Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 17:20



Ето, че малко по малко напълнихме и втората кутия с Добри новини.
С огромно удоволствие отварям третата, с пожелание винаги да е пълна!



Ето предишните две:




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 11.12.09 17:21.



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: Buba67]  
Автор beyby (надяваща се)
Публикувано13.12.09 11:59



Здравейте милички мои!Мниго се радвам че ще съм първата на новата страница за Добра новина.Аз съм Бени и вчера приключих Лъчетерапията си и вече съм готова за нормален живот.Преди 5 месеца ми откриха рак на гърдата,но имах късмета да е много малък и бавноразвиващ се.Направиха ми 2-е операции със запазване на гърдата,като ми махнаха всички лимфи под мишницата.Назначиха ми 4 седмици Лъчетерапия и Тамоксифен 2години.Химиотерапевтката ми обясни, че в моя случай 86% не се е върнал рака без никакво лечение и ми препоръча да си направя Лъчето и да си пия Тамоксифена.Ако знаете как ми олекна като чух това,защото знам,че повечето случаи има химиотерапия.Забравих да кажа,че съм на 33години и имах щастието всичко да се развие в Лондон,а също така възнамерявам живот и здраве да си имам Бебче след като свърша лечението.Моля се само всичко да е наред!Поздрави от мен за всички Вас.Бъдете все така Отзивчиви и ни Подкрепяйте,защото ние наистина имаме нужда от това.Благодаря ви че сте тук!!!





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: beyby]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.12.09 13:22



Браво, браво, браво!
Ето ти един малък подарък, с пожелание да се сбъдне мечтата ти!
Стават чудеса!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано13.12.09 16:02



Браво bayby, специални поздравления и от мен!





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: nelly_83]  
Автор MamaD (член)
Публикувано13.12.09 19:26



Честито мила bayby и късметът никога да не те оставя!!!



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: MamaD]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано14.12.09 11:29



Чудесна новина!Радвам се за теб и ще чакаме следващата вест да бъде:"Чакам бебе!!!!!"



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: tzveti61]  
Автор EFO75 ()
Публикувано14.12.09 17:04



Това е страхотно.
А,що се отнася за новата тема-бебешори,трябва скоро да се отвори.Знам че има много желаещи да се запишат


А,ние ''пенсионерите''ще участваме като се запишем,ама за внуци-бебешори.




Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: EFO75]  
Автор beyby (надяваща се)
Публикувано15.12.09 08:27



Много Много Ви БЛАГОДАРЯ.Да сте ми живи и здрави и много Щастливи.





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: beyby]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано15.12.09 09:56



Чудесни новини beyby , само така смело напред





Тема СТРАХОТНАТА НОВИНА!нови [re: tinker.bell]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.09 15:46



Вчера ми писа сестрата на Весето. Излязло е решението по делото, което Весела беше завела срещу Министерството
на здравеопазването като главен виновник за прогресиране на болестта й. Министерството беше осъдено да плати
100 хил. лева обезщетение, но, разбира се, обжалва решението пред Върховния съд. Второто дело се води преди дни
и вчера вече има резултат: ДЕЛОТО ОТНОВО Е СПЕЧЕЛЕНО от адвокатите на Весела!
Възтържествува една справедливост в нейна памет и в името на всички, които се борят с тежката болест.
Има светлина в тунела, скъпи приятели!


Нема начин да нема начин!, както казваше тя...





"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.