Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: flora bg]  
Автор kykлeнcka пиpaня (минаващ)
Публикувано31.03.10 13:57



Хахахаха, Флорааааааааа :)
много смешен постинг за прасе, Лондон, Париж, внуци и шамарчета, усмихна ме, ей!



Тема Re: Мъжки и женски имена на супер котенцанови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.03.10 14:54



Ами Тинкерче не са лоши значи ти си готова с имената а ние още не.В къщи три гласа различни,че и дъщерята се обажда за име...абе нероден Петко като дойде ще видим...няма да остане без име.Екне ако четеш кажи ми родителите на малките котенца,които чакаме да се родят от коя класа са:SHOW,BREED,PET? Досега изчетох всичко за персийските котенца в гугъла.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Мъжки и женски имена на супер котенцанови [re: flora bg]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано31.03.10 15:04



Здравей Фло. По повод имената искам само да добавя, че при конете името на малкото конче се създава като първата сричка от името на бащата а втората сричка от името на майката. Така може да се проследи родословното дърво на коня. Доколкото разбирам котката е породиста, та можеш да пробваш така. Получават се много странни имено. Напиши ако пробвате този метод какво име се получава ?



Не плача никога – дори да ми е криво.

Редактирано от maika5O на 31.03.10 15:05.



Тема Re: Добро утронови [re: flora bg]  
Автор dara_77 (непознат )
Публикувано31.03.10 15:11



Флора миличка чисти фламанци си бяха :) После разбрахме /то на нова семейство им се носела славата/ че жената много обичала да си съди разни неща.Една наша позната се оказа, че им е домашна помощница и сподели че лятото бабата дори и доматки си съдяла и т.н.Дори давала на въпросното момиче...Абе луда работа

.
А относно това за прасето...Тези дни виждам сестрата на мъжа ми.Ама само пяната дето не и е излязла от устата толкова вбесена.Тя чисти в една голяма къща /огромна/ на семейство лекари /малко по възрастни/.Та синът на това семейство дошъл да гостува за 2 месеца при родителите си.Но не дошъл сам....освен жена му дошли и още...2 кози...3 кокошки...и едно малко прасенце!!!!!
Като отишла сутринта сестрана на мъжа ми заварила в огромния хол сред антична мебел....три клетки...познай ...а като я накарали да си почисти и изрине....милата се видяла в чудо...А на мен хем ми е страшно смешно, хем и съчувствам и си хапя бузите да се не изсмея...Пълен цирк...
Иначе тук една българка я окопчаха...в комуната.Блъсна детето си и като излезе една от служителките на гишето...като се развика а през това време за минути дотърчаха ченгетата и я закопчаха и детето взеха.Пълна какафония...
Повдигнали обвинение разбрах после, но се оправили нещата...
Тук хлапетата са много свободни пълна анархия...Е с това моя балкански нрав не може да свикне...то се въргаля...то сяда на земята в дъжда и в калта.Родителя само го гледа и никаква реакция...
Примерно идва сутринта фламанката слага детето директно на студения теракот и започва да го обува.Аз постоянно "не сядай тук мръсно е", недей студено е...Мъжа ми каза че щели да ми се смеят, "ето я оная с бялото яке която много вика :)"



Тема Re: Мъжки и женски имена на супер котенцанови [re: maika5O]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано31.03.10 16:59



Моята котка е чиста персийка и се казва Тайра,името е фламанско и като я купих си я взех с името.В крайна сметка ти сама си реши как да си го кръстиш та нали ти ще му подвикваш подире



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Европейски нрави!нови [re: dara_77]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.03.10 19:45



Дара, напълно ти вярвам, че е така. Моята дъщеря като замина за Франция преди години първите месеци рабогеше като възспитателка домашна на две малки в предучилищна възраст момиченца. Госпожата й беше направила забележка, че ги връща от парка с чисти дрехи,какво са правели децата?Не можело да ги спира те трябвало да си играят,да лягат,да се въргалят буквално като прасета. Ужас.А за ядене милите все на макарони и диета за да не бъдат дебели. Моя френски внук е на две години и два месеца и тежи 17 кгр.Яко е като биче и ги пердаши всички в парка.Балканско дете нищо,че има и чужда не българска кръв. Ама българка го е раждала и шамарчета яде ама само в къщи.В парка прави каквото си иска и се връща в къщи цяло прасенце.така е в чужбина.
Пантерче ще го измисля името и ще ви го кажа само да се роди живичко и здравичко котенцето ми.
хе,хе това е умно решение с първите срички на мама и тати ама бащата е Аксел,майката Лора значи излиза името АКЛО, АКЛА.ще умуваме още.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро Добър деннови [re: Юлия 5O]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.03.10 20:33



Eй, Юлче, то по-добре дупенце да е синьо, отколкото ушите да са ти разтеглени от дърпане щото те се виждат

А пък и поритването от приятел си е почти като милувка ;))) хехехе

Нали трябва да търсим положителното във всяка ситуация



Тема Re: Европейски нрави!нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.03.10 20:46



охохохохо ихихихихи ахахахаха Фло, заболя ме корема от смях с това Акло и Акла

Попиках се направо ;))))

Ми виж ся, Лори не съм я купила от развъдник, където могат професионално да определят класа на животинчето. При положение, че не съм проследила родословно дърво без да има нужда от професионалист мога да я класирам в клас Pet. Щом си ровнала в нета може да си се ориентирала, че Show клас е изключително породисто и отговарящо на изискванията за състезание животно, но те са адски скъпи и когато се купува би трябвало да е с намерение да се води по състезания. Breed клас също не са евтини, но все пак имат някакъв недостатък и не са подходящи за шампионски титли. Могат да печелят награди на изложби. Женските могат да се ползват за развъдна дейност.
Когато аз избирах нямаше котенца в развъдниците под 600 лв.

И така се сдобих с Лори, която може да не ходи по състезания, но е страхотно сладко същество (виждали сте я на снимки)

Аксел е Breed клас, което е добре. Въобще взели сме си читав мъж.

Да си призная малко ме хваща страх така като кроим планове за имена и прочие. Дано не последва разочарование .... и още повече разбира се с Лори всичко да е наред.



Тема Re: Мъжки и женски имена на супер котенцанови [re: panterata68]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.03.10 20:51



Спомням си името на Тайра - много е хубаво! Вашата разгони ли се, Пантерче? Тя май е по-малка от Лори с няколко месеца.

Как си ти, мила?

Прегръщам те!



Тема Re: Мъжки и женски имена на супер котенцанови [re: Ekna]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано31.03.10 22:20



хайде и аз да се запиша с идейки, пък туку виж съм спечелила подаръче от Флорчето

и така:
моето предложение за женски имена е: Изабела (Белла) или Милейди
а за мъжки: Арамис, Портос, Атос или Дартанян,

имена все отсой

хахахахх, на такава вълна съм
Един за Всички, Всички за Един!

Редактирано от nelly_83 на 31.03.10 23:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.