Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на простататанови [re: MamaD]  
Автор Краси (непознат )
Публикувано03.06.11 10:39



Благодаря Мама свързах се с фирмата и от там ми обясниха че все още е в процес на клинични проучвания и може би септември месец ще се регистрира Абиратерона.Дано тогава поне да го пуснат на пазара...остава да чакаме .



Тема ценанови [re: Краси]  
АвторAбupaтepoн (Нерегистриран)
Публикувано07.06.11 23:21



Не си заслужава чакането, доколкото разбрах, цената му в САЩ ще бъде около 5 000 долара за месец, явно ще се търсят варианти за генерик.... това което не казват обаче, е че преди купуването е необходимо да се направят тестове на нивата на тестостерон в организма на онкоболния и ако те са завишени да се прилага ... иначе е безсмислено...



Тема Re: Рак на простататанови [re: magi61]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.11 12:01



Здравей, Маги. Надявам се, че проблемите вече са решени. Но ако все още се борите с повишения ПСА и търсите уролог - това е проф. Панчев от МА - урология, София. При съпругът ми се започна с такива стойности, достигнаха до 20, пи разни билки от тибетски център и на края стигна до операция. Прами клетъчна и тъканна биопсия, уж все нямаше нищо, докато в един момент пропика кръв. Оказа се, че е стигнал вече до карцином, оперираха го преди 5 год, слава Богу няма разсейки, но подържаща терапия е с Андрокур. Желая ви здраве, здраве, здраве. Анна



Тема Re: Рак на простататанови [re: фaнka янeвa]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.11 12:06



Фани, с витамините внимателно. Лекарите казват, че вит В стимулира растежа на раковите клетки. Желая ви здраве и бързо преодоляване на проблемите.



Тема Re: ценанови [re: Aбupaтepoн]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано16.06.11 14:12



С какво лечение сте, в какво състояние е приятеля ти.
.....Момичета нещо не пишете по темата ....пишете на какво лечение сте и алтернативното лечение също е важно.



Тема За Елена!нови [re: Krasi..-202430]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано29.07.11 09:52



Здравей отново!
Това, което ти трябва не е черен бъз, а бъзак /едното е дървесно, другото храстовидно/. Определено според мен аптеките не ти вършат работа, защото има захар вътре. Аз си купувам био сок, чист, от Германия. Поръчва се онлайн, не е скъп и доставката е безплатна.

[url]http://www.kraeuterhaus.de/content.php?Organic+Elderberry+juice+&seite=shop/produkte.php&details=1296&hauptrubrik=12&produkte[first]=20[/url] - не знам защо не се активира линка, но копирай адреса и го задай, отваря се без проблем


Разгледай сайта, имат много неща и са много коректни!

Другото, което мога да те посъветвам е вечер преди лягане, да включите и сок от нар. Аз живея в Белгия и тук един професор препоръчва при рак на простатата да се пие сок от нар, който доказано забавя процеса. Това също е нещо Сок от нар си купувам от същата страница, ето линк към продукта:

Доматите във случая на чичо ти също са помощник, както и орехите. Имаме темичка и за хранителния режим според книгата "Антирак"
и последният доклад на Американския институт за изследвания в областта на онкологичните заболявания, конкретно за простатата
Междудругото за диабет има едни билки - Антидиабетис, които се продават в част от аптеките, но те са само когато диабета не е инсулинозависим.
Ако мога с нещо друго да ти бъда полезна пиши
Кураж и успех от мен!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: Рак на простататанови [re: Aннa]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано29.07.11 10:02



За съжаление Панчев уби баща ми. Направиха му биопсия без упойка, не го оперираха докато не им бутнахме на него и колегата му съответно 1000 и 500 долара през 2003, макар че баща ми се беше с направление. И после се оказа, че не е отстранил тестисите.

"Умиране няма и задачата има решение" - Ст. Джонсън


Тема Re: За Елена!нови [re: megolina75]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано24.08.11 13:23



Здравейте момечета какво алтернативно лечение прилагате.От 1 мес татенцето не приема допълнително лечение и незнам какво да избера.Сега ПСА маркера е 23 и сме на Бикусан от 3мес.
Пишете как са при вас нещата.



Тема Calutideнови [re: Krasi..-202430]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано20.09.11 11:39



Някой имали поглед при лечение с Calutide.На моето татенце го изписаха, от 5 мес беше на Бикусан......но ПСА пак се покачи-41.73 при норма 4 и сега ще е на лечение с този Калутид но не мога да намеря мнение за него.
Как са при вас нещата ? пишете ако имате възможност за да обменяме информация.
От 2мес не приема допълнително алтер.лечени ....незнам какво...
На нас ни предстои костна сцинтиграфия за да се види метастазите до къде са стигнали или дай боже да са стопирани.Има 10 вливания на Зомета.
Татенцето все още се държи видимо....но се оплаква от болки по гърба уж казва че са поносими .....но той си знае милия ми....по често си почиви и ляга заради болките но не се оплаква ...а моето сърце се къса от мъка ....
ДАЙ БОЖЕ ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ



Тема Re:denosumab (XGEVA TM) и костни метастазинови [re: Krasi..-202430]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано26.09.11 03:24



denosumab (XGEVA TM) е от моноклоналните антитела, казва се "XGEVA", май се произвежда от Amgen , ето и координати в София :BULGARIA
Sofia
Regus Sofia City West 53-55 Totleben bul. Sofia 1606 Bulgaria +359 2 805 7092 (tel) +359 2 805 7203 (fax)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.