Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Витамин B17 Каисиеви ядки  
Автор bebebed (непознат)
Публикувано11.03.10 21:09



Някой пробва ли е лечение с кайсиеви ядки или под друга форма на B17



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: bebebed]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.10 21:28



Аз давам на детето си от 2години кайсиеви ядки по 10 бр на ден ,а в началото незнаех и приемаше по цяла шепа. Сега вземаме по 2 пъти седмично.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: нaдeждa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.03.10 09:50



Аз имам две кайсиеви дървета в двора и имам костилки от години цели торби събрани от правенето на компоти.Е добри ли са за чукане и консумиране от нас и децата?

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: bebebed]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.10 13:54



Аз също давам по-стари ядки,но когато са много сухи ги изхвърлям.Мисля, че и на по-малки деца могат да се дават примерно по 4-5 ядки между храненията.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: flora bg]  
Авторbebebed (Нерегистриран)
Публикувано16.03.10 13:47



Flora,може ли да си купим кайсиеви ядки от теб? Моля пиши на имейл: dgeorgiewa81@gmail.com



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: bebebed]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.10 16:19



Кайсиеви ядки съм купувала от женският пазар в София преди 2 години, но не от сергиите ,а отстрани от тях има едно специализирано магазинче за всякакъв вид ядки и сушени плодове.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: нaдeждa]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано25.06.13 07:53




На двадесет и петата минута се казва, че Лаетрил е с плацебо ефект, но и това е важно още



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: Crasiva]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.06.13 22:14



Без да съм гледала клипа,
имах една дама на зеления скайп с рак на дебело черво. Синът и де що има добавки и взе, лаетрил също. Нищо...
Само реклама и гола търговия, скрита зад високопарни думи.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: bebebed]  
Автор tajnocvetence ()
Публикувано02.07.13 21:28



Да, давах на съпруга си кайсиеви ядки, но не забелязах някакво подобрение. При нас беше късно за всичко, така, че вие опитайте.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: tajnocvetence]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано06.10.13 21:02



така е,трябва да опитваме всичко,което можем,на едни помага,на други не...плацебо?ок,това все пак не е лекарство,а добавка.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.10.13 12:06



Ето отговора за приема на Б17:

Значи майка го пиеше : таблетки В17-500 МГ - 3 ПЪТИ ПО 2 ТАБЛЕТКИ НА ГЛАДНО;
ВИТАМИН В15 - 100МГ - 3 ПЪТИ ПО ЕДНА ТАБЛЕТКА СЛЕД ВСЯКО ХРАНЕНЕ;
Ester C (Vitamin C) tablets: ПО една капсула с всяко ядене
и комплексни панкреатични ензими или ензимът Панкреатин 1000 мг два пъти на ден на гладно.(пиеше го заедно с таблетките В17.
и 3 х 1 на ден Цинков цитрат или цинк.
Цинка помага за усвояването на В17 иначе без него неможе да се усвои.
Има едно кремче за мазане пак В17 - но в него има и DMSO (ДИМЕТИЛ СУЛФОКСИД).
Маже се в блозост до областта кудето е тумора или пък сутрин ръцете, обед тялото и вечер по краката...но ако няма много странични ефекти като втрисане, гадене, висока температура и т.н..които са характерни за онкоболни особенно в напреднал стадий.
Спомням си че сестра ми ми казвашш е, че майка се разтрепервала цялата и и ставало лошо като се намажела с кремчето...Което ще рече че това е положителен ефек...тоест започват да умират ракови клетки и сеповишава телесната температура и започва да и се гади..Просто черният дроб не е в сустояние да обработи толкова мъртви клетки в тялото...Но ако пациента на е болен дори и да се намаже с това кремче той няма да получи тези симптоми.
На майка после и слагахме за кратко и инжекций В17 по 3000 мг но с това тя приемаше и високи дози витамин Ц...
нО ТЕРАПИЯТА С Б17 ПРИ МАЙКА не проработи защото много късно започна да го приема...черния и дроб беше почти свършил....
Тя пиеше и Хидразин Сулфат...
Той трябва да се пие особенно от пациенти при които е започнал процеса Качехия...тост непрекъсната загуба на тегло. Хидразин сулфата блокира специален ензим в организма от което черния дроб спира да обработва млечната киселина в глюкоза, която е основна храна за раковите клетки и по този начин раковите клетки няма как да се хранят и умират. Но всичко това се полу4ава когато не са увредени функцийте на черния дроб....

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: Buba67]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано18.11.13 18:02




такъв вит. Б17 купихме, никъде не е написано,че трябва с още нещо да се пие. Сега питамдали може със син скорпион да се пие или едно по едно?

Редактирано от *jull** на 18.11.13 18:22.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.11.13 10:32



Може, да си го пие спокойно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: Buba67]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано19.11.13 13:24



Виж какво съм получила в отговор от "Неогенезис":
приложение на "Видатокс" и витамин В17,по простата причина,че витаминът не фигурира в онкологичното лечение-той беше само експеримент в Канада преди 10-12 години,но резултатите показаха висока смъртна опасност и затова забраниха приложението му.
Следователно е недопустимо и такова експериментиране за когото и да било.
Елена Банова,
председател на фондация "Неогенезис".
Но мисля,че отговорът е точно такъв,защото те още не продават вит.Б17...
Благодаря ти,Бубенце!



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано21.11.13 12:28



пуснах този пост и в темата за син скорпион:
"и аз се чудя на този отговор.Значи и Русия и Украина са "бананови" републики и продават официално отрова за своите граждани?а вече и в Америка в много щати е разрешена тази добавки или витамин,както и да го наричате.И в Германия го продават официално!такава глупост отдавна не съм чела,съжалявам за фондацията.Явно още не са се договорили за вноса му в България,представям си какви цени ще му сложат!"



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано23.11.13 15:39



не мога да не споделя информацията от човека,който работи във фирмата-производител и е честен,да ми даде отговор на моя въпрос:"Лаэтрил хороший продукт-только заявленные свойства ничем не подтверждены. По документам он для общеукреплящих свойств",мисля,че няма нужда от превод.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор la_mota (непознат )
Публикувано07.12.13 14:46



Купете си книгата "Ракът - да оцелееш извън матрицата"
Там са описани подробно много алтернативни методи за лечение на рак.
Всички методи се базират на строга диета съчетана с употреба на билки, В 17 или други хранителни добавки. Вземането само на В17 не може да доведе до добри резултати. Необходимо е прочистване на дебело черво, черен дроб, бъбреци,... Подробности в книгата. Там се споменава и много за химиотерапията и за ниския процент оцелели след тази процедура. Направена е анкета между
онколози. Задават им въпроса бихте ли се подложили на химиотерапия вие или ваши близки, ако сте болни от рак. 91% казват че няма да се подложат. Изводите си ги вадете сами...



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: la_mota]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано07.12.13 18:25



Ако някои няма възможност да си я купи, да я чете или свали, има я безплатно пусната , електронно в темата ПОЛЕЗНИ КНИГИ.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.13 12:36



Това е линк от Сърбия. Предлагат освен Имуннофан, Видатокс и Витамин В 17.



Говорих с един господин на посочения телефон /не се избира от стационарен, само от мобилен/, Видатокс и при тях се продава официално, а разрешение за Имунофан и Б 17 и те нямат както и при нас.
Сега цените - Имунофана струва 100 лв. за 5 ампули /каза, тук в Бг може да се намери и за 75лв./ Внася го от Беларус, Украйна в хладилни чанти.
В17 125мл. струва 150 лв.

Поствам го, защото един млад мъж каза, че София - Белград се взима за около 4 часа с кола. Т.е. за един ден може да се иде да се купи, а до републиките е много по сложно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: Buba67]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано28.12.13 21:11



за какъв път до Сърбия говориш,като тук се продават тези лекарства(или добавки),подаряват се(включително и от мен) и никой не се интересува.Така беше и с моята дъщеря,само приказки и почти нищо не е пила от добавките,който иска и вярва в алтернативна медицина би трябвало веднага да се обади и да вземе или да купи и да ги пие!!!не е доказано на 100%,че има полза,но вреда точно няма,това не е химия...съжалявам много,че дъщеря ми не е успяла да ги приема,аз много вярвах в тях!!!



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: leonidas22]  
Автор dima jecova (непознат )
Публикувано29.12.13 07:26



моля пишете ми ,ако имате витамин В17 или може да ми кажете откъде мога да си купя в България.



Тема Re: Витамин B17 Каисиеви ядкинови [re: dima jecova]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано29.12.13 11:43



Подарява се, тук:



Поклон пред душевната сила на Леонидас и другите ! Въпреки огромната си скръб ,търсят начин да помогнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.