Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Среща София!?!нови [re: tinker.bell]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано11.05.10 19:12



готови ли сте ,мили моиии .за неделяяя !Имам по една малка изненада за всеки от вас!

много ви обичам !



Тема Re: ?нови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано13.05.10 17:01



Всички получихте къде сме?ако сум пропуснала да си дам тел-а да казвате докато е време





Тема координатинови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.05.10 10:08



Ако нямате визитки, напишете си на листчета координатите /телефони, скайп, мейл/, за да имаме повече време за приказки и маврудче.

Ако искате разбира се, но както чувам, на последната среща са хвърчали листчета и време.
До утре!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: координатинови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.05.10 11:23



Добре, че ме подседи да си сложа името на ревера,аз си го пазя ...спомен от Екна.

Марго нали беше поръчала хубаво време бе момиче?Какви са тези дъждове при вас и студ.Е ми , омръзна ми сто пъти вече да си разтурвам гардероба и да се чудя с какво да се облека. накрая ще дойда по пижама да знаете...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: координатинови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.05.10 11:39



Флорче, не се притеснявай за дрехите, важното е да са ти удобни. Имаме страхотно предимство, че се обичаме /видяли сме си акъла/ преди да се видим /дрехите/. Така, че може и по пижама и по каквото ви е удобно.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Среща София!?!нови [re: marggoto]  
Автор just flower (глезанка)
Публикувано15.05.10 13:03



Моля, впишете и моята майка- Павлина (благодаря на Мрънче за помощта в навиването

) и приятеля ми Андрей.



Тема Re: Среща София!?!нови [re: just flower]  
Автор vedda ()
Публикувано15.05.10 13:57



Привет на всички. Утре ще кипят приготовления, ще пътувате и едва ли някой ще погледне какво става тук. Затова от днес Ви желая от сърце много настроение и положителни емоции. И чакаме отчет и хубави отзиви в понеделник.



Тема Re: Среща София!?!нови [re: vedda]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано15.05.10 16:06



За да съм отличителна и да няма как да ме сбъркате ...ще съм с рокля и дълги ,жълто-черни чорапи

иии жилетка ,че малко студно ще дойде хахахха целуфффф на всички до утре!



Тема Re: Среща София!?!нови [re: marggoto]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано15.05.10 16:56



Мили момичета и момчета,
весело изкарване, много смях и топли мигове на купона!


Обичам ви! Нека срещата бъде вълнуваща и незабравима!


Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Среща София!?!нови [re: nelgina]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано15.05.10 18:29



еооооо а срещата утре ще е на закрито, не навън на тераса нали? Питам за да знам какво да облека.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.