Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: Ellesse]  
Автор tajnocvetence ()
Публикувано28.07.11 18:05



Моите най-искрени съболезнования... Само ако знаеш колко ми е познато... Точно преди пет години и един месец почина и моят съпруг, който също не можа да види децата ни пораснали, не беше с нас на празници, на абитуриентските им балове, не ги видя студентки, не им даде първите уроци по кормуване, когато ги записах на шофьорски курс, както им обещаваше когато бяха малки...

Той винаги ще ви липсва, но повярвай ми, винаги ще бъде до вас и ще ви закриля. Не допускай моята грешка. Страдай, но не забравяй никога, че децата ти имат нужда от теб. Мен толкова ме болеше, че не се интересувах от никой, просто исках да умра и аз, да легна на гроба му и да заспя завинаги. Прекарвах повече време на гроба му, отколкото с децата си. Това продължи дълго, месеци, години...

Миличка, знам, че още е много рано, но колкото по-бързо приемеш, че трябва да се научите да живеете без него, че така е трябвало да стане, да не се виниш, че не си успяла да му помогнеш, ще е по-добре за дечицата ти. Щади си здравето, грижи се за себе си, защото те миличките си имат само теб, ще разчитат единствено на теб. Живота ни поставя пред изпитания. Отдавна загубих татко, преди пет години съпруга си, а преди 20 дни, на 10 юли си отиде и мама, също от рак. Всичко отново се повтори... Боли ме, много ме боли, но си обещах, че този път ще бъда силна. Желая ти много сили и на теб, много сили, за да се научиш да живееш с болката и въпреки болката! Прегръщам те силно! Ако мога да ти помогна някой ден с нещо или просто искаш да си поговориш с някой, пиши ми.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: tajnocvetence]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.07.11 20:28



Мило Тайно цветенце, приеми дълбоките ми съболезнавания за майчицата си!
Не знаех, че животът продължава да те подлага на тежки страдания и изпитания
и ти благодаря, че намираш сили да влизаш тук, за да ни окуражаваш. Искам да
знаеш, че приятелите ти от този Клуб не са те забравили...

Мир и покой на душата на милата ти майка и силна прегръдка за теб!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: luckyluchano]  
Автор Ellesse (непознат )
Публикувано04.08.11 23:34



Стоях онзи ден до гроба му,20 дни след като почина,направихме помен и същата вечер той легна до мен в леглото да ме попита: Къде съм ?Кажи ми къде съм.. Какво става ? ..
Децата и те питат : има ли Рай,а той там ли е ,а защо умря ?? А ти,мамо,защо не му помогна ..някой може ли да ми каже как се отговаря на тези въпроси ...



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: Ellesse]  
Автор Юлия 50 ()
Публикувано05.08.11 05:52



На тези въпроси няма отговор, на тези, и на много дуги.

Днес ще правя помен на моята Ралица, - 4 г. остана заинаги на 28г.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: Ellesse]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.08.11 08:22



Мила Ellesse, вярвам, че са между нас...
И че съвършеният свят е техен...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: Юлия 50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.08.11 08:24



Скърбя за Ралица... Мир на светлата й душа!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: *jull**]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано05.08.11 08:37



Мила Юле, тъгувам с теб!
Елесе, за съжалене няма кой да ти отговори на тези въпроси. Бъди силна!
Прегръщам ви!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: nadia_O6O6]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.08.11 14:24



Дано успокои тъгуващите момичета това послание. Дано разберат значеншието на смъртта.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: flora bg]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано05.08.11 21:50



Юленце мила, толкова е тъжно... Мир на душата й. Прегръщам те.

Ех, Флора, хубаво е написано това , но как се живее без тях? Най-близките ни, слънчицата ни. Как?



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 7нови [re: Ellesse]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано05.08.11 23:21



Elesse, не знам какво да кажа, не мога да спра.Опитвам се да го повярвам, но не мога и става все по-трудно и липсва все повече. Не мога да си пречупя езика и вместо да почерпя за негово здраве, да подам за Бог да прости.Не знам наистина защо Бог ми го отне, с него си отиде частица от мен, просто я отскубнаха, без срам, без жал...Вече цял месец го няма, ходя на гроба всеки ден и не знам, вътрешно отказвам да приема, че той е под тази купчина пръст и никога повече няма да го видя...Сънувам го,но няма допир, няма звук, няма я светлината в очите, която беше толкова ярка и винаги грееше.Само ако обичта лекуваше, той щеше да е жив, бих дала всичко, но...боли, боли, много боли, болката не отминава, напротив, всеки изминал ден ми липсва все повече и повече...

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.