Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Брат ми си отиденови [re: Maria Georgieva]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано10.06.11 15:29



искрено ти съчувствам....знам че думите са излишни в такива моменти и не помагат, но все пак знай, че той наистина е на по-добро място и е щастлив........

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: naneta1]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано10.06.11 16:06



Моите най-искрени съболезнования, Мария...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано10.06.11 17:50



Приеми моите съболезнования за братчето, знам че много се борихте, съжалявам, искренно съжалявам

Марио, аз също съм мъжка майка и това което си написал дълбоко ме трогна Сигурно си бил добър син, убедена съм, че си бил всеотдаен, отпусни сърцето си и остави хубавите спомени да запълнят скръбта която носиш Не се самоизмъчвай Трябва да продължиш напред Майка ти те гледа от горе и те пази, тази връзка не е прекъснала, тя съществува и сега, но ти не я виждаш, трябва да я усетиш

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Брат ми си отиденови [re: Maria Georgieva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.06.11 18:50



Моите дълбоки съболезнования, мила! Духът му вече обитава други селения...
Да му е светло и спокойно по новия път!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Брат ми си отиденови [re: Maria Georgieva]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано10.06.11 21:38



Сърцето ми се свива ,когато видя тази тема

Става ми тежко и болно,че още някой от нас е загубил борбата!Ужасно е!!!
Мила Мария,знам,колко много обичаше братчето си,колко много вярваше в добрия изход и се бореше за това,но уви,съдбата е много жестока.Отиде си още един млад човекМоите искренни съболезнования!Вярвам,че той е един от тези многобройни светли ангели,които бдят над нас и ни помагат!
[image]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTZq50EKzBBCNkV1eQrYtKd7b56p6K6PFCXsuLzNQko2Dtf3VDHnCY-5gSrWg[/image]

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: Брат ми си отиденови [re: reni56]  
Автор Cleo78 (новак)
Публикувано10.06.11 22:24



Моите най-искрени съболезнования! Много е тежко да загубиш близък и единствено този, който го е преживял знае какво е


А това, което е написал Марио направо ме разплака. Мисля, че винаги ще носим нашите майки в сърцата си, те го заслужават...



Тема Баща ми си отиденови [re: Cleo78]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано02.07.11 15:49



Здравейте, приятели! Искам искрено да благодаря на всички ви за оказаната подкрепа и помощ в този труден за нас момент. Наистина оценям всяка споделена от вас минута и всеки съвет.АКо мога да бъда полезна с нещо на някой да се чувства свободен да ме потърси. ние загубихме в тази ужасна борба, болестта се оказа по-силна от нас,макар и многото опити да я победим! Желая на всички ви успех и бъдете силни!ВЯРВАМ ВЪВ ВАС!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: Баща ми си отиденови [re: luckyluchano]  
Автор joia73 (минаващ)
Публикувано02.07.11 16:46



Искрени съболезнования за загубата ви! Знам колко боли в такъв момент..Малко утеха е, че е на място без болка и страдание. Помнете доброто и хубавото!



Тема Re: Баща ми си отиденови [re: luckyluchano]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано02.07.11 17:16



Лъки, Плами, мили момичете, приемете искрените ми съболезнования! Мир на душата му!
Прегръщам ви и двете.



Тема Re: Баща ми си отиде [re: luckyluchano]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано02.07.11 18:08



Момичета, моите най-искрени съболезнования ощ веднъж! Каквото и да ви кажа ще бъде излишно, но знайте, че ви прегръщам силно и съм с вас! Мир на праха му! Сега е в един по-добър свят, сигурна съм!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.