Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Просто да споделя...нови [re: DDeli]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано28.06.10 15:54



Сряда имам час за консултация при доц. Цекова от 14ч. Отдавна се записах по телефона при сестра маринова, но се притеснявам да не са ме забравили, а никой там не ми вдига... Ще ходя и ще чакам. И без това вече не съм убедена, че доц. Цекова може да ни помогне! Ще пиша ако ми каже нещо ново%2



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: benzar]  
Автор DDeli ()
Публикувано28.06.10 19:17



Вярвай, че ще ви помогне!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не може да са те забравили, има списък и вие сте в него под някакъв номер. Плюс това Доц. Цекова НЕ ВРЪЩА дори да си без записан час - случвало ми се е 2 пъти да стоя там до последно, но да вляза при нея.

Стискам палци!

Редактирано от DDeli на 28.06.10 19:20.



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: DDeli]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано28.06.10 21:27



Абсолютно поддържам мнението на DDeli. А на тел. за записване след обяд няма никой - само сутрин. Обадете се утре сутринта. Желая ви успех!!!



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: nadia_O6O6]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано29.06.10 11:59



Обадих се, Номер 2! Ще отидем!



А да споделя и друго - Баща ми получи вчера алергична реакция, мислим, че е от синия скорпион, защото в болницата нищо му нямаше от дексаметазола, а в нас като се прибра и започна да пие от скорпиона се изринаха краката му и корема. Сега е добре, пи един алергозан и се оправи. Знам, че по принцип дават, че скорпиона може да се приема с всичко, но при всеки човек е различно явно!



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: Meri]  
Авторjulls_st (Нерегистриран)
Публикувано29.06.10 15:43



Здравейте Мери, обръщам се към, защото доколкото разбрах и баща Ви е с диагноза дребноклетъчен карцином на бял дроб. При нас положението е същото. Много ще се радвам да обменяме информация как се развиват нещата. Баща ми е на 4-то вливане сега. И-мейлът ми е julia83@abv.bg.



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: benzar]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано30.06.10 15:51



Преди месец си записах този час при доц. Цекова и днес отидох! След като внимателно прочете всички епикризи, изследвания и документи съжалително ме погледна и ми каза, че няма какво да се напраив за него след като има вече и разсейки в мозъка. Пък и имал много диагнози. За рака, според нея са два отделни - рак на белия дроб с метастази в бъбрека и рак на бъбрека. Ще се престраша да прочета и темата палиативни грижи...





Тема Re: Инфо за лечениенови [re: benzar]  
Автор Mihail Tulev (непознат )
Публикувано02.07.10 23:44



Здравейте,
Разбрах, че още не сте започнали лечение.
Моят баща избра да се лекува алтернативно, ние го подкрепяме, дори и да не сме напълно съгласни. Реши да отиде при д-р Нешо Нешев от Троян, има връзки в нета.
Днес започнахме лечението и е рано за резултати, но просто искам да кажа че чухме страхотни отзиви в самия град Троян - явно има нещо вярно ...
Търсете и не губете надежда. Стискам палци! и Желая успех !



Тема Re: Инфо за лечениенови [re: Mihail Tulev]  
Автор Mihail Tulev (непознат )
Публикувано03.07.10 00:01



А за второ мнение от друг лекар, събрах много контакти от различно центрове - официална медицина, алтернативна, комбинирана ...
Поне мога да ви улесня в търсенето.

Свържете се с мене и ще ви споделя, сега е късно вече да пиша.
Емайлът ми е mtulev@yahoo.com, тел. ********


Публикуването на лични телефони е забранено. Мейлът е достаъчен

Не разчитайте само на едно лечение. Комбинирайте.

Ако не ви затруднява, напишете тук събраната информация. Така ще е полезна за много хора.

Редактирано от Buba67 на 03.07.10 09:05.



Тема Re: Инфо за лечениенови [re: Mihail Tulev]  
Автор Mihail Tulev (непознат )
Публикувано15.07.10 18:12



Здравейте всички!

Ето какво избра баща ми в момента:
д-р Нешев от Троян. Извинявам се ако дублирам тема.
Лечението е: пие се жива (алкализирана вода), акупресура, специална билкова отвара, специални клизми.
За сега не сме правили контролен преглед, не мога да кажа дали е ефективно, но PH na urinata se promeni ot около 5-6 на 7 :)

Желая ви успех!

Повече инфо имам на фейсбук групата ми:
http://www.facebook.com/group.php?gid=129134423791480&ref=ts



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: DDeli]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано23.07.10 13:58



как сте? какво правите.на нас ни казахе ,че след 6 ХТ ще преценят къде да ни изпратят за лъче.Евентуално за линеен.Нас вас правят ли Ви




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.