Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Юлия 5O]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.09.10 18:35



Каква прекрасна песен!

Здравей, мило Юле!



Тема Re: eхонови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано11.09.10 01:00



Клипа е много смешен Дани днес коси трева с косачката и една котка дойде и му се издриска на окосената ливада .Котките в Англия ходят със звънчета

Редактирано от marggoto на 11.09.10 01:05.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано11.09.10 08:42



Здравей, и от мен!

Бях нощна смяна,и преди да си легна да ви видя

Музыка Любви-Михаил Шуфутинский

Смелостта е въпрос на стил в една безнадеждна ситуация, каквато е животът.
Чарлз Буковски


Тема Re: eхонови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.10 10:17



Котките също обичат да го правят на чистичко. А какво по-привлекателно от окосена ливада!
Колкото до звънчетата, предполагам, че са за предупреждение на мишките!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Юлия 5O]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.09.10 08:26



Добро утро.Марго да не вземеш да останеш в Англията? А диетата я забрави,че виж от глад си схрускала рибето от аквариума..


Хайде тези които са обиколили разни държави да пишат де....как е било,как са прекарали,някоя снимчица.Снощи Марина ми се похвали,че е била освен в разни други страни и в Дубровник.чудни снимки ми изпрати.маринче пиши по-точно какво си видяла,тези кули и зидове какви са? А някоя морска,плажна историйка няма ли от морските почиващи?

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор besraboten (непознат)
Публикувано12.09.10 11:09



Чудих се къде да го сложа това дали тука или в Света е оцелял зажото ....

ВНИМАНИЕ!КОСТЮЛКИТЕ ОТ КАИСИИ МОГАТ ДА ПРЕДИЗВИКАТ ОТРАВЯНЕ С ЦИАНИД !
Съпригът ми и аз идем костюлки от каисии от време на време като превантивна мярка срещу всякакъв рак който можем да имаме без да знаем. Вчера ми хрумна идеята, че може би можем да ги смелим на прах и да ги мземаме така. Вечерта той опита: смели малко семена (приблизително 40) в кафемелачката и си взе около 1 1/2 супени лъжици и ги преглътна с вода. След няколко минути започна да му се вие свят. Влязах в интернет и прочетах за каисиевите ядки и отравянето с цианид (О, не!). Той веднага взе витамин С за да опита да изхвърли отровата. Отидохме с колата до болницата и паркирахме на паркинга за спешни случай ( за по сигурно, защото някои от възможните симптоми са кома и смърт ). За около час съпругът ми прие общо 3000 милиграма витамин С и 500 милиграма Resveretrol . Също така изпи и много вода. Кожата му беше по-червена от обикнвено и беше студен (особено ръцете му). Малко му се гадеше.
Научени уроци: 1) ВИНАГИ правете проучване ПРЕДИ да експериментирате 2) B17 в кайсиевите ядки е силно нещо .... непременно се консултираите с някой, който има опит в използването му!

Това е мнение от форума дето като напишеш в гуугл cancer forum и излиза на първо място. Интересното там е че такива неща като алтернативно лечение няма защото модератора трие всичко което не е традиционно. Ъпсурда е че модератора е бил в началото с диагноза нещо но мозъка 2 фаза а сега вече е 3 фаза. Прави справка коя болница там е в топ 10 и коя в топ 20. А имаше една медицинска сестра дето като обяснила на болната си от рак майка какво е лечението и шансовете в болница и маика и се беше отказала от лечение и я караше само на болкоуспокояващи. Та тая сестра ме натопи на модератора че я притеснявам и той ме банва.
Днеска нещо ми е смешно и искам да кажа че е логично ако нещо е горчиво да предопреждава за отрова и освен това всяко нещо дори и водата в огромни количества е ВРЕДНО

El Chofer


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Marina_66 ()
Публикувано12.09.10 12:00



Бях само за четири дни в Дубровник и кулите са на крепостта, аз бях в тих хотел на дванадесет клм от града и се напълних с красота!!! Хърватите са много мили и достойни хора, много са страдали



Тема Re: Добро утро!нови [re: Marina_66]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано13.09.10 06:57



и вас да почерпя, да ви пожелая приятна седмица и на всички учителки и деца (и техните родители) да имат успешна безпроблемна учебна година 2010-2011,

а сега си хапнете на спокойствие



Тема Re: Добро утро!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.09.10 08:14



И от мен хубав понеделник и успешна трудова седмица! Взимайте пример от работливите китайци:!





(да не пропуснете видеклипчето малко по-надолу на страницата):

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано14.09.10 06:38



Добро утро,
кафенце и чайче за тонус и спорен ден
Джул,китайчетата са супер изобретателни










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.