Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Просто да споделя...нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.05.10 23:00



Как така "не могъл да издържи операцията"?
Не слагат ли упойка?! Горкият човек!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Просто да споделя...нови [re: *jull**]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано27.05.10 00:04



Джул, той е с метастази в белия дроб и много трудно диша. Затова не са могли да направят бронхоскопията. А за операцията, отстраняването на бъбрека, са категорични, че няма да е успешна и риска да си отиде на операционната маса е много голям. Сега е без лечение. Заровила съм се в темата за лечението с газ, ама не знам как ще го убедя. Голям инат е.





Тема Re: Просто да споделя...нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.05.10 07:38



Дали методът на Шевченко няма да е по-убедителен за него?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Просто да споделя...нови [re: *jull**]  
Авторsrella (Нерегистриран)
Публикувано27.05.10 08:55



Не бях чувала за него

Сега ще го проуча. А имаш ли представа дали може да се прилага заедно с отровата от син скорпион? В една статия на бързо прочетох, че не трябва да се пият други лекарства.
Има ли тук тема за този метод? Нещо не я открих
Благодаря ти!



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: srella]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.05.10 09:00



Ето го метода Шевченко:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Просто да споделя...нови [re: stella]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано27.05.10 15:58



А имаш липредстава как се взима проба от бъбрек? Как се прави въпросната биопсия? Дали е толкова тежка манипулация, както биопсията от б. дробове?



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: benzar]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано27.05.10 16:31



Не знам бензар. Надявам се да не е. Казаха ни, че не било болезнено. Ти записа ли му час за биопсия?
Buba, jull, може ли да се прилага метода на Шевченко заедно с лекарството от син скорпион?



Тема Re: Просто да споделя...нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.05.10 16:43



Нямам представа, защото лекарството от син скорпион е отскоро в Бг и не е коментирано в каква комбинация може да се взима. За това обаче може да се попита в лабораторията в Куба. Всъщност при Шевченко става въпрос за спирт и нерафинирано олио.
По-скоро въпросът е дали този метод може да се комбинира със скорпиона. Тук беше писано за редуване на Шевченко с газта, но не и за едновременното им приемане. Затова пък резултатът беше впечатляващ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Просто да споделя...нови [re: stella]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.05.10 18:19



Аз мисля, че може да ги комбинираш, Метода Шевченко с отровата от синия скорпион.
Въпреки, че на долния линк пише, че не може да се комбинира с лечения, но мисля,
че имат впредвид химио или лъчетерапия.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 28.06.10 16:15.



Тема Re: Просто да споделя... [re: Buba67]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано27.05.10 19:12



Благодаря ви момичета

Много сте мили всички тук. От съвсем скоро съм в клуба, но за краткото време намерих много полезна информация и много съмишленици. Най-важното е, че в почти всички теми, които отварям, виждам в постингите добронамереност, вяра, оптимизъм, желание за борба, а често пъти и добри резултати. Това ми дава сила да вярвам, че каузата не е загубена. Най-трудното обаче е да убедя баща ми да приложи който и да е от алтернативните методи. Той се е предал, навел е глава и не вярва вече нищо.
Мислех си дали да не подбера описани случаи на добри резултати с тези методи и да му ги принтирам. Ама не знам дали ще пожелая да ги прочете или пак ще каже "НЕ".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.