Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: nelly_83]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано15.04.10 20:29



Мадами и господа, моля имайте "едно на ум" с всякакви там тибетци и прочие, защото те са сто пъти "по-гладни" и от нашите шарлатани, така че умната моля.





Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: kpacaвицa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.04.10 21:33



Някой разбра ли до кога ще е в София нашия тибетски доктор, за да уточним дата за срещата.

Времето си тече....

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: flora bg]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано18.04.10 11:48



Флорче,ти си непрекъснато в клуба?Не може да не си срещнала моя постинг,писах,че тибетския лекар ще дойде в края на април и вече записват от 26.04.Аз записах дата за 28.04.Обаждай се ,не чакай защото Иво каза,че не знае колко време ще остане лекаря в България.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.04.10 12:03



Е, хубава работа, ако и Иво не знае докога лекарят ще е в Бг, какво правим тогава?!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: *jull**]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано18.04.10 12:15



Аз говорих с него на 09.04 и тогава още не знаеше ,може след това да са се уточнили но аз от тогава не съм говорела с Иво.



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: reni56]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.04.10 16:58



Рени мила четох постинга ти. Аз питам знае ли някой докога ще е тук? Питам заради срещата а не заради мен. Слава богу засега не желая да се записвам за преглед при него. Дано и никога да не ми се наложи. Но бих желала да го видя, защо не и на срещата? И след като от неговия престой зависи датата на срещата значи трябва да се действа. В противен случай коя дата да остане?

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: flora bg]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано18.04.10 18:20



Не съм те разбрала

най-искранно ти желая занапред да си винаги в ремисия и да се срещаш с такива лекари само от любопитство.Ако решите ще се обадя на Иво да го попитам дали вече е уточнено до кога ще остане лекаря в София .Някой от вас разговарял ли е с него за намеренията ни да го поканим на срещата?

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.04.10 18:36



Рени, мила, спокойно може да попиташ Иво докога тибетският лекар ще е в София, без да се ангажираш с покана към него за клубна среща. Ако се стигне до такава, МД беше казал, че не е проблем да го доведе (ако решим, че е удачно).
Мен ме интересува крайната дата на престоя му, за да могат хората, които не са от София, да се опитат да съчетаят идването си за преглед при него със срещата на Клуба. А дали лекарят ще дойде на нея, няма връзка с питането ми.
Отново поставих този въпрос, защото се появиха предложения за среща през юни, когато той едва ли ще е вече в София (но не заради срещата, а заради прегледа!). Така че според мен датата трябва да е до 20 май, защото после почват абитуриентски балове.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: отивам при тибетския лекарнови [re: *jull**]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано18.04.10 19:03



Джул,предложението за юни го направих,преди да се сетя,че искате да се съчетае лекар+среща.И защото си мислех,че месец май е по-натоварен за тези,които ще са на бал ,и ще бъде трудно още един разход за същия месец.Да не се наложи някой да избира между бал или срещата.Но нали затова е предложение,да се види и обсъди





Тема Re: отивам при тибетския лекар [re: tinker.bell]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.04.10 19:29



Така е, разбира се, но все на някого ще му се наложи да избира. Или да не успее да дойде.
Здраве да е, не е първата, няма да е и последната среща, нали! Засега проучваме възможности.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.