Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:ехоонови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано18.08.10 19:07



АЗ да ви кажа Дзак от Английско

..пътувах със самолет - голям кеф ,не очаквах !! Ама в този Манчестър пълно с негри и индийци ..и едни къщета ниски ..само да не се загубя ,ей хахха Целувам ви



Тема Re:ехоонови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.08.10 08:13



Снимай и не мрънкай! Въпреки че в Манчестър негрите и индийците май са най-голямата забележителност...



"Совите не са това, което са..."

Тема Диня ииии китаранови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано20.08.10 03:02







Тема Re: Диня ииии китаранови [re: Kaлoянa_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано20.08.10 06:43



Кали,специално за теб



Момичета,за всички вас



Спокоен ден ви желая



Тема Re: Диня ииии китаранови [re: tinker.bell]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано20.08.10 07:28







Тема Re:ехоонови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.08.10 23:08



Бреей Мрънчеее ко стана брее, къде се завя и толкова внезапно...е, вярно, че си я имаше идеята ама ... нещо не очаквах толкова скоро да стане тая работа. Какви са плановете, кога ще си дойдете? За срещата тук ли ще си, а? Сори ако съм изпуснала нещо, което вече си обяснила.

Цунки



Тема Re:ехоонови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано21.08.10 14:47



То всичко стана на бързо ..един куфар

и фърр .. В двора има батут и нали ме подкарва само на ядене и после хоппп на батута ахах ..хубава събота и неделя .За срещата съм на линия !!!



Тема Добър вечер!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано22.08.10 22:38



Явно всички са се изпокрили от горещините и за това не се мяркат в тази тема.

Този следобед се върнах от 2-дневно пътуване из Родопите. Останах пленена от района на с. Чурен. Не ми се слизаше обратно! Ще ви пусна малко снимки.














Тема Re: Добро утро!нови [re: Mpaвka]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.08.10 08:27



Така е Мравче, ваканция.....

още малко и всички ще са на линия. Много е хубава пустата ни Родопа,но само с гледане не се живее мила. И затова нашенци емигрират,особенно пък из родопските села,опустели са. А новобогаташите ни - те пък искат да разглеждат чуждите забележителности из света. Абе не е за писане и разправяне.Ти събирай впечатления и спомени,че като заминеш пак в чужбината да те топлят тези чуства и спомени за милата ни изстрадала страна.
Момичета добро утро, лек ден днес ще е малко по-хладничко и аз изчезвам из магазините докато не се е стоплило още повече.Мрънче Англията харесва лити? А за индийци,негри и разни други вече им свикнах да ги гледам.Ама първия път така се пулих като ги виждах,че сина ми правеше забележа.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.08.10 09:18



Мравче, браво за снимките. Прекрасни местенца имаме.
Няколко дни стояхме без кафе, не може така.






Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.