Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За тибетския лекар Д-р Сонам Дордже № 2нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.10.10 11:55



Много дълга стана първата тема, за това отварям втора и копирам постинга на BI.
Първата тема



BI
Такааа, днес след 100 навъртяни телефона успях да запиша час на тате за преглед. Някой излекуван вече има ли? До колкото четох се похвалихте само с това, че ви е направил добро впечетление. А резултати? Моля споделете, особено ако сее подобрил някой със злокачествено заболяване.
Благодаря!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 04.04.12 14:42.



Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2нови [re: Buba67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано21.10.10 13:07



Здравей BI,надали някога ще има някой който ще напише ,че съвсем се е излекувал от тази коварна болест,защото при всички видове рак рецидивите и метастазите могат да се появат и след много дълги години.Затова по-важното е да постигнем максимално дълга ремисия.
При моята дъщеря след девет месечно приемане на тези билки има положителен резултат,туморът се е свил с 0.5см което съвсем не е малко.Не зная дали този положителен резултат е от билките,защото през това време тя приемаше и отрова от син скорпион и Темодал /медикамент за химиолечение/,но спокойствието и увереността която и вдъхна д-р Сонам не са за пренебрегване.Тя смята,че билките са помогнали много за подобряване общо на състоянието й.Вярата в успеха на едно лечение също помага .



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2нови [re: reni56]  
Автор Bl (новак)
Публикувано21.10.10 13:22



Благодаря! Пожелавам на Вас и на всички успех в лечението!



Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2нови [re: reni56]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.10.10 21:09



Да, последното изречение в постинга на Рени е ключово и според мен.

Преди малко отговорих на един мейл със същото запитване по същия начин:

.... за сега в света няма Панацея, която помага на всички! Но Вярата в лечението (каквото и да е то) е основно "лекарство" за болестта! ...



Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.10.10 22:57



Прочетохте ли това:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.01.11 13:48



Някой има ли информация кога ще идва тази пролет доктор Дордже? Иво не си вдига телефона, дали не е на ски?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2нови [re: Buba67]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано19.01.11 14:21



Вчера говорих с него, 2 вида от таблетките ми са дошли и днес ми ги изпрати с куриер. Каза ми, че вероятно доктора ще дойде през март.



Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2 [re: nadia_O6O6]  
Автор iliqn4e (минаващ)
Публикувано19.01.11 22:28



Бубе,това не е излязло от твоята уста(ръка).Как така проклет доктор?



Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2 [re: iliqn4e]  
Автор naneta1 (минаващ)
Публикувано19.01.11 22:42



Става въпрос за =пролет= - не се стряскай! Иво на мен ми каза по телефона, че ще дойде през март.



Тема Re: ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАР № 2 [re: naneta1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.02.11 16:40



Иво вече записва часове за март.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.