Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Котешка стъпканови  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 18:39



Наше билково лекарство топи рака
Наше билково лекарство топи рака PDF Печат Е-мейл
Автор Administrator
11 ноември 2008
Наш учен от Българската академия на науките (БАН) откри билково лекарство против рак. Това е проф. Иларион Янчев от Института по експериментална патология и паразитология към академията, който е разработвал илача през последните 3-4 години. Той съдържа концентриран екстракт от растението котешка стъпка, който се инжектира директно в тумора, както показа вчера ученият с демонстрация върху лабораторни мишки.
"Гарантирам, че туморът изчезва на 100%, поне в случаите върху които аз съм правил опити. Важно условие е ракът да е още в съвсем начален стадий, когато злокачествените клетки не са отровили организма. Билковият продукт е най-подходящ при рак на гърдата и на кожата. Досега съм давал на 7-8 жени с миома да пият воден разтвор на екстракта и туморът им намалява и се превръща в нормална съединителна тъкан, което им спестява тежката гинекологична операция. Другите опити са върху животни", обясни проф. Иларион Янчев.
Лабораторните мишки ще бъдат инжектирани още два пъти с екстракта - този четвъртък и следващия понеделник, а до 2-3 дни след това би трябвало да са оздравели, т.е. туморът, който имат в съединителната тъкан, да изчезне.
Професорът сам е открил лечебните свойства на билката котешка стъпка, която расте на много места в България. Често се среща в предпланините, на 1500 метра надморска височина. В началото изпробвал с още няколко растения, но не постигнал убедителни резултати. Към котешката стъпка го насочили съществуващи народни и бабини рецепти за лечебните свойства на билката.
"Екстрактът действа на раковите клетки в тумора, след директното му инжектиране се стига до смърт на опасните клетки. Получава се пенлива течност, която изтича от тялото, или излиза през кожата. Така туморът на практика изчезва. В началото опитах да въздействам на карцинома с цитостатици и други лекарства, но нямаше резултат. Определящите условия за успех са разтворът да бъде с висока концентрация и да се инжектира директно в проблемното място, а не да се поема от целия организъм", допълни проф. Янчев.



Тема Re: Котешка стъпканови [re: инep]  
Автор ren51 (непознат )
Публикувано13.11.08 23:57



нямам "билките б-я,а в интернет книгите не намерих инфо за нея.Може ли някой да покаже снимка на тази билка?



Тема Re: Котешка стъпка- снимканови [re: ren51]  
Автор Mpaвka (непознат)
Публикувано14.11.08 03:41





На тази страница има и снимка, и информация за билката.



Тема Re: Котешка стъпканови [re: инep]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 11:58



откаде да си купим тази билка.и как да я пием точно



Тема Re: Котешка стъпканови [re: инep]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано14.11.08 15:59



"Досега съм давал на 7-8 жени с миома да пият воден разтвор на екстракта и туморът им намалява и се превръща в нормална съединителна тъкан, което им спестява тежката гинекологична операция."

Аз не разбрах каква е връзката на миомата с раковите заболявания...



Тема Re: Котешка стъпканови [re: инep]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 12:01



здравейте.някой знае ли как се приготвя чай от котешка стъпка.по колко се пие и в каква продължителност.оперирана съм от рак на шийката.благодаря ви предварително.



Тема Re: Котешка стъпка - информотивнонови [re: 123]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 13:16



Успях да намеря тази информация-

Котешка стъпка
Clinopodium Vulgare L.
черновръх
Котешката стъпка е едногодишно растение с масленозелено стъбло, високо от 15 до 40 см.

Листата му приличат на чемширените, само че са по-големи.

Цветът представлява наредени в кръг килийки, които приличат на отпечатък от котешка стъпка, откъдето идва и името на билката, подчертава известният билкар Васил Чардаклиев.

Разпространена е из цялата страна, особено в полите на Стара планина, Средна гора и Родопите.

Съдържа вещество с успокояващо действие, стимулира силно регенеративните процеси на човешкия и животинския организъм, отразява се благоприятно на кръвоносната система, усилва съпротивителните сили.

Препоръчва се при: гинекологични заболявания, миома на матката, мастопатия на млечната жлеза, простати, бъбречнокаменна болест, отразява се добре на кръвоносната система, изчиства артериалните плаки и смущения в кръвоносната система, при високо кръвно налягане, стимулира регенеративните процеси на човешкия организъм, при ракови образувания, при гастрит, кожни заболявания, бемки, брадавици, екземи, пърхут и др.

Усилва съпротивителните сили, при нощно напикаване у деца, има антидиабетично действие.

Внимание! Да не се употребява при прединфарктно състояние, клапни процеси на сърцето, от бременни, кърмачки и деца под 8 години.

Като продукт:

Котешка стъпка - сухи билка

Може да се използва при: брадавици, кокоши тръни, мазоли, рани, абцеси, паркинсон. Изчиства артериалните кръвни плаки и ускорява оздравяването при напикаване и камъни в бъбреците, простатит и цистит.

Начин на приготвяне: 1 супена лъжица от билката се залива с 400 грама студена вода. Престоява така 2 часа. Пие се три пъти дневно по 150 грама, 15 минути преди хранене.

А ТУК ИМА СНИМКИ НА РАСТЕНИЕТО - http://www.zdravnitza.com/images/custom/Image/Koteshka_stupka-1.jpg



Тема Re: Котешка стъпка - информотивнонови [re: Sadness]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 13:41



много ти благодаря



Тема Re: Котешка стъпка - информотивнонови [re: 123]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 18:55



аз също благодаря



Тема Re: Котешка стъпканови [re: 123]  
Авторaблeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 20:27



здравей,прави се запарка от котешка стъпка.Пълна чаена лъжичка от билката се изсипва в 400 гр. вряща вода.След 2 часа се прецежда. Пие се по 3 пъти на ден 15 мин. преди ядене.Това е дозата за възрастен човек.съдържа вещество с успокояващо действие,стимулира силно регенеративните процеси на човешкия организъм,отразява се благоприятно на кръвоносната система,усилва съпротивителните сили.Помага при кожни заболявания,абсцеси,паркинсон,миома, мастопатия,нощно напикаване,изчиства артериални плаки.Това е всичко,което знам.Ако науча друго ще пиша.желая Ви успех.
п.с. Съпругът ми е с диагноза рак на белия дроб.Когато научих диагнозата му бях сигурна,че адът се е качил на земята. Но сега 1 година по-късно знам,че най-важна е вярата в ГОСПОД и вярата,че ще оздравееш-силата на нашето ПОДСЪЗНАНИЕ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.