Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано03.02.10 23:01



Здравейте приятели,явно моят случай е много по тежък с тези мети на черния дроб който са се разпространили и по лимфните ми възли близко до аортата, и са в напреднъл стадий.Нашите лекари вдигат ръце от мен.Прочетох за тази клиника в Истанбул която притежава най-модерното оборудване но ако някой има впечатление от нея може ли да сподели тук? Благодаря ВИ!!!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор MamaD (член)
Публикувано03.02.10 23:33



Това сме споделили тук за Анадолси Мидецински Център. Vedda скоро беше там. Разгледай подробно сайта им, там пише в кои случаи си подходящ за лечение - размери и брой на метите, локализация. Успех!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: MamaD]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.10 04:00



Упоритиа, какво стана с лекарството...та тези 3 вида които и аз , и Мама Д ти ги писа-Сутент, Нексавар, Торизел са точно за метастазирал рак на бъбрекът...какво казват за тях???Отказа ли се от тази терапия, това е най-доброто което има за този вид рак...





Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор vedda (новак)
Публикувано04.02.10 09:06



Здравей UPORlTlA! Бях два пъти в тази болница заедно със сина си, 28 годишен с мозъчен тумор. На 01 март пак ще бъдем там. Имам впечатления, но за да не се повтарям, ако желаеш, прочети в темата "Борба с глиобластом". Там е описана нашата едногодишна история и борба. Ако имаш конкретни въпроси-пиши. Желая ти късмет.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано04.02.10 22:55



Здравейте и много благодаря за отговорите.Само да кажа,че при мен за съжаление поради бъбречното ми заболяване не може да се проведе никакво лечение с лекарства от рода на Нексавар и Торазил това ми го каза онкологът ми питах го за Авастин също не може и нямам друга алтелнатива освен тази клиника в Истанбул с супер модерната им технология поне както е описано.А понеже имах големи опасения да не е някой голям рекламен трик потърсих вашите мнения по въпроса.Като прочетох такива в една минала тема видях,че са доста противоречиви,но живея с надеждата че това не е лъжа и че биха успели да ми помогнат там.И още нещо,някой има ли информация от къде мога да се снабдя с АНТИМАЛИГНОЦИТ на Продан Христов? Разбрах,че в момента не се произвежда но се водели преговори за легализирането му.

Редактирано от UPORlTlA на 04.02.10 23:06.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор vedda (новак)
Публикувано05.02.10 10:03



Здравей UPORlTlA! Клиниката не е рекламен трик, съвсем реална е, но за нас е доста скъпичко. Можеш да направиш консултация там на място /имат си преводачки/, или да изпратиш всички епикризи и документи. Ще ти върнат отговор в рамките на няколко дни с предложение за начин на лечение. Там се лекуват доста българи. Не искам да звучи като реклама, но наистина всичко там е на ниво. На сина ми предложиха кибер нож, но по същото време имаше 25-годишно момче от Пловдив и 12-годишно момиченце, които бяха на други апаратури. А що се отнася до антималигноцита, аз от два месеца се опитвам да се добера до него, но не успях. Много пъти разговарях със сестрата на Продан Христов, как ли не се молих, но категорично отказват да го доставят на нови пациенти. Не успях, останаха ми само големите телефонни сметки. Желая на теб повече късмет, и ако наистина успееш да си го осигуриш, моля те, пиши за начина, по който си го постигнала.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано05.02.10 11:15



Здравей Vedda,

Мъжът ми е на 34 г. и е с глиобластом. Скоро на 20.01.2010 беше втората му операция във ВМА. Странното е, че след първата операция хистологията показа плеоморфен ксантоастроцитом 2-ра степен. Мина през 28 дни курс лъчетерапия и след 5 месеца получи рецидив като този път хистологията показа глиобластом 4 степен. Можеш ли да ми обясниш колко време трябва да е минало от лъчетерпията, за да се направи облъчване с КиберНож? Тъй като сме от Пловдив, се свързахме с Мустафа Мехмедов, който е отворил тук офис и сега се двоумим как да постъпим. Вие как точно се свързахте с центъра в Истанбул? Разбирам, че сте доволни. Там назначават ли ви химиотерапия и различна ли е тя от изписвания тук Темодал? Мехмедов ми обясни, че след облъчването ще забравим за проблема.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: asya79]  
Автор vedda (новак)
Публикувано05.02.10 14:04



Здравей asya79! Много сте младички и съжалявам, че се сблъсквате с това. Синът ми е на 28 години. Туморът му е астроцитом. За съжаление с тези диагнози никога нищо не е сигурно. Наистина съм доволна от клиниката в Истамбул, но за сега само от вниманието и обслужването. Дали ще е резултатно лечението с кибер ножа още не съм сигурна. Ще бъдем там за контролен преглед на първи март и тогава ще пиша. Мустафа е преувеличил, като Ви е казал, че ще забравите проблема. Едва ли това ще стане от раз, все пак е техника, не магическа пръчица, но техника, с която българските болници не разполагат и с която наистина има излекувани. Аз открих клиниката в интернет, но прегледа ми уреди точно Мустафа Мехмедов. Доста говори и това понякога дразни, но можете да му се доверите, няма да Ви излъже. Ние решихме да не изпращаме документите , а директно отидохме с Мустафа в клиниката за преглед. Нямахме никакви проблеми, само това, че за нас е доста скъпо лечението. Вторият път за самите процедури пътувахме и се справихме сами, не беше трудно. Там се лекуват много българи. Момчето от Пловдив, за което споменах по-горе с тумор на хипофизата в момента е на терапия там. Два пъти го оперираха в Б-я и трети път през януари в АМЦ-Истамбул. От лекуван български пациент там чух, че в България дори химиотерапиите не се правят както трябва, но не мога да го твърдя, тъй като не сме правили х-я. На сина ми не разрешиха химиотерапия в България, защото за втора степен астроцитом МЗ не разрешавало, въпреки, че туморът растеше. Затова се разочаровахме и отидохме в Турция. Ако киберножа не подейства, може би ще започнат химеотерапия, там правят всичко възможно, независимо от степента на тумора. Не мога да ти отговоря колко време трябва да е минало след лъчетерапията. При нас тя приключи на 22 октомври. На 4 декември резонанса показа, че не е подействала и тумора е възстановен. Облъчването с киберножа направиха по коледа 21-28 декември. Желая Ви късмет и непременно пиши. Ще помагам с каквото мога.

Редактирано от vedda на 05.02.10 14:40.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор MamaD (член)
Публикувано05.02.10 21:10



UPORITIA какво те кара да смяташ, че и Антималиноцита няма да е токсичен за бъбреците. До колкото съм разбрала, това не е отвара от билки, а е синтетичен концентрат от определени елементи , които се съдържат в някои билки за който няма пручвания за странични ефекти. Не казвам, че не лекува. Ако искаш прочети постингите на hospitalier

. Виж и лечение с газ. Бях и на срещата с Дейвид Уокър Той има клиника и работи с цял екип лекари които проследяват състоянието на пациентите. И там има противоречиви мнения, но то май нищо не е еднозначно.

Редактирано от MamaD на 05.02.10 21:27.



Тема Антималигноцитнови [re: UPORlTlA]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано07.02.10 14:13



Едва ли ще ми подейства зле това лекарство!Готов съм да опитам но за съжаление няма как да се сдобия с него тъй като в момента не се произвежда Друг е въпроса,че след консултация с лекари никой не ми дава гаранция,че този Гибер ножа ще ми подейства в моя случай тъй като повече помагал според тях за мозъчни тумори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.