Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Kупувам/Продавам Антималигноцитнови  
АвторUporitia (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 21:28



Здравейте приятели,спешно търся да купя Антималигноцит Ако някой има или знае от къде може да се купи моля да помогне? Благодаря Ви

Редактирано от *jull** на 04.04.10 19:31.



Тема Re: Kупувам Антималигноцитнови [re: Uporitia]  
Авторздp (Нерегистриран)
Публикувано02.03.10 20:17



Ами то доколконо знам проблева е голям с това лекарство.Търси се под дърво и камък явно много помага. Успех на Всички



Тема Re: Kупувам Антималигноцит [re: здp]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано02.03.10 22:07



В същност няма никакви сериозни данни за това че има каквато и да е полза от това "лекарство". Просто човека иска милиарда, и си прави кампанията като създава изкуствен дефицит.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Kупувам Антималигноцитнови [re: bira_more]  
Автор kykлeнcka пиpaня (новак)
Публикувано03.03.10 09:27



Моля, щадете модераторките!
Мерси



Тема Re: Kупувам Антималигноцитнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано03.03.10 14:02



Аз се стремя да ги щадя. Ама това е древна медицинска практика.
Начинаещия лекар, за да си осигури повече пациенти създава тарапана пред кабинета си, като записва всички пациенти за един ден. По този начин се създава навалица, и хората си казват - я тоя е много добър - виж колко много хора идват при него.
А сега имаме кампания за регистрация на напълно безвредно лекарство. Е да ама едно лекарство за да е лекарство има вредни и странични ефекти. Ако няма такива ефекти, не е лекарство а например хранителна добавка.
И кампанията буксува, защото споменатото средство не отговаря на изискванията за лекарство. Съответно се вдига шумотевица - привлича се премиера, създава се изкуствен дефицит, може би се активират и клакьори.
Прави се всичко за 1 милиард евро.
Може и да съм прекалено параноичен. Може и да не съм прав.
Ама изкази от сорта - "явно много помага и за това се е свършило" особено от анонимни определено събуждат съмнения за кампания.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Kупувам Антималигноцитнови [re: bira_more]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 15:12



Който иска да си закупи имуностимулатор CH23 (бившето наименование на амилигноцита) може да си го закупи от редовно регистриран производител, но за разлика от "продановото л-во" е законно регистрирано, по-евтино, не е панацея, а е с добавка на шипка:







А, що се отнася до продукта на Пр. Христов, то той е проверен и обявен за измама в Австрия:



Подробна информация с факти и официални източници може да четете в диалог между наши сънародници и други, които се стремят да заблуждават вече толкова години болните, че антималигноцитът е лекарство:



Честит Национален празник! Бъдете здрави и силни духом!



Тема Re: Kупувам Антималигноцитнови [re: Eв]  
Авторzdr (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 17:29



Да имаш много здраве от мен приятелю! Антималигноцита въобще не може да се сравни с това което предлагаш може би си някой рекламен агент но само като му прочетох указанията там никъде не пише,че лекува рак за разлика от Продановото.



Тема Моля, изгледайте филмчетатанови [re: zdr]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано04.03.10 01:03



и пресконференцията на 2-ра страница Знам, че има привърженици и противници на лекарството, (за мен то е лекарство, щом като трябва да се прилага под лекарско наблюдение), но дава надежда пък и всеки болен има право на избор, какъв път да избере - химията или алтернативите Освен това все повече се говори открито за корупция при производители, дистрибутори и лекари, и всеки си прави сметката по кой път да тръгне Ясно блесват и хората които спъват признаването му за лекарство, защото игрите при лекарствата в България са бизнес, голям бизнес, огромна машина за печалби Разбира се, че има и условия по прилагането му, те са няколко и ако не отговаряш на тях, няма смисъл да го търсиш В сайта има форма за контакт, там търсете възможности, начини за връзка




Моля противниците на антималигноцита да не пишат, знае се защо са против, като не желаят - добре, тяхна воля ,но да не пречат на тези които искат

Редактирано от Kaлoянa_ на 04.03.10 01:08.



Тема Re: Моля, изгледайте филмчетатанови [re: Kaлoянa_]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано04.03.10 12:41



И защо според теб, аз съм против?
Аз нямам никакви ама никакви финансови интереси. Не се занимавам с лечение. Не съм свързан с фармак индустрията.
Е имам все още връзка с медицинската наука. Ама вярвай ми - не получавам нищо от фармак индустрията.
Да има корупция. Фармака има сериозни финансови интереси в България. И много кинти се "усвояват" - на времето му викаха присвояване.
Това пречи ли да има и мошеници? Корупцията подкрепяна от фармак индустрията пречи ли на всякакви мошеници да се опитват и те да гепят някой кинт?
Това че фармака експлоатира нещастието на хората, пречи ли и мошеници да експлоатират същото нещастие?

Чел съм някои от материалите и обясненията. И мога да заявя че са пълни 100 % грлупости. Пълна 100 % глупост е обяснението как антималигноцита атакувал само засегнатите клетки. Просто е напълно невъзможно. И е ясно за всеки с някакво биологично образование.
Голяма наглост е да караш лекари да четат подобни глупости. Наглост е защото е пълна загуба на време. Времето е ценен ресурс. И когато видиш някоя много голяма глупост в даден материал, спираш да си губиш времето

Bеer? Mоre?




Тема Re: Моля, изгледайте филмчетатанови [re: bira_more]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.03.10 16:53



И аз не съм свързана с фарма-мафията. Инженер съм, с частен бизнес спец. софтуер от 1989 г. Интерсувам се от темата, защото тази болест е вече много разпространена, никой не е застрахован, а и почти всеки има близки, които са заболяли. И всеки се пита можеше ли да се избегне и/или какво и как да се помогне за излекуване на неговите близки. Но живея с България и желая хората тук да не бъдат правени на балъци, да бъдат образовани, информирани и достатъчно интелигентни, за да можем да променим средата и начина си на живот. А в случая и да не се губи ценно време, ако наистина има ефективни други лечения с такива шарлатанства, каквито са антималигноцита на Хр. Проданов и ставринола на едноименния "Професор".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.