Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.05.12 14:25



Вдигам темата-молитва за здраве, защото Меги наистина се нуждае от нашата подкрепа.
В "Книга за здравето" на Дънов се препоръчват ежедневно 2 молитви - сутрин и вечер в 9 ч.
(и съответно в 21 ч). Не пречи да остане и молитвата в 13 ч., както е написано по-горе.
Така всеки ще може да се включи когато и колкото пъти му е възможно.
Предлагам да започнем от тази вечер в 21 ч.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: *jull**]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано08.05.12 16:10



Тъкмо издривах темата, а тя вече била на първа страница благодарение на Джул. Приемам предложението за 21.00 ч. и нека се молим поне седмица редовно. Ако има и други в положението на Меги, нека ми пишат на лични, за да ги включа и тях в молитвите си.



Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: viara67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.05.12 21:13



Включвам се в молитвата! Отворих ФБ и си извадих на монитора една от многото ти слънчеви снимки, мило Меги! Моля се за теб! Ще се справим!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.05.12 22:17



Заковавам временно темата, за да я виждат всички, които влизат в Клуба.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Ekna]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано09.05.12 08:57



помолих се, и снощи и преди малко, и помолих едно приятелче което пее в църква да каже една молитва, сега сутринта





Тема Re: Да се помолим за здраве!нови [re: Фakличka]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.05.12 17:16



Днес се помолих за здраве и изцеление на всички нас.В Монтана в храма е изложена за поклонение Чудотворната икона на Света Богородица Козелщанска и част от мощите на Св.Дасий от Киев.За иконата се говори,че лекува различни болести-душевни и физически и е покровителка на дома и младите семейни двойки.Много е красива иконата и се надявам да помогне и на нас.
Успех на всички!

,,Всеки изживян ден е една малка победа!"



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автормuxeлa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.12 21:40



От цялото си сърце и душа се моля за оздравяването на всички страдащи. Моля се Господ да помогне на Славчо да бъде силен и да преодолее болестта.
Моля се, моля се! Нека всички заедно - това е огромен поток от добрина! Моля се Господ да помогне на учените да открият лекарство за коварната болест. Моля се да има съпричастни лекари, които да водят оздравителния процес и да го доведат до успешен край. Моля те Господи, помогни ни!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: мuxeлa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.05.12 19:19



Подкрепям молитвата ти, мила Михаела!!!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: Ekna]  
Автор margaritamihail-208721 (непознат )
Публикувано15.05.12 19:20



Господи, вдъхни ни смелост и надежда, вдъхни ни вяра ! Любовта е в нас !!! Помогни на Михаил ! Така както ние двамата се борим, така и ти ни подай ръка !!!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕ!нови [re: margaritamihail-2087]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.05.12 23:15



Молитва за лекуване



Молитва за изцеление


Молитва за болни
[url]Господи на Силите, Ти си ни прибежище из род в род. Твоите милости във век ще славим. Направил си завет с избраните Си, защото имаш силна и крепка ръка да възродиш милост на онези, които Те познават от Името Ти.
Обърни, Господи, погледа Си към страдащия/ата брат (сестра) ........., дай внимание на страданията му (й) и ги облекчи. Ние вярваме твърдо на думите, когато си казал:
“Възвзори към мене и ще ти отворя, защото Аз Господ Бог Твой съм, Който подкрепя десницата ти и ти казвам: Не бой се, Аз ще ти помогна! Не бой се, защото Аз те избавих, призовах те по име. Мой си ти, когато минаваш през водите. С тебе ще бъда, когато ходиш през огъня, ти няма да се изгориш и пламък не ще те опари, и в немощ не бой се, защото Аз съм с тебе!”
И сега, чуй молбата ми, Господи, и излей върху му (й) от обилната Си милост!
Амин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.