Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Подарява се Елигард тумор на простататанови [re: Buba67]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано30.11.15 19:09



Здравейте мили хора,

Бих искала да подаря една опаковка Елигард 45 mg прах и разтворител за инжекционен разтвор (Eligard, 45 mg, производител Astellas Pharma).
Активната съставка на ЕЛИГАРД принадлежи към групата на така наречените гонадотропин-освобождаващи хормони. Тези лекарства се използват за понижаване на образуването на определени полови хормони (тестостерон).
ЕЛИГАРД се използва за лечение на напреднал хормонално зависим рак на простатата при възрастни мъже.

Лекарството е с освобождаващо действие и се поставя на 6 месеца.
Лекарството е доста скъпо (за моите представи), и не знам дали в диспансерите лекуват с него, необходима е консултация с онколога ви.
За съжаление срокът му на годност изтича през януари 2016, но наистина ще се радвам, ако можем да помогнем на мъж, който има нужда от него, или чийто онколог иска да смени досегашната терапия и да приложи Елигард.
Съхранявано е в хладилник.
Здраве!



Тема Re: Подарява се Елигард тумор на простататанови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.12.15 16:33



Подаряват се 24 таблетки Казодекс 50 мг, годен до 2017г.
Пишете ми на мейла или на бележки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Подаряват сенови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.12.15 10:33



Подаряват външни торбички при байпас на дебелото черво + малко кърпички за
почистване. Пишете на мейла ми.

ivaylo.s.yordanov@gmail.com


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 02.01.16 13:28.



Тема Re: Подаряват сенови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.02.16 15:47



Имам останали от лечение 3 опаковки Блеомицин 15000 IU със срок на годност до 08.2016 г. Съхраняват се в хладилник. Купувани са за 61 лв. /бр. миналата година. Продавам ги за 40 лв.бр.

За контакт: gi_bon@mail.bg

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Подаряват сенови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.03.16 15:25



Подарявам 4 опаковки Темодал 100mg със срок на годност до април тази година, имам и две опаковки Темодал 100мг с годност до 03/2016г. Намирам се в София. pug205@abv.bg

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 10.03.16 20:48.



Тема Re: Подаряват сенови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.08.16 18:15



Подарява се една опаковка EVEROLIMUS (AFINITOR) 10 mg- неразпечатана опаковка , което е в срок на годност и го съхранявам в хладилник.

Пишете ми на лични , за да дам координати.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 09.08.16 18:17.



Тема Re: Продавам/подарявам лекарстванови [re: Taня]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано14.08.16 14:25



На съпругът ми са му останали 2 опаковки Сутент от 50мг,с почти изтичащ срок на годност...Мисля,че това не е фатално...Понеже му намалиха дозата на 37,5мг и тези от 50 мт сме ги забравили!!!
Ако някой има нужда да пише,или можем да се свържем чрез Буба и Джул!!!
Обичайте се- Обичам ви!!!



Тема Re: Продавам/подарявам лекарстванови [re: Taня]  
Автор popi66 (минаващ)
Публикувано29.10.16 17:26



Мога да дам на някой нойто се нуждае Тасигна само че ни събират празните опаковки и я давам пресипана в други кутийки тя е от 200 мг



Тема Re: Продавам/подарявам лекарстванови [re: popi66]  
Автор kotas (непознат )
Публикувано03.11.16 16:18



имам нужда



Тема Re: Продавам/подарявам лекарстванови [re: kotas]  
Автор popi66 (минаващ)
Публикувано04.11.16 07:39



обадете ми се 088******* Паулина



Момичета, личните телефони само на бележки, не тук.
За вашата безопасност е, не заради хрумване.

Редактирано от Buba67 на 04.11.16 08:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.