Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: MamaD]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано25.11.10 09:33



Здраей миличка!И,аз като другите ще ти дам съвет за нови изледвания и скенер но искам да ти кажа да не се притеснявате толкова много.Това може да е само една инфекция на бъбреците и да е временно.Аз също съм с същата диагноза като майчето ти и ходя по мъките вече 2 год даже моето даде лоши резултати и последствия след терапията но се боря.Казвам ти това защото преди два месца получих същите болки и направих една ужасна бъбречна криза .Тогава и на мен ми казаха че и двата ми бъбрека са запушени но след едно лечение с антибиотици нещата се оправиха,така че не се шашкайте предварително.Знам че нещата при вас са още тръпни защото операцията е била скоро и е нормално да се притеснявате дори от най-малката болежка но не бива така.Диагнозата Рак е страшна наистина но не е преодолима.Гедай си бебчо,помагай на майчето с каквото и когата можеш но не се отчайвайте.Целувки

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: Cleo78]  
Автор sara123 (непознат)
Публикувано25.11.10 12:09



Клео, направете скенера в "Света Екатерина" при д-р Стойнова или в "Свети Иван Рилски". През м.07 на скенер в ИСУЛ ни казаха, че няма нищо, а сега баща ми е с огромен рецидив. По-скъпо е, но на резултата може да се вярва. Успех!



Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: panterata68]  
Автор Cleo78 (непознат )
Публикувано25.11.10 15:04



Пантера, съжалявам за болестта ти. Наистна е страшно да чуеш тази диагноза, но все пак е възможно да се постигнат добри резултати. От месец февруари сме само по доктори, явно е неизбежно. Аз все си мисля, че може и химиотерапията да е дала отражение върху бъбреците. Гледам да мисля само позитивно. Утре след скенера ще видим как ще се действа.

Здраве ти пожелавам!



Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: Cleo78]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано25.11.10 15:26



Ще чакаме добри резултати.Непременно да пишеш.Между другото да ти кажа че днес пак имах хемотурия(кръв урината) и отидох да си пусна изследвания.Ами лоши резултати-пак бъбречна инфекция с кръв и белтък в урината,но се лекувам сама вече защото разбрах че джипито е по зле с материала от мен горкия и нямаше смисъл да ходя при него.Но вие непременно си пуснете изследвания за ваше спокойствие и дано всичко да е наред



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.11.10 15:57



Пантерче, а как се лекуваш? Знам, че си "половин доктор", та
да вземеш да споделиш, а? Че после и джипито си да обучиш!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: *jull**]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано25.11.10 16:45



хахахахха,ами май тъй излиза.Ами малко антибиотици малко билки и става Джу.Последния път когато ме хвана кризата бях с 40 гр темпер. и нали немога да пия лекарства заради червата си бих сам а ТЕРЦЕФ после като ме взеха в болницата като им казах -полудяха.Това било най-страшния антибиотик който се биел само с ледокаин а пък аз нали незнам си го слагах самичка и се оправих.Сега пък от днес почнах ципрофлаксицин и си сварих мечо грозде.Незнам какво ще се получи но аз съм длъжна да пробвам ,после може и да ме бият



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.11.10 16:50



А ти откъде се снабдяваш с тези "страшни" антибиотици?
И нямаш ли си поне един лекар за компетентна консултация?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: *jull**]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано25.11.10 17:39



Тука такива липсват

Иначе си ходя в Ст.Загора за по-спешните случаи.Миналият месец като ходих заради бъбреците пак и ехографа показа е съм имала разширени легенчета и пясък който ми разранява пикочните пътища.Иначе наистина тука не си струва да ходиш по лекари ,само си губя времето

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: panterata68]  
Автор iizgrev (непознат )
Публикувано25.11.10 19:42



а каква профилактика за бъбреците правиш???



Тема Re: Свито ми е сърчицетонови [re: panterata68]  
Автор Cleo78 (непознат )
Публикувано30.11.10 22:27



Майка ми направи скенер, който не показа рецидиви, нито подути лимфни възли. Днес правихме консултация с урологът и той каза, че най-вероятно са сраствания на червата и те притискат пикочния канал, от там идва проблема. Докторът също потвърди, че при такива сложни коремни операции тези сраствания не са рядкост. Утре сме при коремния хирург. Дано майчето да се оправи... ох, стискам палци на крака и ръце.
Пантерка, тя и нашта личната е по-зле от нас. Ние вече за всичко я прескачаме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.