЕЖДА нищо не може да се постигне!

Животът е там ,
където е сърцето ти.
Сърцето е там,
където е мисълта ти.
Мисълта е там,
където се прегръщат
тъмнината и светлината
и от тази прегръдка
се ражда викът на НАДЕЖДАТА.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор Mapия П. (оптимист)
Публикувано19.02.11 16:32





"По-добре е да запалиш свещ, отколкото да проклинаш мрака"

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.04.11 09:49





Лидето сподели събитието във Фейсбук. Молитвата ще бъде на 28.04.2011 от 22.00 ч. За да видите страницата трябва да имате регистрация във Фейсбук. За всеки случай поствам молитвата тук:

ОБЩА МОЛИТВА ЗА БОЛНИТЕ ОТ РАК
ЧЕТВЪРТЪК, 28 АПРИЛ, 22 ЧАСА

Татко наш, който си на небесата,
Благодарим ти за изобилния живот, който всеки миг ни подаряваш!
Благодарим Ти и за Твоята благост и вярност!
Поради Твоите милости ние още живеем, дишаме и Те хвалим!
Татко, Ти си изворът на здравето и чистотата в живота!
Ти си Този, който може да премахне всяко страдание и да изцели всяка болест!
В Теб е нашата надежда!
Много от Твоите деца са болни и са на ръба на силите си.
Молим ти се, поведи ги по Твоя път.
Събуди в сърцата им вярата в Тебе и надеждата, че Ти можеш да ги изцелиш!
Благослови ги да Те познаят и да заживеят нов живот - близо до Тебе, в Твоята истина!
Ти разполагаш с времето и насочваш всяка човешка съдба към покаяние.
Изцели раните в душите ни! Само Ти можеш да се справиш с всяка наша болка.
За нас е важно да бъдат спасени душите ни. Изцели ни, Боже на силите!
И ако е волята Ти, нека получим милостта Ти и да се радваме на физическо здраве!
Молим Те, изпълни ни със силата Си! Дай ни прощението Си! Нека прогледнем за Любовта Ти!
Вдъхни вяра в сърцата ни и ни помогни да не пречим с нищо на Твоето изцеление!
И нека бъде волята Ти!
Слава, чест и величие на Тебе, Господи, от сега и довека!
Амин.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано25.04.11 22:17



Много хубава молитва...Аз ще се помоля от сърце



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..." Екзюпери


Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: megolina75]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано28.04.11 16:11



Вдигам темата ,за да напомня , че днес е 28-ми.Ще се помоля...



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.04.11 18:10



Аз също точно в 22.00 часа ще запаля свещичко и ще прочета молитвата.Нека всички направим така,общата молитва ще е по-силна.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.04.11 18:36



И аз съм на линия! Ще се помоля и ще запаля свещичка!

Благодаря ти, Тиа, че извади темата



Редактирано от Ekna на 28.04.11 18:36.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано28.04.11 19:00



Поканила съм всички приятели и са потвърдили ,че довечера в 22ч. ще се помолят с всички нас за здраве...С много положителна енергия,с добри чувства и с молба към Господ Бог, нека всички сме заедно...
Обичам Ви...Обичайте се....





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: guslik_33]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано28.04.11 19:08



здравейте и от мен момичета ще се включа и аз довечера в 22 часа с молитва за здраве, да сме всички живи и здрави и щастливи!

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: vesi_na]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано28.04.11 19:40



И аз съм се подготвила ,ще бъда с вас в 22 ч.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: vesi_na]  
Автор Alexia_81 (непознат )
Публикувано28.04.11 19:42



Включвам се и аз,ще се помоля с цялата си душа и сърце за всички.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Alexia_81]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.04.11 21:53



На линия съм!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано17.06.11 16:55



Вдигам отново хубавата темичка. Доста клубари се записаха в ,,Добрата новина" ,но по-нататъшна подкрепа няма да навреди. За други борбата е без отдих... Нека бог помага!И всички светии!
Молитвата на Екна е силна и нека си остане така. Екна , сигурна ли си ,че не пишеш тайно под псевдонима Пауло Коельо?


Това за разведряване.
Да определим дата.Има ли църковен празник скоро?



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.06.11 22:43



Хихи, Тия, ще ме умориш от смях



Да, нека се помолим пак заедно за здраве! Може да е например тази неделя в 22 ч.
Но ако има друго предложение съм насреща!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор viara67 (непознат)
Публикувано17.06.11 23:05



Присъединявам се за неделя в 22.00 часа, отбелязвам си го в телефона и така съм сигурна, че няма да пропусна. Препоръчвам и една книга "Десетте молитви, на които Бог винаги се отзовава" - издателска къща Бард, автор Антъни Дистефано.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано18.06.11 18:55



Присъединявам се за молитвата в неделя!



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: megolina75]  
Автор whitelilly ()
Публикувано18.06.11 18:58



И аз!!!





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: whitelilly]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано19.06.11 16:32



Аз написах всички светии ,вижте какво излезе в Гугъла за днес - неделя на Всичките светии! Интересно е , че се почита св. Юда Тадей /нищо общо с Юда Искариотски/ За да го различат го наричат ,,добрия Юда " или ,,св. Тадей"
Един от апостолите на Тайната вечеря.
И тук идва най- хубавото - смятан е за светец на ,,невъзможните ситуации" Т. е когато всичко е загубено , когато ножът е опрял до кокала...
Дано е ,,напосоки" изборът ни за днешния ден!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано19.06.11 18:15



Да живей Свети Тадей!

До скоро!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор whitelilly ()
Публикувано19.06.11 22:04



Нека всички се почувстват пречистени от молитвата! Аз добавих и Отче наш към молитвата на Екна и мисля, че се получи добре. Амин!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: whitelilly]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.06.11 13:59





Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: whitelilly]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано11.02.12 10:06



Вдигам темата и моля всички, които искат, да отправим една обща молитва към Господ за тези наши приятели от клуба, които в момента преминават през тежкото изпитание на болестта, както и за тези, които продължават живота си с тази диагноза. Специално да се помолим за всеки от нас, който ще се включи в тази обща молитва, Господ да го подкрепи, да му даде мир и изцеление, както на тялото, така и на духа. Вярвам, че молитвата трябва да е конкретна, не с общи фрази и изрази, затова ви моля да се помолим специално за Меги /megolina. Чакам от вас предложения за ден и час, а може и за няколко поредни дни

И нека знаем, кои ще се включат, за да ги включим в молитвите си.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.02.12 11:33



Добра идея!Утре точно в 13.00 часа много хора по света четат и отправят молитви към Бога. Затова който има желание нека утре в 13.00 часа се помоли пред икона за здравето на Меги и на целия наш клуб и неговите участници.молитвата е със свои думи от сърце.Амин!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано11.02.12 12:06



Утре в 13 часа ще съм на линия





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: plamiluch-204388]  
Автор deniccaa (непознат)
Публикувано11.02.12 14:47



И аз ще се помоля утре за Меги ,за моят татко който се бори с тази ужасна болест и всичко хора от клуба.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: deniccaa]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано11.02.12 16:14



Ще се помоля. На Меги името го зная, който желае да ми прати на лични име -своето или на близък. Мисля ,че е достатъчно само първото.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Tia maria]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано11.02.12 17:48



Значи остава за утре в 13.00. Ще си навия таймера на телефона 10 мин. по-рано. Може да пратите имена и на мен на лични.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано11.02.12 20:34



Обичам ви, момичета! За пореден път ме развълнувахте дълбоко и ме накарахте да се просълзя! Бог да ви благослови!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: megolina75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.02.12 20:44



Момичета, пиша рядко и трудно, защото съм на "специално място" (или поне интернетът мисли така)!


Искам само да дам знак, че се присъединявам и утре в 13 ч. сме заедно. Колективната мисъл и любов правят чудеса!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано11.02.12 21:55



На линия ще бъда и аз- ще се помоля от сърце за теб Меги и за всички от клуба, които се борят с тази коварна болест.Прегръщам ви - вярвам в чудеса!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: puma69]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.02.12 23:40



Бройте ме!

На линия.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Buba67]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.02.12 08:06



И аз ще участвувам!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано12.02.12 12:27



А може ли да поснете избрана молитва, или на всеки, която му е на сърце





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: plamiluch-204388]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.02.12 15:41



Аз също се присъединявам. Утре в 13 ч. За Меги и за всички, които пожелаят!



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: plamiluch-204388]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.02.12 15:45



Вяра, мила, добра идея е да се концентрираме върху един и същи текст. Би ли подбрала подходяща молитва?



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.02.12 19:03



Молитва от кукленска пираня,

Господи,
Моята свещ не е нищо голямо.
Запалих я и я поставих пред теб.
Защото искам да остана тиха за момент, в себе си, при теб.
През главата ми минават: грижи и проблеми, които ме занимават в момента,
хората, които са ми близки,
всички неща, които имам днес.
Имам много надежди за моя живот.
И понякога се страхувам.
Искам да те помоля:
Благослови всички, които са ми на сърце.
Благослови мен- на това място, на което хората ТЕ търсят от хилядолетия, и ти се молят.
Благословена от теб, остави ме да бъда Благословия за другите.
Амин!

Превод от немски- Биляна



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.02.12 19:04.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Buba67]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано12.02.12 19:45



Много е хубава молитвата. Ще се помоля от сърце за здравето на членовете на клуба. От две години това е моето второ семейство, дава ми надежда и сили да продължим напред. Помолете се за здравето на моя съпруг Любен.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано12.02.12 20:26



Eкна мила, много е изписано за молитвата, не е важно с какви думи се молим, важно е духът ни да се издига до Бога. Ще цитирам Посланието на ап.Яков, 5 глава,13-16 стихове: " Зле ли страда някой от вас, нека се моли. Весел ли е някой, нека пее хваления.Болен ли е някой от вас, нека повика църковните презвитери и нека се помолят над него и го помажат с елей в Господнето име. И молитвата, която е с вяра, ще избави страдалеца, Господ ще го привдигне и ако е извършил грехове, ще му се простят. И така изповядвайте един на друг греховете си и се молете един за друг, за да оздравеете. Голяма сила има усърдната молитва на праведния човек." Но като се замисля, не е лошо наистина да има един общ текст, някаква рамка. Ще ми трябва малко време и ще ви предложа нещо.





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.02.12 22:16



Така е, Вяра (какво прекрасно име е това!!!)! И всеки има своя си молитва, с която е свикнал и която му въздейства.
Същината на всичките ни молитви е обща - здраве и добруване за нас, за близките ни и за всички!
Точно в момента, обаче, ми се стори, че ако текстът е един, концентрацията ни и усещането за взаимност ще се умножат и вибрациите й и силата й ще бъдат по-големи.

Ти си инициатора този път и за това е добре ти да я предложиш.

Пък който предпочита може и своята да ползва.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано13.02.12 23:03



Предлагам ви един текст на молитва за човек в изпитание. Написах я в първо лице, въпреки, че много често в момент на силно изпитание, човек може да изгуби почва под краката си и тогава на помощ идват близките и приятелите, които се молят за него. Да се преобърнат думите в трето лице не е трудно. Молитвата, която предлагам не мисля, че трябва да се наизустява или чете, но разбира се, че и това може, докато се научим сами да намираме думите. По-скоро това е насоката на мисълта ни когато говорим с Бога. Това са основните стълбове, ако мога така да се изразя в една молитва. Всеки може конкретно да я допълва. Както казах, това е молитва на страдащ човек, човек в изпитание, ако духът ни се радва, текстът ще е по-различен разбира се, но има основни моменти, които ще се запазят. Най-силно вярващият човек е този, който има пълно доверие в Бога, така както малкото дете вярва на баща си и не си задава много въпроси - просто му вярва, бащата не може да му мисли злото. Накрая ще ви цитирам два текста от Библията " Ако само в този живот се надяваме на Христос, то от всички човеци ние сме най-много за съжаление." /1Коринтяни 15-19/.
И още : "Към Теб, Господи извиках
и на Господа се помолих:
Каква полза от кръвта ми, ако сляза в рова?
Пръстта ще те славослови ли?
Ще възвестява ли истината Ти?
Послушай Господи и смили се над мен.
Господи, бъди ми помощник." /Псалом 30; 8-10/
Ето и молитвата :
"Господи Исусе Христе, заставам пред Теб със сърце изпълнено с благодарност за всички благословения, които си ми подарил в този живот /изброяват се конкретно- семейство, съпруг/а, деца, приятели, в личен план и т.н./ Моля те да ми простиш всички грехове, с които съм те наранил и оскърбил, волно или неволно.
Господи, Ти четеш в човешките сърца, Ти си Сърцеведец и знаеш всяка моя болка, тревога, страх. Ти сам беше в плът като нашата и понесе обиди, болка, страдание и смърт, за да ме изкупиш от греха и ми подариш вечен живот. Знам, че ме разбираш, защото си Бог състрадателен и милостив и както баща милее за децата си така и ти милееш и ме обичаш. Затова Те моля, дай ми дух на сила и себевладение, преведи ме през изпитанието на тази болест, която хората определят като тежка и неличима, но за Теб няма невъзможни неща. Ти си Творецът на моето тяло, Ти познаваш най-добре всеки негов орган, всяка негова функция, моля те, изцели ме от тази болест. Направи го, не защото съм достоен или заслужавам, но заради името Си, за наша радост и за Твоя слава, да се зарадват сърцата ни в Твоята любов и да Те прослявят. Ти си великият Лекар, моля Те, ръководи хората /казват се имената на лекарите/, на които е възложен моят случай, Твоят Дух да ги води, ти движи ръката на хирурга, мисълта на химио/радиотерапевта, отваряй залостени врати, отключвай заключени сърца, прокарвай ми път където и да отида за лечението ми.
Господи, Ти можеш всяко зло да обърнеш в добро. Моля те, дай ми мъдрост, за да разбера и проумея това което ми се случва, открий ми плана Ти за мен, да успея да извлека доброто, да смиря сърцето си, Твоят Дух да ме води. Укрепвай ме в Твоята любов. Обещал си : „Никак няма да те оставя и никак няма да те забравя!”. Бъди до мен, дари ми Твоят мир, онзи мир, който никой човешки ум не може да схване. Дай ми силна и непоколебима вяра, укрепи ме в нея. Подкрепи и близките ми и всичките ми приятели, които са съпричастни и се молят за мен и за които моето изпитание се превърща и в тяхно.
Господи, Ти си изворът на живота, в Твоята ръка са всичките дни на живота ми, Ти знаеш кое е най-добро за мен, затова в Твоите ръце се оставям. В името на Отца и Сина и Святия Дух се помолих, чуй молитвата ми, защото извира от дълбините на сърцето ми. Да бъде Твоята воля! Само на Теб принадлежи силата и славата, сега и до века, амин!"



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано14.02.12 10:40



Вяра, бъди благословена:) Прочетох молитвата! Това е все едно е излязла от сърцето ми, докато я казвах почти се разплаках...
Прекрасни мои приятели, благодаря на всички ви от все сърце!!! Освен споменатите имена, ако още някой иска да се помоля за него нека ми пише на лични:))) прегръщам ви и ви целувам:)))

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: megolina75]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано16.02.12 09:47



Напомням

и в тази тема .Днес и до края на седмицата ,13 часа ,всеки ден. Текста е предложеният от Вяра. А по нататък може да обсъдим час удобен за повечето клубари ,някои от тях работят... На когото не е възможно сега ,ще се включи в събота и неделя. Важно е доброто намерение и чистите мисли !
Да се молиш , да се обръщаш към Бог е хубаво нещо... Нека да ни стане и хубав навик.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.05.12 14:25



Вдигам темата-молитва за здраве, защото Меги наистина се нуждае от нашата подкрепа.
В "Книга за здравето" на Дънов се препоръчват ежедневно 2 молитви - сутрин и вечер в 9 ч.
(и съответно в 21 ч). Не пречи да остане и молитвата в 13 ч., както е написано по-горе.
Така всеки ще може да се включи когато и колкото пъти му е възможно.
Предлагам да започнем от тази вечер в 21 ч.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано08.05.12 16:10



Тъкмо издривах темата, а тя вече била на първа страница благодарение на Джул. Приемам предложението за 21.00 ч. и нека се молим поне седмица редовно. Ако има и други в положението на Меги, нека ми пишат на лични, за да ги включа и тях в молитвите си.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.05.12 21:13



Включвам се в молитвата! Отворих ФБ и си извадих на монитора една от многото ти слънчеви снимки, мило Меги! Моля се за теб! Ще се справим!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.05.12 22:17



Заковавам временно темата, за да я виждат всички, които влизат в Клуба.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано09.05.12 08:57



помолих се, и снощи и преди малко, и помолих едно приятелче което пее в църква да каже една молитва, сега сутринта





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Фakличka]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.05.12 17:16



Днес се помолих за здраве и изцеление на всички нас.В Монтана в храма е изложена за поклонение Чудотворната икона на Света Богородица Козелщанска и част от мощите на Св.Дасий от Киев.За иконата се говори,че лекува различни болести-душевни и физически и е покровителка на дома и младите семейни двойки.Много е красива иконата и се надявам да помогне и на нас.
Успех на всички!

,,Всеки изживян ден е една малка победа!"



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автормuxeлa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.12 21:40



От цялото си сърце и душа се моля за оздравяването на всички страдащи. Моля се Господ да помогне на Славчо да бъде силен и да преодолее болестта.
Моля се, моля се! Нека всички заедно - това е огромен поток от добрина! Моля се Господ да помогне на учените да открият лекарство за коварната болест. Моля се да има съпричастни лекари, които да водят оздравителния процес и да го доведат до успешен край. Моля те Господи, помогни ни!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: мuxeлa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.05.12 19:19



Подкрепям молитвата ти, мила Михаела!!!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор margaritamihail-208721 (непознат )
Публикувано15.05.12 19:20



Господи, вдъхни ни смелост и надежда, вдъхни ни вяра ! Любовта е в нас !!! Помогни на Михаил ! Така както ние двамата се борим, така и ти ни подай ръка !!!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: margaritamihail-2087]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.05.12 23:15



Молитва за лекуване



Молитва за изцеление


Молитва за болни
[url]Господи на Силите, Ти си ни прибежище из род в род. Твоите милости във век ще славим. Направил си завет с избраните Си, защото имаш силна и крепка ръка да възродиш милост на онези, които Те познават от Името Ти.
Обърни, Господи, погледа Си към страдащия/ата брат (сестра) ........., дай внимание на страданията му (й) и ги облекчи. Ние вярваме твърдо на думите, когато си казал:
“Възвзори към мене и ще ти отворя, защото Аз Господ Бог Твой съм, Който подкрепя десницата ти и ти казвам: Не бой се, Аз ще ти помогна! Не бой се, защото Аз те избавих, призовах те по име. Мой си ти, когато минаваш през водите. С тебе ще бъда, когато ходиш през огъня, ти няма да се изгориш и пламък не ще те опари, и в немощ не бой се, защото Аз съм с тебе!”
И сега, чуй молбата ми, Господи, и излей върху му (й) от обилната Си милост!
Амин.



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: EFO75]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано02.07.12 15:31





Днес се докоснах до чудотворната икона на ''Св. равноапостоли Константин и Елена'' с вградено в нея парче от Светия кръст. Помолих се за здраве и изцеление на всички. Качвам я, за да се докоснете и вие до тази светиня.
Надявам се да помогне на всички.

Всеки изживян ден е една малка победа!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Авторvesirad (Нерегистриран)
Публикувано02.07.12 18:35



Боже, прости ми че съм те пренебрегвал досега. Аз Те приемам сега за мой Създател и Твоя Син Исус за мой Спасител. Моля те прости ми греха и ме докосни с Твоята изцелителна сила. Ти ми знаеш немоща (болестта) Аз благодаря на лекарите за всичко, което направиха за да ми помогнат и сега в този момент те моля, докосни ме...Искам да съм здрава ,искам да съм до дъщеря си. Всичко това се моля в името на Исус. Амин!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: vesirad]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано21.10.12 21:47



Момичета вдигам темата, искам да събера цялата ви положителна енергия за утре..когато отида да си взема резултатите всичко да бъде наред..Амин



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: marggoto]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано21.10.12 22:01



Марго, с теб сме, миличка. Ще се моля всичко да е наред. Успех!

Всеки изживян ден е една малка победа!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.10.12 22:17



Почвам те отсега!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.10.12 22:45



Всичко е наред, мило Мрънче! Мислено ще бъда с теб, но знай, че всичко е наред! И даже и изпита ще вземеш

Гушки



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: marggoto]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано21.10.12 22:53



С теб съм!))))





Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано22.10.12 00:14



Мрънче, естествено че всичко ще бъде наред и за миг даже не съм се усъмнила в хубавите резултати. Обичам те и хайде утре те чакаме в Добрата новина!!!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Фakличka]  
Автор EFO75 ()
Публикувано22.10.12 09:47



С теб сме 'маме',всичко ще е ОК



и да тичкаш в ''Добрата новина''



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.10.12 11:36



Марго всичко ще е наред. Я кажи на Бубето да ти прати по скайпа снимките да се видиш какви си красива. А очаквам и от Адмиралчето..

Споко.Ще се моля естествено,но вярвам,че всичко е ОК.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: EFO75]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано22.10.12 15:06



И аз искам с нещо да помогна, но си мисля и дано да не съм прав, че си много линейна и праволинейна и нищо няма да е наред. Досега, който е искал енергийна и емоционална подкрепа от другите тук все я е получавал, но от него зависи накъде ще я насочи тази получена помощ, а при тебе това куца. Ако не се промениш ще ти трябват тонове помощ и пак без ефект. Казвам го преди да си написала какви са резултатите от изследванията, но след като толкова държиш на тях и безрезервно им вярваш и се уповаваш на тях, значи основата ти е слаба и гаранция за живот от лекарите няма да получиш. Това е. Медицината се храни с такива линийни пациенти. Дисциплинирани са и вършат идеална работа. Така е



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.02.13 11:09



Боже, Ти, който си в душите и сърцата ни, в усмихнато кокиче, в очите на дете, в страданието на болен, моля те, бъди и в умовете на учените и им помогни да направят най-великото откритие - здраве за болните от рак! Амин!

Днес е световният ден за борба с рака!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.02.13 14:20



Боже, Ти, който си в душите и сърцата ни, в усмихнато кокиче, в очите на дете, в страданието на болен, моля те, бъди и в умовете на учените и им помогни да направят най-великото откритие - здраве за болните от рак!
Амин!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.02.13 14:52



АМИН!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано19.04.14 11:06



Снежко, дръж се, а ние с Бог ще те подкрепяме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.