Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Скъпи приятели,нови [re: Kaлoянa_]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.11 05:44



Не я познавах лично, но ....някак си ми беше много близка...Не искам да е вярно, неискам...след като прочетох, днес цял ден съм като , ударена от нещо...Еми, Бог да те прости, Пояижай в Мир!!!!!



Тема Re: Скъпи приятели,нови [re: yraaa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.04.11 10:31



Покой на душата ти мила Еми! Две хубави очи се затвориха завинаги за този свят!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Скъпи приятели,нови [re: flora bg]  
Автор Mapия П. (оптимист)
Публикувано10.04.11 10:33



Мир на душата ти, Еми!

"По-добре е да запалиш свещ, отколкото да проклинаш мрака"



Тема Re: Скъпи приятели,нови [re: Mapия П.]  
Автор tia maria (новак)
Публикувано10.04.11 11:27



И аз не я познавах лично... Но чувствам ,че си е отишло нещичко от мен, от всички в клуба. Бог да я прости. Лек път към светлината,Еми...

Редактирано от tia maria на 10.04.11 11:33.



Тема Re: Скъпи приятели,нови [re: tia maria]  
Автор Lidiana (новак)
Публикувано11.04.11 10:16



Мир на душичката ти, Ембадемче ...


Редактирано от Lidiana на 11.04.11 10:18.



Тема Re: Брат ми си отиденови [re: Lidiana]  
Автор Maria Georgieva ()
Публикувано10.06.11 12:32



Дойде и моя ред да пиша тук В понеделник сутринта на 06.06.2011 г.моето братче напусна нашия свят...Не се преборихме с менингита, а и лекарите в Пазарджик отказаха да го лекуват заради тежката му диагноза глиобластом и го изпратиха в къщи.Той геройски държа до последно и се бори за живота си до последната глътка въздух, но накрая си отиде Благодаря на всички вас за подкрепата и съветите Нека късмета да е с вас!



Тема Re: Брат ми си отиденови [re: Maria Georgieva]  
АвторMapuo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.11 13:50



Мария, приеми съболезнованията ми! Дано е на по-добро място! А днес се навършва една година от смъртта на милата ми майчица. Тогава написах този текст, публикувам го пак:

Не знам къде човек пази спомена за любимите си същества... Дали в душата си, а може би в сърцето си, или пък в разума си. Но където и да е – ти винаги ще имаш запазено свое собствено кътче. И то ще е твое докато съм жив, защото просто никой не би могъл да те замени...
Връхлитат ме толкова много спомени свързани с теб, но един от тях се е запечатал най-ясно в съзнанието ми. Бях доста малък, седяхме заедно на терасата ни, в един слънчев ден, досущ като днешния. Явно, под влиянието на някакъв филм, в който съм видял, как “лошите” убиват някого, аз с типичната детска лукавост те попитах:
- А ако сега някой дойде и поиска да ме убие, ти какво ще направиш?
- Ще му кажа да убие мен.
Тогава не можах да осъзная защо ми отговори точно така, защото бях прекалено малък. А сега, от позицията на отминалите години, разбирам, че си ми го казала без грам преструвка или поза. Защото през всичкото това време, което преживяхме заедно, постоянно и ежедневно си ми давала доказателства за твоята безкрайна любов към мен. А и защото се уверих, че има два вида майки - едните, които обичат своите деца повече от самите себе си. И други, които просто ги обичат. Благодаря ти, че ти беше от първите!
Не ми дава покой една-единствена мисъл. Бях ли достатъчно добър син? Успях ли да ти покажа колко много аз те обичах. Мъчи ме мисълта, че сигурно е имало моменти, в които съм те наскърбявал, но ти никога не си ми го показвала. Дано си разбирала, че е било неволно. Всъщност, уверен съм, че си ми прощавала, защото ти беше всеопрощаваща и си спомням колко много обичаше онази приказка, в която един от “лошите” изтръгнал сърцето на майка си, за да го принесе в дар на коравосърдечната красавица, в която бил влюбен. Тичайки през гората към нея, той се спънал и паднал. И тогава сърцето проговорило с майчиния глас:
- Удари ли се, чедо? Заболя ли те?
Да, а мен сега ме боли непоносимо заради това, че си отиде и че вече не си до мен. И не мисля, че тази болка някога ще отмине, че тази празнота ще се запълни, въпреки нелепите твърдения, че времето лекувало...
Накрая искам отново да ти припомня думите от онова Вазово стихотворение, които обичах често да ти повтарям:
“Ти ме роди, но ти ми даде
и светлото, що в теб блещеше
ти и човека в мен създаде -
ти два пъти ми майка беше!”
И ти благодаря за това “двойно” рождение!
Прекланям се пред паметта ти, ще ми липсвате - и ти, и твоята светлина...
Безкрайно много!
Обичам те



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: *jull**]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано10.06.11 14:12



Моите искрени съболезнования Мария!Дано всички са на по-добро място, без болка и страдания!Не мога да коментирам колко е тежка загубата, но трябват сили, за да продължиш напред!А написаното от Марио направо ме разчувства - колко искреност и обич блика от думите му.....!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: plamiluch-204388]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.06.11 14:46



Моите най-искрени съболезнования Мария.
Сигурна съм, че е свободен от оковите на болното тяло и е добре.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7 [re: Buba67]  
Автор naneta1 (член)
Публикувано10.06.11 15:03



Моите съболезнования!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.