Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Рак на черен дробнови  
Автор Bl (новак)
Публикувано20.10.10 14:50



Колкото и отчаяно да звучи интересуват ме билки /конкретно за този рак/ и всякакви алтернативи.
И лични впечетления от ползата им, ако има някой излекуван от това чудовище!
И още алое прилага ли се при този рак? И ако имам рецепти за примерно 3-4 вида чай и отвари всички ли да прилагам или да избера една?



Тема Re: Рак на черен дробнови [re: Bl]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.10.10 16:41



Здравей, не звучиш отчаяно с това, че търсиш билки за лечение, защото природата е чудо и неслучайно народната медицина се е запазила през хилядолетията. Първо ще те насоча към темата "Алтернативи за лечение на рак" - горе на първата страница. Всичко в нея е систематизирано и озаглавено.

При приемането на билките, трябва да се спазват точни рецепти. Препоръчвам томовете с народна медицина на Петър Димков (има ги и в интернет, и в повечето читалища и библиотеки). Изискват време и постоянство, но са изключително ефикасни. В София работи и неговият внук - д-р Петър Димков, който продължава делото на своя дядо.

Колкото до алоето - при П. Димков ще намериш писано и за него. Има дори рецепта с алое, вино и мед, но най-общото мнение е, че ако ракът е в начален стадий, по-добре да с въздържаме от алое.

Погледни и Справочника (пак на първа страница), където има тема за рак на черния дроб. В нея има много споделен опит. Избери си подтема, в която да пишеш, за да продължим събирането на архива:



А дали има оздравели от рак? Има, разбира се! Всичко зависи от конкретния случай, от силата на организма и най-вече от ДУХА на човека! Затова най-вече пожелавам СИЛА, ВЯРА и УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на черен дробнови [re: *jull**]  
Автор Bl (новак)
Публикувано20.10.10 16:48



Отчайващо е, че тате утре го изписват, а аз не знам какво да правя, какво да му давам... и не вярвам на медицината. Отчайващо е, че се хващам като удавник за всяка тревичка, за която прочитам,че МОЖЕ БИ ще помогне. Не е в начален стадии, да му приготвя ли алое? Рака е първичен в черния дроб с мн. метастази пак в дроба. Няма в др. органи.



Тема Re: Рак на черен дробнови [re: Bl]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.10.10 17:14



Не знам дали сте от София, но ако имате възможност, препоръчвам веднага да се свържете с тибетския лекар д-р Сонам Дордже, който още 2 седмици е в България. Имаме тема за него - някъде по-надолу на първата страница.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на черен дроб [re: *jull**]  
Автор Bl (новак)
Публикувано21.10.10 08:45



Благодаря, но на посочения тел. не ми отговарят. Баща ми е в Сф, днес го изписват. Затова ми е мн. спешно да се свържа преди да си тръгнат от там. Моля за съдействие!



Тема Re: Рак на черен дробнови [re: Bl]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.10.10 14:50



Телефонът на Ивайло Гайдаров е 0898 88 40 11. Чрез него ще осъществите връзка с тибетския лекар.
Може да му пишете и на имейл: tibetan_pulse@abv.bg. Редовно си отваря пощата и отговаря на писмата.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на черен дробнови [re: *jull**]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.10 20:59



здравейте,и моя баща го оперираха.или по точно безкръвна операция имаше защото било на трудно място за операция пак и е отварян един пат и не било хубаво да се отваря пак!сега правим химия с ;гемзар;но нещо мисе струва че не помага,като направим иследвания и туморните маркери си стоят същите,та въпроса ми е какво да започна да му давам зада се опитам да ги сваля?мисля да започна с гъби но незнам дали е правелно,да не му навредя след като продалжаваме с химията!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.