Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: besraboten]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано13.04.10 15:52



Всичко за теб шега ли е? Не мислиш ли,че прекаляваш?



Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: suni1234]  
Автор besraboten (непознат )
Публикувано15.04.10 14:50



Прав си suni . Мисля, че наистина малко попрекалих и затова си взимам всички думи , които съм написал обратно и нама да пиша повече. Но наистина съм чувал майка да казва за детето си , че и една лилядна от един процент да има шанс пак би опитала. Ние с тебе сме мъже и не можем съвсем да го разберем, но ще опитам да ти го обясня. Ти нали си икономист и примерно работиш като борсов брокер и идва при тебе един баща и започва буквално да ти плаче, че е ипотекирал къщата и е използвал парите за маржин, а сега текущата загуба по позицията му е напрактика целия маржин и че вчера му се е обадил някой твой колега и му е казал, че ако не даде още пари за да му поддържате позицията ще му я затворите и край с всички надежди пазара да се обърне и да си върне парите. И ти стоиш пред него и не знаеш какво да го правиш. Виждаш отчаянието в очите. Човека ще си загуби къщата. Той те пита какво да прави като очаква от теб да си екстрасенс и да знаеш със сигурност накъде ще тръгне пазара. А това с къщата е виц в сравнение с предишното. Ако такава майка можеше да е на мястото на тоя баща щеше да се напие от радост после да открадне едно кабрио и да кара в насрещното чак до морето щото живото е готин.
Ако я нямаше съвременната медицина щяхме да живеем по двайсет години средно. Но за някой раково болни нещата не работят просто. И аз не работя и си мислех, че ще има работа тук за човек с IQ малко под средния за страната ни. Е , няма се оказа. Пак повтарям съвреминната медицина е незаменима. И ако мислиш , че пет процента шанс е малко и никой не иска да си прави експерименти може би си прав , но преди около седемдесет години сифилис се е лекувал с живак. Преди това е имало поверие , че ако вече си болен от сифилис няма да се разболееш от чума. Сега пък газта - активен канцероген пък и токсичен при това била помагала. Ако мога да си позволя последни думи и последен майтап пии гас , но не като фреш , а с целулозата защото тя е антиоксидант. Това исках да кажа. Ако някой иска да ми пише да пише на лични , аз вече мнения няма да пиша само ще чета.



Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: besraboten]  
Авторguslik (Нерегистриран)
Публикувано23.04.10 10:50



Мило момче, мисля,че по-добре с насмешка и шега да приемаме сериозните си проблеми и така по-лесно бихме ги решили... макар че е много трудно!!!



Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: guslik]  
Автор besraboten (непознат )
Публикувано23.04.10 17:41



Ей, най-после някой с чувство за хумор. По прякора си личи руската мисъл. Сега ще ти кажа и един нов виц каза ми го един руснак в един в един такъв форум. Значи отива един програмист на лекар и му казва, че нещо го боли някъде и лекаря, който е онколог без много да мисли му мисли му казва, че има бум на рак и сигурно е рак. Лечението щяло да започне веднага и се състояло в операция и химио. Програмиста си излязал. След пет години на лекаря му се скапал уиндоуса на компютъра в кабинета и вика програмиста. Отива програмиста вади един флекс и реже компа на две. После отваря една туба с няква киселина и я изсипва на компа съвсем сериозен. Компа вече не става за комп и доктора пита дали ония е луд. Програмиста, почва да се прави на умен и му казва така. Нали рака е грешка в ген. Нали гена е програма. Е аз софтуер така оправям.
Казах на руснака, че е смешно и го попитах той как би оправил грешката и той ми каза, че това е друг виц - още по-смешен от тоя, но бил с пари



Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: besraboten]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.04.10 22:47



Не мога да повярвам...!?!?!

Безработен ли си, шофьор ли, бизнесмен ли?! Какво става тук?! Каква е тази тема за подсъзнанието и за лелеяния от теб бизнес?! Как се вписва всичко това с тези "маржин", "позиции", "място с ток", "плацебо машини" и едновременно с това безчувствени подигравки с болката на хората...?!?!
Аз ли нещо не съм в час?!?! За какво, по дяволите, говориш?!? Какво правиш тук?!?
От известно време попадам на мненията ти и виждайки, че Мод ги приемат за нормални и просто си казвах, че явно трябва да обърна внимание на търпимостта си. Извинявай и ти и другите форумци и Мод, но не можах повече да се стърпя.

Аз лично не приемам присъствието ти тук, извини ме, за което. Не искам да те обидя, но, все пак трябва да кажа какво мисля, а то е, че смятам писанията ти за несвързани бръщолевения.

Не мога да те спра, но мога да те помоля да си малко по-внимателен. Всичко тук се крепи на взаимно доверие и съпричастност, а за мене ти просто си нескрито и бузчувствено любопитен.

Сори за откровеността.



Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: Ekna]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.04.10 23:41



Аз съм доста дебелокож. Та за да приема нещо за ненормално, трябва да е наистина много извън границите на добрия тон.
Обикновено разчитам на другите две дами да решават допустимостта на постингите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: bira_more]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.04.10 23:54



Аз ги обичам тези две дами

Те са изключително толерантни и добрички. Не казвам, че човекът е за бан. По-скоро се обърнах към него с молба да бъде по-толерантен към нашите грижи след като е сред нас и да мисли преди да пише тук. Ако трябва да си почеше езика има и други места за това.

Ако исках да ви помоля да се намесите щях да го направя директно. Съжалявам ако си изтълкувал постинга ми като някакъв упрек към вас тримцата.





Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: Ekna]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано24.04.10 00:06



Ама аз на упреци нося. Даже ако ги няма се чудя дали нещо ми няма


Споко - поне когато се отнася до мен.
И аз се чудех какво баш иска да каже човека де.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.04.10 00:58



Ами човекът обеща само да чете и повече да не пише (вж постинга му от 15.04.10, 14:50 в същата тема). И удържа цели 8 дена... вече дори помислих, че си е намерил работа.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Подсъзнанието лекува всичконови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано24.04.10 10:55








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.