Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема До купонджиите...нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.05.10 12:57



Остана една седмица до срещата ни в София милички.
Затова маман Фло ще ви подсети още веднъж:
1. Всички,които ще дойдат на срещата да носят малко сувенирче.
Тези,които ще забравят няма да участват в томболата. Тя е взаимна и всеки ще даде и получи. Тъй,че... който не носи ,няма и да получи.


2. Да не забравите фотоапаратите и камерите, за да не съжалявате после, че нямате снимки.
3. Да не се наконтите като за конкурс - щото ние пътуващите ще бъдем в пътническо облекло.
4. Да предупредите половинките си, че преди 18.00 часа няма да се приберете,щото трябва подобаващо да ни изпратите, тези от провинцията. Това е.Казах!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: До купонджиите...нови [re: flora bg]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано09.05.10 21:31



Може ли повече информация за сувенирчетата. Който за пръв път ще бъде на среща , не знае колко малки, напр. от какъв порядък да е стойността му....



Тема Re: До купонджиите...нови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.05.10 22:08



Макар да не съм присъствала до сега на срещи, мисля си, че подаръка трябва да е нещо малко, закачливо. Дървена лъжица, бъркалка, чаша за чай или кафе, слонче или животинка, чифт закачливи чорапки, книга /с две думи нещо за около 5 лева, но да остане за спомен/.
Казвайте какво сте купували на предишната среща, за да не се повтаряме.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: До купонджиите...нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.05.10 23:02



Точно така - не трябва да надхвърля максимума от пет лева. Тъй, че сувенирчета за спомен , до пет лева , има колкото щете - за бита, за украса на дома, на ,бюрото,.....
На Пловдивската среща не знаем кой какво е подарил, всичко беше опаковано и в сувенирни торбички. Всеки знае какво е купувал. Имаше зелен чай, лиции, мюсли - това е , което можах да разбера от момичетата до мен на масата. Но на другите незнам какво се е паднало. На мен се падна зелен чай, щото аз си го пия много.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща София!?!нови [re: marggoto]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.10 04:49



И нещо да кажа...за мое огромно съжаление на ноемврийската среща номерчето , дето си изтеглих...нямаше подаръче ...и какво да ви кажа стана ми малко тъжно...дойдох от другият край на Светът ..пък...макар че Флора се опита да позамаже нещата...иначе Мама Д ми подари нейното

подаръче....Не ме разбирайте неправилно...не ми беше за подаръчето...а за мъъъъъъъничкият жест.за нещичкото, което мо2жеше да си отнеса вкъщи за спомен ОТ ВАС..малко се почуствах , кат детенце, за което не са стигнали играчките......ех остана ми поне радостта, че моят подарък отиде при Екна и тя много му се зарадва...та така...дано няма подобни случки на това пролетно събиране!!!!Дъъъъълго мислех , дали да споделя това с вас...но по-добре да секаже, нали??



Тема Re: Среща София!?!нови [re: yraaa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.05.10 08:44



Правилно постъпи Урааа, на мен също ми беше неудобно като се получи така но вината беше моя. Добре,че бях накупила разни дреболии в повече та замазах наистина положението при теб....но вината беше наша.Защото не се съобразихме и раздадохме на всички номерца а не преброихме подаръчетата. И гафа се получи. Пантерчето също не получи ...
Но човек се учи от грешките си. Затова сега вземаме подаръчето, даваме да си изтегли номерче. Очертаваме се 30 човека - 30 подаръка, 30 номерца раздадени. А ти живот и здраве като дойдеш в България отново на някоя среща, ще ти се реваншираме подобаващо.

Аз също бих се почуствала така, както ти - затова не се притеснявай, че можеш да обидиш някого.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща София!?!нови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано10.05.10 20:22



yraaa, жалко че точно ти си останала без подаръче, а също и Пантерката, която ни подари мускалчета

, разбирам че всичко свързано с БГ за теб има сантиментална стойност, да се надяваме че ще се реваншираме на някоя следваща среща
Изпращам ти малко виртуално подаръче - специално за теб с много обич!



Тема Re: Среща София!?!нови [re: nadia_O6O6]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.10 23:43



Ей, Наденце...целувам те!И страсхно Благодаръа за жиртуалното подараче ..та това е една от любимите ми песни на моята Лубима група Депеш!!!!Зелувам те!!!



Тема Re: Среща София!?!нови [re: yraaa]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано11.05.10 08:15



Жени,много ми е тъжно ,че се е получило така.Въпреки ,че беше близо до мен ,с нищо не показа ,че си била така тъжна .Но знаеш ,че се е получила някаква грешка и всички много си те обичкаме,нали .А когато си дойдеш в БГ ще има голяяяям реванш .Цунки



Тема Re: Резервациятанови [re: marggoto]  
Автор naneta1 (новак)
Публикувано11.05.10 15:47



Марго, не можах да ти отговоря на бележката, затова пиша тук- ОК съм за предложението! Единственото нещо, което може да ме спре е, че съм на химия в петък, но в неделя сутринта ще ме изпишат, взимам душ и хуквам към кръчмата! Може да не мога да ходя, ама толкова мерак имам, че ще литна, ако трябва....




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.