Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Ако ти падне полата...нови [re: feniks_m]  
Автор svetla_21 (оптимистка)
Публикувано08.04.10 08:05



Да, човек никога не знае какво може да му се случи - и в дреболиите, и в едрите неща...
Но това, което казваш, навежда на определени мисли: интересно дали има някаква зависимост между това да ти падне полата на обществено място и да се разболееш от рак? Щото нали и ти си с РМЖ - или бъркам?



Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: svetla_21]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.04.10 09:44



Само това, да ти падне полата не бях чувала за причина за рака.


Брои ли се само смъкване на полата? Носех едни поли на ластик, дълги, накъдрени, ама докато се науча да си я хващам полата и тогава да се качвам в автобуса, все се намираше някой след мен, който я настъпваше и аз се озозвавах със смъкната пола.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано08.04.10 10:31



Става интересно - трябва да се помисли и анализира добре -дали падането на пола наистина е възможна причина за РМЖ?


Дали няма да направим революция в профилактиката,ако докажем това?
Задава се Нобелова награда на хоризонта!

Момичета - на работа!



Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: Buba67]  
Автор MamaD (член)
Публикувано08.04.10 10:31



Момичета, темата се очертава сериозна - ще следя за публикации в PubMed

И на мен ми е падала полата, но в автобус. Дали има значение в трамвай или в автобус?
Имате много слънчеви усмивки от мен!



Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: MamaD]  
Автор svetla_21 (оптимистка)
Публикувано08.04.10 11:52



Доколкото виждам - май няма значение къде, важното е, да ти е падала някога полата или поне да ти се е смъквала - е, за тия, на които само им се е смъквала, може би рмж в по-лека форма

.



Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: svetla_21]  
Автор MamaD (член)
Публикувано08.04.10 11:54



Аз и Буба не сме с РМЖ, но ще се следим и след 50-60 години ще ти докладваме резултатите





Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: MamaD]  
Автор svetla_21 (оптимистка)
Публикувано08.04.10 12:00



О'кей, ще изчакам, за да дооформим статистиката!





Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: svetla_21]  
Автор svetla_21 (оптимистка)
Публикувано08.04.10 15:42



Връщам се от разходка - сефтосах перуката!!!
Не ми падна от главата, даже срещнах разни познати, които ми честитиха новата прическа - много ми отивала, все така да се подстригвам и боядисвам!
А пола не посмях да сложа, обух си старите дънки.
Извадих си кройка за тюрбан, сега ще си потърся някое парче плат и почвам да режа и да шия!



Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: svetla_21]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано08.04.10 17:14



Бе замислих се за това с падането на полата:) Бре има резон;) В последната година преди да ме лепне рака полата ми беше станала самосвалка и дънките също:) Както вика моя доктор- всичките любовчиики сте в онкото :)))))))))))Ако от полата хваща РМЖ аз като съм с рак на матката дали не ше е да е от падането на дънките:))))))))))

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Ако ти падне полата...нови [re: adiortoti]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано08.04.10 20:11



Започваме изследването и за дънките!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.