Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Просто да споделя...нови [re: Mepи]  
Автор DDeli ()
Публикувано23.07.10 18:18



В четвъртък почва 6-та вливка. Иначе е добре, днес са взели кръвните изследвания и са ОК. Чакам да видим какво ще кажат в края на седмицата.
Идея си нямам как ще продължи лечението...



Тема За белодробния рак......нови [re: Mihail Tulev]  
Автор pe_pe2 (напреднала)
Публикувано23.07.10 21:58



Здравейте приятели!Като гледам темата става въпрос за белодробен рак,та за това реших и аз да се включа.Мила Бензар....и моя татко е с тази жестока диагноза.При нас отдавна медицината вдигна ръце.И ние до този момент правим всичко възможно да контролираме нещата.Какво ли не приемаме вече.Но от няколко дни ситуацията се влоши.Сега татко е на системи...и на инжеккции Дексаметазон.Пак започна да се отчайва милия.Току му дойде куража(като дадем поредната билка)и сега пак отчаяние.Главата много го притеснява.Ходи замаян.....губи ориентация и координация...предпочита да лежи.Незнам мили приятели....какво да измисля вече.Започвам и аз да се плаша.Като че ли не ми се вярва ...всичко ми е като сън.Всяка една нова алтернатива я поднасям с истинската надежда че това ще е !!!Нещата вече ще се стабилизират.Но явно си живея в някакъв мой измислен свят.Не знам...много ми е тъжно...

Аз съм силна.....и на него гледам да му вдъхвам винаги кураж,ама...............Моля ви дайте някаква идея .....още една капчица надеждаПрегръщам ви!

Редактирано от pe_pe2 на 23.07.10 22:00.



Тема Къде е toje...нови [re: pe_pe2]  
Автор pe_pe2 (напреднала)
Публикувано23.07.10 22:04



Някой знае ли защо не влиза toje?Тя беше давала на съпруга си съчетание: метода на Шевченко с газ.Ще ми се да ми обясни по-подробно.Да започваме и този метод вече .....

Моля toje..ако прочетеш съобшението ми ,би ли ми отговорила.Благодаря.



Тема Re: Къде е toje...нови [re: pe_pe2]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.07.10 23:26



Скоро си писахме с нея - съпругът й, слава Богу, е добре!
Тя редуваше 2 седмици единия метод и 2 седмици - другия.
И двата са дадени като животоспасяващи, така че опитайте!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде е toje...нови [re: *jull**]  
Автор pe_pe2 (напреднала)
Публикувано24.07.10 11:11



Джул,благодаря ти мила!Притеснява ме само факта при Шевченко,че не трябва да го спираш.В противен случай-обратна реакция,силни се задействал процеса наново.А дали е така?А и тибетски капки направихме ..тях дали ще мога да вмуквам някъде....?За това ми се щеше да ми пише toje....като ветеран в лечението по метода.



Тема Re: Къде е toje...нови [re: pe_pe2]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.07.10 13:49



Моят съвет е да започвате веднага с газта, за да не губите време. Има и една рецепта с 2 билки - плавун и решетка -
за метастази и детоксикация на организма (приемат се с газта). Докато изминат 2 седмици, ще издирим tоje_to.



П.П. Тибетските капки с чесън и спирт ли имаш предвид?

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къде е toje...нови [re: *jull**]  
Автор pe_pe2 (напреднала)
Публикувано24.07.10 15:26



Джули,той газта въобще не я е спирал.В момента сме на двете седмици почивка,през която пие алое.вино,мед и черен оман.Въпроса е че пак нещата нещо не вървят.Та за това си мисля за Шевченко.Аз този метод го бях оставила като краен вариант.Иначе от газта не се отказваме...пием си я редовно.В края на тази седмица изтича почивката от газта.Но мислех да му дадем и тибетските капки(да ,същите -с чесън и спирт).Те ще са готови след 2 дни.Та незнам сега на кое да се спрем.И газта и билките и тибетските капки.....Те нали са също за прочистване?А и той е много отпаднал.От 2 месеца сигурно го атакуваме само с природни химиотерапии..:газ ,орехова тинктура...бял имел.Много е изтощен.Та сега май трябва да му засилим малко имунитета.Знам ли и аз вече ...дано да не объркам нещо



Редактирано от pe_pe2 на 24.07.10 15:43.



Тема Re: Къде е toje...нови [re: pe_pe2]  
Автор pe_pe2 (напреднала)
Публикувано24.07.10 15:30



Току що разглеждах билката "решетка"...:Прилага се за лечение на отоци от различен произход, течности в корема (асцит), нарушено храносмилане, възпаление на пикочните пътища. А това "лечение на отоци"дали пък няма да повлияе и на мозъчния оток.От там ни идва целия проблем.Вие какво ще кажете..?



Тема Re: Къде е toje...нови [re: pe_pe2]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.07.10 02:15



Опитайте с рецептата на Димков с хлебния квас!
Има я в "Алтернативите".



"Совите не са това, което са..."

Тема Хлебния квас....?нови [re: *jull**]  
Автор pe_pe2 (напреднала)
Публикувано25.07.10 22:39



Джул тази рецепта с хлебния квасец съм я разглеждала,но ми се струва много трудна като изпълнение.Може ли някой ,който я е изпробвал,да ми обясни как точно се поставя на главата(в смисъл как я задържа)и цяла нощ ли трябва да се стои с нея.....в какъв период от време. Благодаря ви много......!

Редактирано от pe_pe2 на 25.07.10 22:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.