Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧРД nelly_83нови [re: Buba67]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано01.07.10 09:03



Честит Рожден Ден, nelly_83 !!!
Здраве, Щастие, Радост, Късмет и верни приятели!



... butterfly effect ...

Тема Re: ЧИД''Козма и Дамян''нови [re: LlDl_ru]  
Автор EFO75 ()
Публикувано01.07.10 09:30



Честит имен ден на всички именници


-Празнуват лечителите, баячките, врачките. Подреждат се билките, набрани на Еньовден - да се използват за лечение през цялата година. Хората, които имат близки с душевни болести или пък недъгави, трябва да ги заведат на църква или да ги изкъпят в извор - да оздравеят.
Именници: Козма, Кузман, Дамян, Дамяна.



Тема Re: ЧИД''Козма и Дамян''нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.07.10 10:11



Браво Ефи, наистина е хубав празник днес.На този ден майките и бабите, които имат малки деца и внуци раздават питка с мед за здраве на малките и да не ги ловят болести.Лечителите Кузма и Дамян да бдят над тях.И понеже не ми се правеше питка с мед,че нещо ми се върти главата тази сутрин купих меденки и почерпих децата в махалата.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: ЧРД nelly_83нови [re: LlDl_ru]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано01.07.10 13:50



Честит рожден ден Нели!
Върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!





Тема Re: ЧРД nelly_83нови [re: LlDl_ru]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано01.07.10 13:52



Мили приятели Благодаря ВИ!!!! Обичам ви и не мога без вас!!!

Да Ви се върнат стократно всички хубави пожелания!!! Прегръщам ви, и една малка скромна виртуална почепка от мен







хубав и много усмихнат ден от мен!



Тема Re: ЧРД nelly_83нови [re: nelly_83]  
Автор kykлeнcka пиpaня (минаващ)
Публикувано01.07.10 17:56



Мило Нели- живот, сладък като шоколад!
Целувки!



Тема Re: ЧРД nelly_83нови [re: nelly_83]  
Автор naneta1 (новак)
Публикувано01.07.10 20:14



ЧРД! Бъди щастлива, Нели!



Тема Re: РАЗДУМКА № 46нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.07.10 08:23



Добро утро. Къде се изпокрихте? Дано сте на море или вдън гори тилилейски.
Чаша кафе и чай за събуждане.




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 46нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.07.10 12:40



Добър ден милички.Сутринта рано излязох и сега се прибирам.нямах време да се разпиша в клуба,но никога не е късно нали?...


Ами аз ходих, да си запиша внучката ,приеха я в спортното училище и сме много горди. Особенно тя.после ходих да си взема кръвните резултати,всичко е в нормата засега.Има един,два показатела малко надвишени но доктора каза,че това не е нищо- всичко било ОК за него. Та така сега ще обядвам и ще си вирна краката на една възглавница да ми почи4нат какините крачета....Много е задушно....не е за навън.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утронови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано03.07.10 09:38



Добро утро !
И замириса на кафе

Хайде поспаланки,ставайте да пием кафе



и чайче





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.