Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ВЪПРОС КЪМ MD - ЗА ТИБЕТСКИЯ ЛЕКАРнови  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано20.01.10 21:19



Здравейте MD!Цитирам едно Ваше изказване......"имах възможност да наблюдавам миналата седмица поразителни резултати от лечение на мозъчни тумори с медикаменти на тибетската медицина от преподавател в университет по тибетска медицина гостуващ в България. Бих препоръчал и такава консултация.",много Ви моля напишете по-подробно за тази среща и към кого евентуално можем да се обърнем за консултация или от къде можем да закупим такива медикаменти.
Този въпрос ме интересува защото моята дъщеря е с мозъчен тумор.Предварително Ви благодаря.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Редактирано от *jull** на 22.01.10 16:43.



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MDнови [re: reni56]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано21.01.10 10:18



Аз също се надявам да получим отговор на този въпрос. С мозъчен тумор е сина ми на 28 год.


Редактирано от vedda на 21.01.10 10:24.



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MDнови [re: vedda]  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано21.01.10 12:21



а какви му бяха симптомите



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MDнови [re: Lady_Xaxa]  
Автор vedda (новак)
Публикувано21.01.10 13:26



Намалено периферно зрение, нищо друго. Историята ни е в темата "Борба с глиобластом".



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MDнови [re: reni56]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано21.01.10 15:59



Не мисля, че може направо да си закупите медикаменти, защото докторът преценя след преглед какво е подходящо. Доколкото знам идва два пъти годишно в България. Сега е тук до края на месеца. Можете да пишете на електронен адрес:
tibetan_pulse@abv.bg
Предполагам ще Ви осведомят за възможностите за преглед и лечение.



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MD [re: MD]  
Автор vedda (новак)
Публикувано21.01.10 16:58



БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА ! ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ НА ВАС И ВАШЕТО СЕМЕЙСТВО.



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MD [re: MD]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано21.01.10 21:46



Аз също много Ви благодаря.До нови срещи!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MD [re: reni56]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.01.10 23:02



Тибетският лечител при когото бях също е тук до края на месеца. Не зная дали става дума за същия. Той идва през определени периоди и си ходи обратно в Тибет. Имам телефон на асистента му и ако някой желае мога да го предоставя (искала съм позволение). Не остана много време до края на месеца, но все пак.

Вече има положителен ефект макар и за по-малко от месец. Той си е медик, точно както казва МД, в техен си Университет. При нас част от това, което наричаме алтернативна медицина, при тях си е официална медицина. Хаповете, които дава ги оприличавам на пресовани билки и от тях се усещат някои познати аромати.

Не знам дали е същия. Но ако някой желае моля да побърза и да ми пише на лични за да предоставя телефона.

Поздрави и усмивки на всички





Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MD [re: reni56]  
Автор hospitalier (непознат )
Публикувано22.01.10 04:02



В края на януари ще идват двама тибетски лекари по покана на центтър Ананда.Аз също се интересувам от тибетска медицина много защото е събрала най доброто от индийкската китайската и арабската.


По въпроса за мозъчните тумори знам че екстракта от Олеандър помага много защото лесно преминава кръвно -мозъчната бариера.Има го в състава на препарата Sutherlandia OPC

Редактирано от Buba67 на 22.01.10 10:45.



Тема Re: ВЪПРОС КЪМ MD [re: hospitalier]  
Автор vedda (новак)
Публикувано22.01.10 11:48



Благодаря на всички. Уредихме си консултацията. В сряда -27-ми пътуваме към София. Ще пробваме тази медицина, и въобще всичко, което би могло да помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.