Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.09.10 22:04



Здравей,
мисля,че е от ХТ. Аз не съм пила полиегра плюс заедно с алое и котешки нокът. Пиех витамини - А,С,Е и минерали - цинк,селен. От 9 курса ХТ повръщах само при един курс. Ходех замаяна около седмица след вливането.



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано25.09.10 14:57



и аз знам,че алоето се пие само когато вече си в ремисия!за отслабването,моята щерка също е отслабнала по време на химиите и сега поддържа все това тегло защото спазва диета.Добавките ще ти помогнат за по-бързо възстановяване на организъма.Тук всички са големи ДУШИ и с голям опит,ще ти дадат повече и по-полезни съвети и от докторите.Успех в лечението и бързо оздравяване ти пожелавам от сърце!



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: ggs]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано11.11.10 23:13







Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Kaлoянa_]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано12.11.10 01:39



Няма никаква логика да не пиеш алое само защото подсилва рака. То по тая логика и химиотерапия не трябва да правиш, защото е токсична, а токсичните вещества предизвикват рак. Или лъчетерапия, защото и радиацията е канцерогенна. Какво - без лечение ли да останеш. Ако прочетеш тази статия излиза, че не трябва да правиш нищо, защото всичките терапии са канцерогенни. Хората преди сто години са лекували сифилис с живак не защото от токсичността на живака няма да умрат , а защото токсичността на живака евентуално може и да уцели причинителя на сифилиса и евентуално човека да преодолее отровите и да оцелее



El Chofer

Редактирано от besraboten на 12.11.10 04:19.



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: besraboten]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано15.11.10 12:49



страхотна статия,благодаря за нея!четох много подобни от докторите,от различни страни.За огромно съжаление,наистина традиционното лечение НЕ лекува,а само отлага рецидивите...Мисля,че финансовите причини пречат много на по-доброто лекуване на пациентите.В Америка има вече много клиники с алтернативни лечения,в които не само лекуват,а ИЗЛЕКУВАТ напълно раковоболни,от които традиционната медицина се отказала.За сега само ГОСПОД може да ни излекува!
момичета,един въпрос към вас,може ли да се пие Витамин В6?аз купих Мелатонин Plus(това е много хубаво да се пие!),но той е с вит.В6-2 mg и не знам,може ли да се пие това съчетание?


Редактирано от leonidas22 на 15.11.10 13:42.



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано15.11.10 20:29



Леонидас, ето ти мелатонин без В6 - сравнително ниска доза, ако това ти се вижда силно, може да си срежеш таблетката на две,

но прочетох статия в която се казва че когато се прави химиотерапия, трябва да се допиташ до лекаря си, има значение, ето виж сама ето и цялата статия

Искам да те помоля да ми изпратиш линк (линкове), или както прецениш друга информаця за алтернативно лечение в Америка - не уточняваш Северна или Южна и ако знаеш какъв им е метода на ИЗлЕКУВАНЕТО



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: leonidas22]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.10 21:42



Кое й е страхотното на статията? На този д-р май трябва да му се отнемат правата! Толкова глупости накуп не бях чувала. Стиска ли ви, уважаеми дами, да се лекувате с алтернативна, а не с традиционна медицина? Може би след години ракът/ в частност на гърдата/ няма да се лекува по този начин, но в този момент у нас и по света лечението е това!!! И тези безумни %, които е цитирал - просто ме изкара извън равновесие. Дори не споменава, че значение имат хистологията на тумора, стадирането, хер и т.н.Единствената истина е за старите апарати за лъчетерапия, но и това ще се промени. Имайте вяра в лечението си и колкото по-рядко четете толкова "страхотни статии", толкова по-добре. Успех на всички ви





Тема Re: Рак на гърдатанови [re: Kaлoянa_]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано16.11.10 14:13



Калояна,за съжаление не мога да ти дам линка.Гледах по TV канала "Zone Reality"документална поредица"Неизлечимо болни",не знам английски и не помня как се казваше на английски,но там във всяка серия се говореше за някакъв институт или клиника,където се лекуват болните.Има ги и в САЩ и в Канада,ръководят клиниките докторите от различен произход,лекуват с диети,с билки, с добавки,с иглотерапиите и с други алтернативни методи.Страхотно интересни серии,ще ги откриеш,ако потърсиш.Знам,че на Куба са много силни в тази област!
Благодаря за инфо за мелатонина,аз го намирам българския по 3-4 грама,интересуваше ме дали е лошо да се пие заедно с Вит.Б6,нали казват,че вит.група Б да не се пие при рака.
кики,в никакъв случай не казвам че трябва да ЗАМЕНИМЕ традиционната медицина с алтернативната,убедена съм че трябва да се лекуват по двата начина ЗАЕДНО!а за статистическите данни,отдавна съм казвала,че такава информация трябва да се употребява много внимателно и да се мисли повече за болните и техните близки!



Тема Re: Рак на гърдатанови [re: leonidas22]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано16.11.10 18:42



Според мен алтернативната трябва наистина да е нещо различно, но в същността си, а не просто нова форма на нещо традиционно и да се прилага само при четвърта фаза или когато лекарите напишат - пациента е уведомен за песимистичната прогноза и естествено трябва да работи задължително

El Chofer


Тема Re: Рак на гърдатанови [re: besraboten]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано16.11.10 19:10



да е нещо различно в същността си-това сигурно скоро няма да стане,затова трябва да използваме всичко,което знаем не само в 4-и стадий,а паралелно от самото начало на традиционното лечение!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.