Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: доц. Цекованови [re: Buba67]  
Авторliliko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.11 10:19



Благодаря много, мило мило момиче. Аз съм от Пловдив, но ще направя всичко възможно, за да получа второ мнение. Вече 3 месеца (4 вливки) бяха загубени с погрешна химия, която увеличи тум.маркери. Сега започнаха таксол, но няма да чакам отново месеци, за да кажат отново, че и това не е повлияло. Всички знаете колко е ценно времето, през което трябва да се действа...
Слънчев ден !



Тема Re: доц. Цекованови [re: liliko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.09.11 11:06



Няма значение от къде си, уговаряш по телефона час и идваш тогава. Така ще сравниш нещата.
И благодаря за "момиче"

.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: доц. Цекованови [re: Buba67]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.11 12:08



за доц кртева мога да говоря много,от 2007 г се лекуваме при нея и ние сме от пловдив!в начялото беше по всеотдайна и обръщаше внимание на болеста но от както стана шефка се промени и тя,бях свидетел как една жена отиде пред кабинета за справка при нея а тя е отпрати долу в приемниа кабинет там имало докторка,да не кажа че и миналата седмица с две думи отпрати и нас каза ни че нямало смисал от химия,дали ако и се случина неин близак ще постапи така?и за самата болница също мога много да говоря,колко лекарства се спестяват на пациентите,но аз няма да ги съдя има господ той ще наказва!



Тема Re: доц. Цекованови [re: Buba67]  
Автор nnikd (оптимист)
Публикувано01.11.11 18:43



Моля за координати на доц. Тимчева /кабинет частен,тел./. Благодаря предварително! Извинявам се, ако го има, но от притеснение не мога да го намеря нито тук, нито в нета.



Тема Re: доц. Тимчеванови [re: nnikd]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.11.11 19:06



Пращам на лични веднага!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 01.11.11 19:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.