Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: izi]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.04.10 11:17



Изи, талон за хематолог и съдов хирург ще искаш от личния лекар, а после специалистите ще ти пуснат талони за необходимите изследвания. Щом хематолога иска на място да направи изследвания, да не би да има впредвид мъжа ти да влезе за два, три дни в болницата, защото тогава ти трябва талон 7 за хоспитализация. Най-добре, ако можеш го питай хематолога по телефона какъв талон му трябва.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: Buba67]  
Автор izi (ентусиаст)
Публикувано09.04.10 11:30



Докторите от Пирогов искат съвет от хематолога да каже може ли да се направи пластичната операция.В лисчето, което ми дадоха пише -хемматолог-личен статус относно провеждане на трансплантация, а за съдовия хирург нищо не пише.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: izi]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.04.10 11:39



Ако държиш да се консултирате в Токуда, слагам линк с телефонния указател на болницата. Питай на информация и след това, ако те насочат към отделение или специалист питай и там. Трябва да си наясно какъв талон да искаш, иначе плащаш или се връщаш. По-добре да си информирана предварително.

Редактирано от Buba67 на 06.07.10 08:11.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.07.10 08:16



Имам въпрос. При химиотерапия на левкемия прави ли се някакво изследване на 33 ден? Нещо от рода на милиограм /miliogram/

, не съм сигурна за името?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 06.07.10 08:17.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: Buba67]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.10 15:17



Да,за да се види дали организмът е влязъл в ремисия.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: нaдeждa]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.10 15:19



Пропуснах да кажа,че изследването е пункция на костен мозък-миелограма.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: нaдeждa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.07.10 16:07



Благодаря, за отговора.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2нови [re: Buba67]  
Автор пoпи (новак)
Публикувано17.07.10 10:00



Здравейте приятели вчера се видях с лекуващата си лекарка след лошите ми кръвни картини напоследък - увеличени левкоцити и тромбоцити и тя каза че съм в акселерация - обострена фаза на левкемията имам дата за болница иска да ми смени лечението но първо трябва да мина през болница за протокола за министерството и да чакам решение от там и тъй като няма друго до тогава ще си пия Гливека въпреки че вече съм резистентна , какво да се прави,каза че при мен вече не действа и следва чакане , моля ви за духовна подкрепа ужасена съм.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2 [re: пoпи]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.07.10 12:10



Попи, все ще измислят нещо. Нали знаеш, че като не действа Гливека, добавят ТК инхибитори. Само дано не се бавят много с решението и отпускането на лекарството. Стискам палци да стане бързо, на теб прегръдки и горе главата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЛЕВКЕМИЯ No 2 [re: пoпи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.07.10 12:22



Мила Попи, разбира се, че всички ще ти стискам палци! Нали знаеш, че при резистентност към Гливек,
се минава на Тасигна и Спрайсел? Няма страшно! Писала съм ти и на Лични.

П.П.
А ПЕТ-скенерът подходящ ли е за диагностично проследяване при твоето заболяване?

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 17.07.10 14:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.