Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: marggoto]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано07.01.11 12:41



Страхотни новини !Да ви е честито!Все такива успехи и за напред!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: tinker.bell]  
Автор ИлeнkaKo (минаващ)
Публикувано10.01.11 10:22



Чудесна новина. Толкова много се радвам.





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: *jull**]  
Автор axellcom (непознат )
Публикувано10.01.11 20:24



нека не забравим нашите Модератори които през цялата 2010г. ни даваха най хубавите съвети те бяха по вече от приятели и лекари за нас нека незабравим техните дела нека им дадем почета която заслужават те наистина са истински приятели и продължават да са такива ,разбира се аз има предвид един от тях няма да споменавам име щото не знам в какви кавички бих го сложил но знам че всеки има такъв като моя аз лично отдавам моите почитания и уважение и се покланям за делата които върши бъди ми жива и здрава нека господ ти върне жестовете сто кратно които ти правиш за нас мила приятелко



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: axellcom]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.01.11 12:06



С днешна дата МЗ е осъдено на последна инстанция!



Явно в министерството са решили, че е време да прехвърлят топката на болниците, като доставка на лекарства. Така отговорността е на друг и няма да ги съдят. Къде е пациента в цялата история питам? Риторичен въпрос.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: Buba67]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано02.02.11 21:03



Приятели, на мен пак ми се случи най-хубавото нещо на света - дъщеря ми направи контролен скенер и заключението отново е РЕМИСИЯ!!!!!!! Господи, благодаря Ти!



Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: MamaD]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано02.02.11 21:08



Само така!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: vais62]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.11 21:33



Jully,целувам те..и теб , и дъщеря Ти!!!!!!!





Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: yraaa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.02.11 21:56



Юле, прегръдки и за двете ви.




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: MamaD]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано02.02.11 21:57



Браво!Много се радвам!Започвате годината с най-прекрасната новина!Желая и на двете много радостни мигове и спокойствие!Заслужавате го

Целувки от мен!!!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ДОБРАТА НОВИНА № 6нови [re: yraaa]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано02.02.11 21:59



Ооо, колко се радвам

...поздрави и целувки от Мрън




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.