Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Среща София!?!нови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано26.04.10 14:50



Здравейте ,Организирането и позиционирането на тази голяма група ..е трудно!Навсякъде искат капаро и предварително меню за група над 15 човека..Продължавам търсенето,като се съобразявам и с това ,да бъде близо до Гарата!





Тема Re: Среща София!?!нови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.04.10 16:08



Момичета,няма ли някой познати с частни ресторантчета,че да направим обород там без капаро.То се е видяло,че столичани без капаро не искат да ни вземат.Наистина е трудно за организация,голяма група сме и може да стане само с познати и близки.Дано да стане.В крайна сметка не се съобразявайте с гарата а където намерите без капаро и Без предварително меню.ние се събираме да се видима не да гледаме обстановката на заведението.А за меню кой каквото иска естествено.Трудно е знам,но желанието да се видим е огромно ,тъй че вярвам, че ще се намери местенце за нашата група.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща София!?!нови [re: flora bg]  
Автор MamaD (член)
Публикувано26.04.10 16:55



Капарото не е кой знае какъв проблем. Не ми харсва, че искат меню. Ще се намери нашето кръчме.


Аз имам познати, ама в Люлин, все едно си в Перник

Редактирано от MamaD на 26.04.10 16:57.



Тема Re: Среща София!?!нови [re: marggoto]  
Авторckopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано27.04.10 21:08



Казвам се Нина.С РМЖ съм на двете гърди-2000 год. и 2007 другата.Искам да попитам ,мога ли да се запиша на срещата за 16.05.10.От София съм.мога да помогна с организацията.поздрави



Тема Re: Среща София!?!нови [re: ckopпиoн]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.04.10 21:50



Скорпион, напиши ми два реда на мейла, за да осъществим връзка. Има го в профила ми.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.04.10 11:54.



Тема Re: Среща София!?!нови [re: ckopпиoн]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.04.10 12:38



Сkорпион /Нина/, напиши ми два реда на мейла, за да осъществим връзка. Има го в профила ми, но angelova67@abv.bg

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Среща София!?!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.04.10 22:17



Бубе,а тази В, която иска да дойде на срещата Валентина ли е? Или друга клубарка, която иска да дойде на срещата пиши я.И Марина,която искаше да дойде не си я записала.Тя била дала координатите си на Маргото.И последно Нина,скорпиончето иска да дойде още ли не се е обадила.?Ако някой идва с половинките си момичета кажете за да се знае бройката.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Среща София!?!нови [re: flora bg]  
АвторMarina-66 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.10 23:50



Записана съм Флор Целувки Марина



Тема Re: Среща София!?!нови [re: Marina-66]  
Автор Marina_66 (непознат)
Публикувано28.04.10 23:55



А уж бях регистрирана





Тема Re: Среща София!?! [re: Marina_66]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано29.04.10 01:36



Айде от мен да мине и аз ще дойда на срещата....






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.