Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: anotherday]  
Автор Maria Georgieva ()
Публикувано14.05.11 10:11



Здравейте и от мен, много ми се искаше да имам хубави новини, но уви....Тази борба е толкова неравностойна...Брат ми в момента е почти безсъзнание, направи имунен срив от химиотерапиите, стафилококовата инфекция, наследена от Токуда, е навлязла в мозъка, започна още преди 3 седмици да вдига температура, не можеха да разберат от къде е, въпреки че от раната на главата започна да излиза гной и течност, нито един лекар не се ангажира да постави диагноза/като видят диагнозата глиобластом не искат повече да се ангажират/, състоянието му обаче рязко се влоши, чрез моя приятелка направих консултация с микробиолог от София, той ни даде насока да вземем кръв за хемокултури/което направихме в къщи по своя инициатива/, едва вчера поставиха временна диагноза бактериален менингит, на база първите резултати от изследването. Мнението на лекарите е обаче е да се махне костното ламбо изцяло и да чакаме...края...Много ви моля за мнение за неврохирург на име Д-р Филипов, ако някой е чувал за него.Не мога да се примиря и да се откажем от борбата!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: Maria Georgieva]  
Автор vedda ()
Публикувано20.05.11 09:11



Здравей Мария! Съжалявам за лошото положение, което си споделила тук. И при моето момче нещата не са наред, въпреки, че е астроцитом. Появи се нова гадина до старото образувание, която блокира лявата ръка, трудно се движи, проблем има и с крака. Правихме втори път процедури с кибер нож. Дано вече спрат да се появяват гадостите. Желая Ви от сърце много късмет и дано нещата се обърнат във Ваша полза.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: vedda]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано20.05.11 12:18



Веда, Мария, съжалявам и ви съчувствам за бедата, която не свършва.


Всичко това съм го преживяла и знам какво ви е. Но не се отказавйте, винаги има надежда.
Мария, ще ти напиша ЛС в отговор на въпроса.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: Elinia]  
Автор anotherday (hope)
Публикувано20.05.11 13:39



Момичета, на моя приятел му отказаха за сега лъчетерапия. Тъй като има неврологични проблеми след операцията, лъчетерапевтът казал, че при това положение не може да се прави лъче. Има нервни тикове, не може да стои неподвижен, постоянно мърда ръце, крака, нервничи... Пробвали са го на апарата по корем, тъй като трябва да се облъчва главата и гръбнака и казали, че не става.... Сега ни препратиха към невролог...
Утре става 1 месец, откакто го оперираха и от болницата ни посъветваха да започнем възможно най-скоро лъчетерапията, до 1 месец....
А сега какво ?! Никой не може да каже колко време ще отнеме и дали тези неща ще се оправят скоро....

Ако закъснеем с лъчетерапията, гадното чудовище пак ще почне да расте....

Even when no one else believes....I will never give up!

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: anotherday]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано25.07.11 09:27



Защо никой не пише в темата?Най- искрено се надявам всички да сте добре и да имате хубави новини.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: Elinia]  
Автор iliqn4e (член)
Публикувано25.07.11 16:29



Аз съм добре,толкова,колкото и ти Елиниа.Ние не го докарахме до победа,но другите ще се справят!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: iliqn4e]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано25.07.11 18:11



Ох, влизам тук с надеждата, да прочета, че след толкова време тази коварна болест ще бъде победена, че има напредък в лечението. Че има надежда...



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: Elinia]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано26.07.11 09:45



Здравейте,позволявам си да ви пиша от името на малката групичка,която влизахме тук.Чуваме се често по телефона и понеже няма нещо по-различно,затова и не пишем.Ana8 правиха скоро ЯМР и резултата е добър,няма динамика в образите.Vedda ходиха на рехабилитация за ръката и резултатите бяха доста добри.Ние ще правим ЯМР през септември а сега провеждам едно лечение за чиито резултати ще пиша по-късно.Иска ми се да мине малко повече време ,да видя резултата от ЯМР и тогава ще пиша.
Желая слънчев и спокоен ден на всички!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.07.11 10:44



Благодаря, мила reni56, за хубавите новини!
Стискаме палци да продължават!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 4нови [re: reni56]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано26.07.11 11:46



Ето, че има добри новини, все така да бъде за напред!
Благодаря ти, Рени, успех на следващата контрола!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.