Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбул  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано03.02.10 23:01



Здравейте приятели,явно моят случай е много по тежък с тези мети на черния дроб който са се разпространили и по лимфните ми възли близко до аортата, и са в напреднъл стадий.Нашите лекари вдигат ръце от мен.Прочетох за тази клиника в Истанбул която притежава най-модерното оборудване но ако някой има впечатление от нея може ли да сподели тук? Благодаря ВИ!!!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор MamaD (член)
Публикувано03.02.10 23:33



Това сме споделили тук за Анадолси Мидецински Център. Vedda скоро беше там. Разгледай подробно сайта им, там пише в кои случаи си подходящ за лечение - размери и брой на метите, локализация. Успех!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: MamaD]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.10 04:00



Упоритиа, какво стана с лекарството...та тези 3 вида които и аз , и Мама Д ти ги писа-Сутент, Нексавар, Торизел са точно за метастазирал рак на бъбрекът...какво казват за тях???Отказа ли се от тази терапия, това е най-доброто което има за този вид рак...





Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор vedda (новак)
Публикувано04.02.10 09:06



Здравей UPORlTlA! Бях два пъти в тази болница заедно със сина си, 28 годишен с мозъчен тумор. На 01 март пак ще бъдем там. Имам впечатления, но за да не се повтарям, ако желаеш, прочети в темата "Борба с глиобластом". Там е описана нашата едногодишна история и борба. Ако имаш конкретни въпроси-пиши. Желая ти късмет.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано04.02.10 22:55



Здравейте и много благодаря за отговорите.Само да кажа,че при мен за съжаление поради бъбречното ми заболяване не може да се проведе никакво лечение с лекарства от рода на Нексавар и Торазил това ми го каза онкологът ми питах го за Авастин също не може и нямам друга алтелнатива освен тази клиника в Истанбул с супер модерната им технология поне както е описано.А понеже имах големи опасения да не е някой голям рекламен трик потърсих вашите мнения по въпроса.Като прочетох такива в една минала тема видях,че са доста противоречиви,но живея с надеждата че това не е лъжа и че биха успели да ми помогнат там.И още нещо,някой има ли информация от къде мога да се снабдя с АНТИМАЛИГНОЦИТ на Продан Христов? Разбрах,че в момента не се произвежда но се водели преговори за легализирането му.

Редактирано от UPORlTlA на 04.02.10 23:06.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор vedda (новак)
Публикувано05.02.10 10:03



Здравей UPORlTlA! Клиниката не е рекламен трик, съвсем реална е, но за нас е доста скъпичко. Можеш да направиш консултация там на място /имат си преводачки/, или да изпратиш всички епикризи и документи. Ще ти върнат отговор в рамките на няколко дни с предложение за начин на лечение. Там се лекуват доста българи. Не искам да звучи като реклама, но наистина всичко там е на ниво. На сина ми предложиха кибер нож, но по същото време имаше 25-годишно момче от Пловдив и 12-годишно момиченце, които бяха на други апаратури. А що се отнася до антималигноцита, аз от два месеца се опитвам да се добера до него, но не успях. Много пъти разговарях със сестрата на Продан Христов, как ли не се молих, но категорично отказват да го доставят на нови пациенти. Не успях, останаха ми само големите телефонни сметки. Желая на теб повече късмет, и ако наистина успееш да си го осигуриш, моля те, пиши за начина, по който си го постигнала.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано05.02.10 11:15



Здравей Vedda,

Мъжът ми е на 34 г. и е с глиобластом. Скоро на 20.01.2010 беше втората му операция във ВМА. Странното е, че след първата операция хистологията показа плеоморфен ксантоастроцитом 2-ра степен. Мина през 28 дни курс лъчетерапия и след 5 месеца получи рецидив като този път хистологията показа глиобластом 4 степен. Можеш ли да ми обясниш колко време трябва да е минало от лъчетерпията, за да се направи облъчване с КиберНож? Тъй като сме от Пловдив, се свързахме с Мустафа Мехмедов, който е отворил тук офис и сега се двоумим как да постъпим. Вие как точно се свързахте с центъра в Истанбул? Разбирам, че сте доволни. Там назначават ли ви химиотерапия и различна ли е тя от изписвания тук Темодал? Мехмедов ми обясни, че след облъчването ще забравим за проблема.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: asya79]  
Автор vedda (новак)
Публикувано05.02.10 14:04



Здравей asya79! Много сте младички и съжалявам, че се сблъсквате с това. Синът ми е на 28 години. Туморът му е астроцитом. За съжаление с тези диагнози никога нищо не е сигурно. Наистина съм доволна от клиниката в Истамбул, но за сега само от вниманието и обслужването. Дали ще е резултатно лечението с кибер ножа още не съм сигурна. Ще бъдем там за контролен преглед на първи март и тогава ще пиша. Мустафа е преувеличил, като Ви е казал, че ще забравите проблема. Едва ли това ще стане от раз, все пак е техника, не магическа пръчица, но техника, с която българските болници не разполагат и с която наистина има излекувани. Аз открих клиниката в интернет, но прегледа ми уреди точно Мустафа Мехмедов. Доста говори и това понякога дразни, но можете да му се доверите, няма да Ви излъже. Ние решихме да не изпращаме документите , а директно отидохме с Мустафа в клиниката за преглед. Нямахме никакви проблеми, само това, че за нас е доста скъпо лечението. Вторият път за самите процедури пътувахме и се справихме сами, не беше трудно. Там се лекуват много българи. Момчето от Пловдив, за което споменах по-горе с тумор на хипофизата в момента е на терапия там. Два пъти го оперираха в Б-я и трети път през януари в АМЦ-Истамбул. От лекуван български пациент там чух, че в България дори химиотерапиите не се правят както трябва, но не мога да го твърдя, тъй като не сме правили х-я. На сина ми не разрешиха химиотерапия в България, защото за втора степен астроцитом МЗ не разрешавало, въпреки, че туморът растеше. Затова се разочаровахме и отидохме в Турция. Ако киберножа не подейства, може би ще започнат химеотерапия, там правят всичко възможно, независимо от степента на тумора. Не мога да ти отговоря колко време трябва да е минало след лъчетерапията. При нас тя приключи на 22 октомври. На 4 декември резонанса показа, че не е подействала и тумора е възстановен. Облъчването с киберножа направиха по коледа 21-28 декември. Желая Ви късмет и непременно пиши. Ще помагам с каквото мога.

Редактирано от vedda на 05.02.10 14:40.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор MamaD (член)
Публикувано05.02.10 21:10



UPORITIA какво те кара да смяташ, че и Антималиноцита няма да е токсичен за бъбреците. До колкото съм разбрала, това не е отвара от билки, а е синтетичен концентрат от определени елементи , които се съдържат в някои билки за който няма пручвания за странични ефекти. Не казвам, че не лекува. Ако искаш прочети постингите на hospitalier

. Виж и лечение с газ. Бях и на срещата с Дейвид Уокър Той има клиника и работи с цял екип лекари които проследяват състоянието на пациентите. И там има противоречиви мнения, но то май нищо не е еднозначно.

Редактирано от MamaD на 05.02.10 21:27.



Тема Антималигноцитнови [re: UPORlTlA]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано07.02.10 14:13



Едва ли ще ми подейства зле това лекарство!Готов съм да опитам но за съжаление няма как да се сдобия с него тъй като в момента не се произвежда Друг е въпроса,че след консултация с лекари никой не ми дава гаранция,че този Гибер ножа ще ми подейства в моя случай тъй като повече помагал според тях за мозъчни тумори



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано08.02.10 17:18



Здравей Ведда,

Благодаря ти за отговора. На 15.02 имаме вече записан час в клиниката от Мехмедов. Пиши ми по-подробно на е-мейла: assiavideva@abv.bg за изследванията. Каква сума приблизително ще ни е необходима за едноседмичния престой?Имате ли някакъв ценоразпис и дали сте правили ПЕТ - скрининг на цялото тяло. Колко евро е предвижването до хотела с такси? Бяха ли ви необходими в града турски лири или само евро ви беше достатъчно. В момента се чудим как да си плануваме нещата. Както и пътните - с Мехмедов или с личен превоз. Как извършвахте плащането в болницата - кеш или по банков път? Просто много неща не се ми ясни.Поздрави и целувки от мен



Тема Re: Антималигноцитнови [re: UPORlTlA]  
Автор MamaD (член)
Публикувано08.02.10 17:36



Трябва да се внимава и с Антималигноцита. За сайбърнайф, ще те консултират дали може да направи нещо. Излиза, че там, намясто хората си правят изследвания и им казват кави са възможностите. Ти виж и в сайта им, там си пише метастази до колко на брой и до какви размери могат да се третират.

Редактирано от *jull** на 08.02.10 18:10.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: asya79]  
Автор vedda (новак)
Публикувано08.02.10 21:23



Здравей! Описах ти повече подробности на емейла. Оставих телефони и скайп. Ако имаш въпроси, непременно се обади. Успех, мило дете! Стискам палци.


Редактирано от vedda на 08.02.10 21:25.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано09.02.10 09:58



Мила Ася, ще се моля за вас. Стискам палци и УСПЕХ!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Авторvais62 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.10 23:03



здравейте , за първи път се включвам в клуба. До сега бях само читател. Моят син е болен от рак на белия дроб и го лекуваме в Турция. Искам да споделя и моите впечатления от АМЦ Джон Хопкинс в Истанбул. Съжалявам, че в България няма такава болница, макар и частна, за да се лекуват хората тук, а не да си дават парите в чуждите държави. Ние сме на етап химиотерапия. На 16 февруари ще бъде последното вливане, но за след това още не знаем как ще продължи лечението. Но мисля, че хората ще направят всичко , което е възможно за нашия случай.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор vedda (новак)
Публикувано16.02.10 11:45



Здравей vais62, разкажи повече за своя син и лечението в АМЦ. На колко години е? Явно впечатленията на всички, посетили тази болница са отлични. Всички сме наясно, че и медицината понякога е безсилна, но поне виждаме, че там се прави всичко възможно за децата ни. За съжаление в собствената ни страна, това не е така. Поне аз съм доста разочарована от ходенето по мъките тук, и мисля, че тук просто ни отписаха. Дано някой ден и болните в България да се радват на такава болница и такова обслужване. Може някой пак да ни обвини в реклама, но това не е така, това са реални впечатления.

Редактирано от vedda на 16.02.10 11:50.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор vais62 (непознат )
Публикувано20.02.10 19:34



Здравей vedda, не можех по-рано да отговоря, защото бяхме на химиотерапия във вторник и трябваше да съм при сина ми няколко дни. Ние сме от Ямбол, но той живее в София. Малко е сложно при нас. Той е почти на 27 години - ще ги навърши през май. Казва се Атанас. След три седмици ще правим контролен скенер и ще разберем какво сме постигнали дотук и как ще продължаваме. Излишно е да казвам, че се треса от страх. Докторът каза, че е възможно операция или кибернож. Кой е вашият лекуващ лекар? Ние сме при професор Неждет Юскент. Кажи ми и за процедурата, която сте минали- веднага ли я насрочиха, колко сеанса и колко пари ви струваше.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор vedda ()
Публикувано20.02.10 22:41



Здравей vais62, моят син е на 28 и е с мозъчен тумор. Лекува го проф.Кайхан Енгин. За да не се повтарям, цялата ни история е в темата "борба с глиобластом". Ако желаеш, можеш да прочетеш там. Моля те да ми оставиш емейл, телефон или скайп. Има нещо друго, което искам да споделя, но не мога да се справя с оставянето на бележки тук, винаги ми изписва-грешка. Ще ти отговоря и на всички въпроси. А това, че се тресеш от страх е разбираемо. И аз като майка се чувствам така.

Редактирано от vedda на 20.02.10 22:43.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Авторvais62 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.10 11:49



Това е мейла ми jtakeva_62@abv.bg, а това скайп име takeva_62 Очаквам с нетърпение да се свържем.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторmerian67 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.10 11:32



здравейте мили хора
днес съм решила да пиша , въпреки че ми е доста трудно защото вчера загубих приятелка която се лекуваше в същата клиника. тя се лекуваше 8 месеца в турция и смея да твърдя, че единственото нещо което и помогна беше кибер ножа. той наистина спря развитието на тумора ,който беше в главата й но с другите разсейки не справиха нито химио нито лъчетерапиите. а впоследдстие се разбра ,че тук също могат да се правят, но уви... повечето за тази клиника е реклама а и защо не се покаже самия излекуван или пък някъде да пише??? всичко звучи" някой-някъде-на някого" ако някой се интересува нещо по-подробно да пише.ще отговоря.
борете се но и се пазете и нека бог ви пази!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: merian67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано25.02.10 11:42



здравей, можеш ли да оставиш някакъв имейл на който да ти пишем,тъй като не си се регистрирала в клуба и не може да ти се изпращат въпроси на лични бележки.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.02.10 19:52



Моля ви, разисквайте по възможност публично важните проблеми!
Много хора имат и ще имат нужда от тази информация...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано26.02.10 09:10



Здравей мила vedda,знам,че ще пътувате в неделя за Истанбул,знам също колко много се притесняваш и колко ти е свито сърчицето!

Стискам палци резултата да е добър и съм сигурна ,че ще е такъв!Процедурите ги правихте по времето но най-хубавия християнски празник РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО,сега пак отивате на контролен преглед в един прекрасен ден 1ви март,през хубавите дни се случват само хубави неща!Чакаме с нетърпение да донесеш прекрасни новини!Прегръщам те и ти желая лек път!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: merian67]  
Автор vedda ()
Публикувано26.02.10 09:22



Здравей merian67, съжалявам за загубата на приятелката ти. Какъв точно беше тумора и? Колко време след терапиите с кибернож се появиха другите и в кои органи?
Мила Рени, благодаря за пожеланията. Зная, че мислено си с нас и желаеш хубави новини. Надявам се да има такива. Ще пиша веднага, щом имам резултат. Благодаря и на всички в този клуб, които ме подкрепят. Чудесни приятели сте.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: MamaD]  
Автор kras_i (непознат )
Публикувано28.02.10 19:37



Аз се лекувам там от 6месеца и не съм особено очарована,нещата стоят повече на търговска основа колкото на медицинска.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторнaнeв (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 13:38



извинявам се че съм отворил нова тема .Нов съм и още не съм се ориентирал, но искам да помогна с опита който имаме с Анадолския медицинси център



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нaнeв]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.03.10 13:58



Добре дошъл, ако може така да се каже, в този форум!
Ще бъде много полезно да споделиш впечатленията си,
нали затова сме Клуб за взаимопомощ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нaнeв]  
Авторbebebe (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 13:50



какво ви е мнението за АНАД.МЕД.ЦЕНТЪР



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторzdr (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 19:19



Както беше казал нанев там спокойно може да се изхарчат от 50-100000евро без никаква гаранция за ефекта слез това.Давам само пример еднодневен престой в болницата е 350евро лечение с Кибернайф ножа е 10000евро ако пациента е на хемодиализа то тя се заплаща по 1300лв. на ден.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: zdr]  
Автор vedda ()
Публикувано04.03.10 09:34



Здравейте, лечението на сина ми със CyberKnife в тази болница даде резултат. Два месеца след процедурите, контролният ЯМР показа блокиране и свиване на тумора. Наистина е скъпо лечението там, но след като в Б-я нищо не се получи, нямахме изход. Трябваше да направим всичко за детето си. В крайна сметка е борба за живот. Жалкото е само, че нямаме възможност да се лекуваме тук и дори да плащаме тези суми, поне да остават в нашата страна.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нaнeв]  
Авторнaнeв (Нерегистриран)
Публикувано09.03.10 21:36



Искам да кажа на всички,не разчитайте само на традиционната медицина,та било тя и в Истанбулската болница.Само това не помага.Успех на всички



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Авторlioness83 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.10 16:47



Здравей Vedda. Братовчед, който е на 41 год. вчера претърпя много тежка 8-часова операция и се оказа че има меланома на гръбначния стълб. Можеш ли да ми дадеш някакви координати на Медицински център "АМЦ - Джон Хопкинс" в Истанбул. Иска ми се поне да проверя как стоят нещата с риемане, хоспитализиране и каквото още има да се прави по каналния ред. Предварително ти благодаря. Можеш да ми пишеш и на мейл: v_zoeva@abv.bg :)



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: lioness83]  
Автор vedda ()
Публикувано26.06.10 15:38



Здравей lioness83! Изпратих ти писмо на емейла с информацията, която желаеш. Ако имаш повече въпроси, пиши. Желая успех и много късмет-ще е нужен на всички.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Авторaнди koм (Нерегистриран)
Публикувано17.10.10 22:06



Здравейте,
нужна ми е информация дали в анадолския медицински център се извършва лечение на хемагологични заболявания или е специализирана само за онкологични заболявания? Ако някой има информация за лечение на остра миеломоноцитна левкемия мола пишете на адрес andi_kom@abv.bg



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: aнди koм]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано18.10.10 15:56



Болницата не е специализирана само за онкологични заболявания, но клиниката по онкология е най-голяма и е на световно ниво. Предполагам ,че и левкемия лекуват, но не мога да кажа със сигурност. Свържете се и питайте. Използвам случая да се обърна към всички, които търсят вариант за лечение. Прекрасни условия и отношение, прилага се всичко, което световната медицина и фармация са достигнали. Ние сме много доволни от постигнатите резултати. Последния скенер установи, че няма активни процеси никъде. Дължим го на лекуващия онколог професор Неждет Юскент и лъчетерапевта професор Енгин и разбира се на Кибернож. Тази апартура е невероятна. Благодарности и на Мустафа, Кадер и Гюлбахар, задето винаги ни помагаха.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: aнди koм]  
Автор vedda ()
Публикувано18.10.10 16:31



Споделям мнението на vais62. Анди koм, на посочения имейл изпратих адрес и телефон на координатора в Б-я, чрез който можете да направите консултация. Успех.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано18.10.10 16:36



Ще стискам палци за вашите резултати. Поздрави на всички в къщи.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор vedda ()
Публикувано19.10.10 09:49



Благодаря vais62! Контролния ни ще е през ноември. Още не е насрочена дата, но и това ще стане. Моля се всичко да е наред. Поздрави за твоето момче.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: aнди koм]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано19.10.10 16:47



Като се зачетох в по-ситните буквички видях, че на печата на нашия доктор пише Hematoloji / Onkoloji - на турски. Така че пробвайте.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор Гepraнa Apaбaджиeвa (непознат)
Публикувано19.10.10 22:49



Някой ползвал ли е кибер ножа за рак на гърдата или той се ползва само за неподлежащи на оперативна намеса образования?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Автор vedda ()
Публикувано19.10.10 23:26



Мисля, че се ползва най-вече за тумори на труднодостъпни места, които не могат да се оперират или не се влияят от друго лечение. Но предполагам ще може и за гърдата. Трябва обаче образованието да не е по-голямо от 35 мм. Българите, с които се запознах при няколкократното ми ходене в АМЦ и подложени на кибернож са предимно с мозъчни тумори , на хипофизата и бял дроб.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор Гepraнa Apaбaджиeвa (непознат)
Публикувано19.10.10 23:51



Приема и хоспитализацията чрез координатора в България ли стават? Той ли е човека, който Ви води или изпраща там?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Автор vedda ()
Публикувано20.10.10 08:36



Добро утро,Гергана! Първият път пътувахме с координатора, той ходи всяка седмица и води болни и техни близки. В болницата има преводачки, които те поемат и водят където е нужно. Следващите посещения уточнявахме директно с преводачките по телефона и пътувахме сами. Прием в болницата се извършва само на много-тежки случаи, които се нуждаят от болнично лечение. В останалите случаи се отсяда в хотел. Има такъв в района на болницата и доста други на около 5-6 км. Ако имаш още въпроси, пиши. Желая приятен и успешен ден.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор velibr (непознат )
Публикувано24.11.10 19:13



здравейте.Някой има ли прясна информация за тази болница?предстои оперативно лечение на съпруга ми там и искам да чуя повече подробности от хора които са били там.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: velibr]  
Автор vedda ()
Публикувано24.11.10 21:38



Какво те интересува?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Авторнeви (Нерегистриран)
Публикувано10.12.10 15:07



Здравейте! Преди 2седмици изпратихме запитване към АМЦ, но още нямаме отговор. След 5 дена баща ми трябва да започне химио тук. Дали да изчакаме или да започваме? Четох че при рак на панкреаса химиото е 1 път седмично, което значи,че дори да го одобрят за кибер ножа, няма как да отидем. А и незнам как ще му се отрази /дали ще може да пътува/, сега се чувства добре. Моля ви за съвет!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нeви]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано10.12.10 16:52



Как сте изпратили запитването - по човек или по мейл. Ако е по мейла проверете дали наистина е получено. Към запитването трябва да сте приложили епикриза. За 2 седмици би трябвало да сте получили отговор. Свържете се и питайте.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Авторнeви (Нерегистриран)
Публикувано13.12.10 12:12



Дадохме документите в офиса в София. Звънях им но те казаха, че независи от тях, че ги бавят от болницата. Видях на страницата на АМЦ тел.номер за контакти пише че включва и Български език. Някой дали е звънял?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нeви]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано13.12.10 12:34



Имам телефони на преводачка в болницата и на Мустафа Мехмедов . Дай имейл и ще ти ги пратя.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.12.10 12:49



Спокойно пишете тук служебни телефони!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: *jull**]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано13.12.10 13:14



добре, така и други хора могат да ги ползват.

Кадер Кадир 00902626785021-стационарен
00905068849695-мобилен
Мустафа Мехмедов 0878601419 -български
Офис в Пловдив 032511592 amc_plovdiv@abv.bg



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Авторнeви (Нерегистриран)
Публикувано13.12.10 13:26



nevenavr@abv.bg Благодаря предварително



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.12.10 13:38



Спомена за телефон на преводачка, а тук виждам само телефони на мъже.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: *jull**]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано13.12.10 14:34



Кадер е преводачката и е момиче





Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.12.10 23:35





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Гepraнa Apaбaджиeвa]  
Авторava (Нерегистриран)
Публикувано16.12.10 02:15



Може ли да се вярва на представителите им в България. Четох в друг сайт за доста излъгани българи и надвзети суми.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: ava]  
Автор vais62 (непознат)
Публикувано16.12.10 16:50



Плащането става в болницата и по банков път, за което се издава фактура. На представители не сме давали пари. В кой сайт сте чели такива оплаквания - искам да ги прочета.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Авторava (Нерегистриран)
Публикувано18.12.10 18:25



Вижте в www.izlugan.com- мнение на някоя Светлана от 5.11.2010 г. Доста е притеснително, все пак нашите финанси са доста ограничени.
Копирам мнението:
На 19.11.2009 г. направих операция кибер нож в болницата Джон Хопкинс в Истанбул.Имах и посредник от българска страна ф-ма Динамика 2000 .Заплатих "Мозъчен пакет" на стойност 10125 евро и отделно ЯМР и консултация със специалист за което имам ф-ри.След 4 м. трябваше да направя контролен ЯМР в същата болница за което си заплатих 600 евро.В последствие разбрах ,че контролния ЯМР е безплатен,а също и първите изследвания са включени в пакета.Обадих се в болницата те ми се извиниха за случилото се изискаха оригинала на ф-рата ,който им изпратих по др. посредник от Българска страна Мустафа Мехмедов и ми обещаха ,че до 15,10,2010. ще бъде възстановена сумата по банков път.До днес не само,че не съм получила нищо обратно,но и не ми отговарят на запитванията нито по телефона нито на e-mail.Моя случай не е единствен .Има много излъгани Българи в тази болница ,който се опитват да си върнат надвзетите суми.Аз се притеснявам да им изпратя и ф-рата от първия ЯМР която си платих веднъж с пакета и втори път отделно.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
АвторMaни (Нерегистриран)
Публикувано13.01.11 14:04



Здравейте приятели, бях в клиниката в истанбул Джон Хопкинс 42 дена задено със съпруга ми, ако имате възможност борете те се за здравето на своите близки , там е спасението, перфектна апаратура, изследвания и специалисти на високо ниво. Преводачи на съответните езици.
Благодаря най-сърдечно на Мустафа Мехмедов,
Жулиди и Гюлбахар -преводачи на български език.
Бъдете здрави!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Maни]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано13.01.11 15:31



Здравейте, Мани. Разкажете повече за вас и дайте координати за връзка. Няколко семейства поддържаме връзка помежду си и си помагаме . Присъединете се и към групата във Фейсбук.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Авторava (Нерегистриран)
Публикувано14.01.11 14:25



Здравейте,
Много искам да се свържа с вас и получа мнение за центъра. Пътуваме за консултация в неделя. Моля пишете на мейл: ava_bm@mail.bg



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Авторnova25 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.11 01:18



Колко дни беше престоят ви в амц след кибер ножа?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: nova25]  
Автор vedda ()
Публикувано18.01.11 09:25



Здравей nova25! Въобще няма престой в болницата. Даже по време на облъчването бяхме отседнали в хотел. Ходихме само за процедурите, бяха 6 броя, по 1 час всеки ден, без събота и неделя. Желая успех!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторивaцeдa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.11 20:13



Има офис на този медицински център в София, на бул д-р Г.М. Димитров бл.62 (до кръстовището на х-л Вега и Гражданска защита). Ако искаш, ще отида утре да ги попитам за телефона им, така ще можеш да се се обадиш лично (или ако си от София, направо идете там).



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: ивaцeдa]  
Автор vedda ()
Публикувано18.02.11 23:13



Здравейте! При всяко ходене в клиниката АМЦ в Истанбул се запознавам с нови хора, което ме кара да мисля, че се увеличават лекуващите се българи там. Може би за някои ще е от полза да споделя това, че след лечение с кибернож, се полага безплатен ядреномагнитен резонанс – по-горе в темата е коментирано. Разбрах това след три контролни ЯМР, които бяхме направили през 2010 г. и винаги сме си плащали. При ходенето си преди две седмици взех всички фактури и попитах, можем ли да се възползваме от това си право сега. Отговора беше положителен, заплатихме само контрастното вещество и консултацията. Отнася се само за ЯМР, не скенер, след облъчване с кибернож на глава, черен дроб, бял дроб, панкреас.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор vaskasml (непознат)
Публикувано25.02.11 10:00



Здравейте на всички, искам да споделя, че преди 2 години сестра ми се подложи на gammaknife процедура успешна в болница Аджебадем - Истанбул. Сега има рецидив на друго място, недостъпно за скалпел. Разбрахме, че в Аджебадем също се извършват cyberknife операции. Колебаем се между Анадолският институт и Аджебадем. Търсих във эорумите, но не открих коментари за споменатата от мен по-горе болница. Виждам, че отзивите за Анадолският институт са доста противоречиви. Моля ако има хора вече излекувани да пишат тук или на личният ми e-mail vaska_sml@mail.bg. Блогодаря предварително!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vaskasml]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано25.02.11 10:23



Здравей, vaskasml!
Лично мнение не мога да ти дам, но в момента гледам БТВ и разбрах, че ще коментират Анадолският център с представител от центъра.
Некомпетентните суперлативи на водещата, ме навява на мисълта, че ще има много рекламни трикове, но ако гледаш/слушаш по критично може и да получиш някаква полезна за теб информация





Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: elen78]  
Автор vaskasml (новак)
Публикувано25.02.11 11:39



Да за Анадолският център има доста голяма реклама, но и много различни мнения. Ние днес очакваме отговор от болницата "Аджебадем" в Истанбул и най-вероятно отново ще заложим на изпитаното. Отново приканвам ако някой има мнение за тази болница да пише.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vaskasml]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано25.02.11 14:05





погледни този линк, има и коментари



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: elen78]  
Авторvaskasml (Нерегистриран)
Публикувано25.02.11 15:43



Благодаря!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vaskasml]  
Автор vedda ()
Публикувано25.02.11 18:39







Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
АвторAna Met (Нерегистриран)
Публикувано10.03.11 02:00



Здравейте. Виждам, че им доста противоречиви коментари тук, но позволете да изразя личното си мнение и впечатленията си след вече една година лечение в Анадолската болница. Невероятни са! Борбата за човешкия живот е компетентна, последователна и до последно. Сигурна съм, че всички сте били "привилегировани" да се възползвате от услугите на българските специалисти... Искам д ви кажа, че 90 % от пациентите в АМЦ са така наречените "грешки" на българските лекари. Повечето от нас отиваме там, когато в Бг ни кажат "съжалявам, но не можем да направим нищо повече за вас"! Отиваме на поправка! За тази година станах свидетел на много "чудеса", правят и невъзможното да спасят човешкия живот. Да, наистина, не винаги могат да помогнат, но не поставят присъди и не ти определят срока на годност. С моят татко заминахме за първи път май месец миналат година, след като тук ни казаха, че не подлежи на никакво лечение и му остават около два-три месеца живот мах. Е, да ми е жив и здрав, все още водим борбата, но качеството му на живот през тези месеци беше значително подобрено, прилага се лечение, дават се надежди. Всеки един ден е подарък...
Няма да продължавам, защото ще се намерят хора, които ще изкоментират моята публикация като рекламен трик, но като се замисля - да наистина правя реклама, защото го заслужават! Парите са много, наистина, и за мен са непосилни, но животът на баща ми е по-ценен! Имаме група във facebook, в която членуваме хора лекуващи се и лекували се в Анадолския център. Казва се Anadolu Family. Заповядайте и се уверете, че сме много и най-важното - живи сме! Ако мога да помогна на някого с още информация e-mail: pooh_ani@abv.bg



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторgecu (Нерегистриран)
Публикувано09.06.11 15:58



Изкам да ви попитам заплащат ли се изцледванията там?След продължителни болки в крака и скенер на баща ми му откриха остеобластни лезии по ребрата и по гръбначния стълб-не мога с точност да напиша диагнозата защото не е в мен в момента.После изследваха меките органи-биял дроб,черен дроб,бъбреци,панкреас....и от всичко това видяха петно на белия дроб около 3см.Доктора първоначално каза че това сигурно е огнището и от там започва.Днес трябваше да направят биопсията обаче не я направиха,според едната докторка това петно на дроба било сянка от лезии на реброто.И започнаха да се размотават, и ела днес ела утре , ела тук-не не там .и така.Общо взето въпросът ми е -ако отидем там да му направят биопсията и всичко каквото трибва,колко ще струва?Извинявам се за изключително обърканият ми пост,но просто нещата се случиха от една седмица насам,и от тогава насам не мога да си подредя мислите в главата!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: gecu]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.06.11 16:57



Всичко се заплаща. Обикновено се изпраща по мейла преведена епикриза с въпрос какво ще струва потвърждаване на диагнозата и лечението. Те връщат оферта с цена, която не е никак малка.
Ето координати да попитате:

гр. София, кв. Лозенец, ул. Люботрън 3-7; партер
тел: 0878908828;
e-mail: office@dinamika2000.com

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 09.06.11 16:58.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано09.06.11 18:39



по опвод АМЦ имам също няколко въпроса към лекували се там, тъй като напоследък от няколко независими източника чух добри отзиви за тях, включително от лекари в БГ. Та въпросът ми е хора отписани у нас като неподлежащи вече на никакво лечение, приемат ли се за лечение там? Дали сте чували за успешно лечение на рак на стомах и панкреас?
Благодаря

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: gecu]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано10.06.11 09:31



Здравейте, Деси. Мога да ти отговоря доста подробно на въпроса за цените след справка в къщи. За около 4-5 хил. лева ще ви направят всички изследвания за диагностициране.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vesi_na]  
Автор vais62 (новак)
Публикувано10.06.11 09:49



Да, приемат ги такива случаи. Правят всичко възможно за всички. И мисля, че са достатъчно коректни и няма да излъжат ако наистина е неспасяемо положението.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано10.06.11 09:50



Тук вече не съм съгласна с теб, съжалявам! Имам цели два примера за точно обратното, но не се посвениха да приберат парите!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vais62]  
Авторgecu (Нерегистриран)
Публикувано12.06.11 12:47



Да така ни каза и на нас Мехмед-около 2/3000евро ще излезнат всичките изследвания.Те днес пътуват,каквото зависи от нас ще направим,а от там нататък вярвам че Господ си знае работата!Успех на всички.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано23.06.11 12:01




ето какво намерих по въпроса.просто незнам какво да кажа, оставам без коментар



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: desi]  
АвторШaнaя (Нерегистриран)
Публикувано18.08.11 19:49



Изчетох всичко свързано с АМЦ, но така и не срещнах мнение на човек, излекувал се там. Защо ли започвам да мисля, че всичко е само реклама?! Защо в тази клиника турци почти не се срещат, а основно по коридорите можеш да видиш българи? Защо няма италианци, гърци, руснаци? Нима в България няма кадърни специалисти, които да направят схема зе лечение? Нима няма лекарства за вливките? Е, да, няма тази апаратура. Но струва ли си, след като няма гаранции, да се плащат толкова много пари? В момента съпругът ми се лекува там и имам поглед върху нещата. Супер кадърните специалисти му назначиха лечение, което след няколко вливки се оказа неефективно. Но за въпросните вливки се броиха няколко хиляди евра. Ами ако и сегашното лечение се окаже, че не действа? Какво правим? Всички, които се лекуват там разчитат на финансовата помощ от колеги, роднини и приятели. Но в един момент парите просто свършват. И тогава? Какво ще се случи тогава? Мисля, че това, което правят там, го правят и в България и то безплатно! Консултация при лекуващия лекар е около 400 евро - за да ти премери температурата и да те попита имаш ли оплаквания. Безспорно са много любезни, това не подлежи на съмнение. Но не видях да са загрижени. Те и нашите не са, но поне не им плащаш за фалшивата усмивка. Не знам, това е мое мнение, но ми се иска някой да ме обори и да ми каже, че притесненията ми са неоснователни и че мъжът ми е на правилното място и в крайна смека от непосилно скъпото лечение ще има добър резултат. Не зная какво да мисля, имам толкова много въпроси...



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Шaнaя]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано18.08.11 23:28



Шаная, да очакваш чудеса от класическата медицина в лекуването на рак е нереално. Било то в Турция или където и да било по света. Лечението е еднакво- нож, радиация и отрови. Което убива повече пациента отколкото рака.

Аз пратих писмо в института на Герсон и ако трябва ще заминем и за Мексико. Единствената ми надежда е там. Ще отлагам химиото и операциите максималко доколкото е възможно но те са най-най-краен вариант.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: joy_11]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.08.11 23:52



А докато заминете, защо не започнете сами с Герсон-терапията? Имаме я подробно описана и архивирана от човек, който я е прилагал в извънболнични условия. Може и да се наложи някаква малка модификация (в сравнение с оригиналната), но във всички случаи би трябвало да има полза.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: *jull**]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано19.08.11 01:31



Няма да е малка модификацията. Терапията не е ефективна ако не се прилага буква по буква защото и най-малката подробност има значение. Всеки случай е индивидуален и ще я започна само под дистанционното ръководство на института когато ми разпишат подробно абсолютно всичко- всички необходими суплементи, ензими, минерали и витамини, времетраене, лабораторни изследвания за контрол и т.н. В България дори сокоизтисквачка отговаряща на изискванията на терапията не се намира. Да не говорим за опазване на пациента от всякакви химикали и токсини или за наличие на био-продукти.

Но ако цената на лечението на място в Мексико ми е непосилна, ще започна и дистанционно лечение под техен контрол. Готова съм за закупуване на сокоизтисквачката от Щатите както и всички суплементи.

А къде е този човек който я е прилагал да му видим резултатите?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: joy_11]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано19.08.11 07:22



Ето ти линк за Герсон терапията


Предполагам, че знаеш че има клиника и в Унгария. Доколкото си спомням лечението бе към 5500 Евро за две седмици. На мен от САЩ не са ми обяснявали за индивидуален протокол, така че ще ми бъде интересно какво ще ти предложат на теб Успех!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: megolina75]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано19.08.11 08:12



Не мога да повярвам че информацията за терапията на Герсон сте я забутали в тема с още един куп глупости.

Има ли разлика между цената в Унгария или Мексико?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: joy_11]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.08.11 09:08



Терапията по ГЕРСОН не е "забутана с още един куп глупости". Има я
изненесена в Справочника като отделна тема с тези на ГАУЛЕР, БУДВИГ и ГРИФИН!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: *jull**]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано19.08.11 09:13



Джулче, сигурно грешката е моя, защото в предишния си пост Joy питаше за жената, която има опит с Герсон терапията и аз дадох този линк. Мислех, че ще й е полезно...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: megolina75]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано19.08.11 10:11



Сред купищата други глупости не видях никаква жена с опит. Роси ли имаш предвид?



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: joy_11]  
Авторaнoнuмeн (Нерегистриран)
Публикувано19.08.11 14:22



Странно, кой пълни темата с глупости! И как можеш да кажеш, че проблемите и болките на хората са глупост?! И както виждам темата не е за Герсоновата терапия, а за отзиви за Анадолския център, така че можеш да се извиниш, а после и да се разкараш оттук, щом не ти е комфортно сред глупостите ни. Хубав ден!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: aнoнuмeн]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано19.08.11 19:46



Имай доблестта на влизаш неанонимен ако ти стиска!

Глупостите са в темата за Герсон. Тя темата не е за Герсон, а за какво ли не освен Герсон. И всичките тези глупости са събрани от администратори и модератори неизвестно за какво- за да бъде затруднено или невъзможно общуването по дадена тема. Анадолския център има отделна тема- Герсон не.
После се чудим що умират...

Аз мога и да се разкарам, както могат и да се разкарат втори, трети пети десети. И предполагам са го направили защото тук е невъзможно сред боклука да изравяш нищо полезно. Само че ТИ и такива като теб с разкарването ни се лишавате от възможност да виждате и съпоставяте с чужд опит.

Редактирано от joy_11 на 19.08.11 19:49.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: joy_11]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано19.08.11 20:20



Ето аз не съм анонимна, можеш да ме нападаш лично.
Мила, толкова радостен ник имаш, а така се ядосваш за нищо. Това тук е форум, свободен форум и всеки, дори и "безработен" има право в рамките на добрия тон да искаже мнението си, опитът си, болката си, победите и загубите си. Няма как на всички всичко да им харесва. Всеки чете това което го интересува, ползва тази информация която вярва, че ще му е от полза. Но да кажеш, че е пълно с глупости.... Не става така мила. Поне тук така не си говорим един на друг.
Иначе много се радвам, че си се спряла на Герсон терапията и искренно ти желая успех!



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: joy_11]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.08.11 23:01



joy_11последно предупреждение за грубия език!
Следващо такова мнение и следва Бан!.
Има правила на клуба тук:



Взаимното уважение и добрият тон са задължителни. Също и правото на лично мнение на всеки

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 19.08.11 23:02.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Buba67]  
Автор besraboten (новак)
Публикувано20.08.11 04:53



Ето мнение за АМЦ в един друг форум


Преди да изразя съгласие с Безработния, въпреки че не съм изобщо по тази материя, само държа да кажа, че тази "хопкинс" в Турция си е чист хибрид между опитна лаборатория на Менгеле и банка за невъзвръщаеми депозити. Имам два случая с познати, лека им пръст - накрая не морфин, ами и Тайсън не можеше в нокаут да ги свали от болки, а там никой не ти помага и те гонят ако си просрочил часа си с 1 минута. Изобщо не се напъвайте за там, загуба на време преди всичко. И накрая - съвременната медицина е търговия! Запомнете го! /пази Боже!!!/


За мен е много по-интересно това мнение пак там


За съжаление диагнозата "Рак на панкреаса" е нелечима от съвременната медицина.
Независимо от стадия, в който е диагностицирано заболяването, изходът винаги е летален



Но както и да е, така както В България хората идват да летуват на топличко, а не да работят за високи заплати и отиват на север и запад да работят, а не да летуват, и това от време оно, така независимо какво е мнението за АМЦ, винаги ще има следният поток от онкотуристи. От България към Израел, Германия, Франция, Турция, после когато парите свършат хайде пак обратно в България. Странното е при тези потоци, че онкоболен тук, който може да отиде там се чувства късметлия, а беден тук, който не знае какво е болест се чувства яко прецакан. Освен това има като гледам и много фенове на Мексико, Куба. Според мен не е едно и също да кажеш "облъчваха ме в Перник" и "облъчваха ме в Париж". Същото е положението и в аспекта София, Варна и Севлиево и Враца. Например аз ще направя всичко, за да може единственото ми дете да умре спокойно в ръцете на професор -ов в София, а не в ръцете на някакъв касапин в Силистра

И в друг аспект се проявява голяма линейност, не забелязвате ли ? Посока горе долу по отношение на сложност и цена на технологията. Аз примерно предпочитам да умра от рак след като са ме лекували генетици, които са се опитали неуспешно да отстранят гена на рака при мен и за това са изхарчени 1 2 милиона, отколкото касата да плати евтините боклуци, пък и за хората около мен ще е по-добре като знаят, че са направили всичко възможно. В крайна сметка, човек казва, че е направил всичко възможно като се измори. А някои се изморяват като отидат до Мексико, други като като отидат в Пакистан и трансплантират каквото им падне.

Имаше един филм за експеримент с едно мъжко шимпанзе пред клетката на едно женско. И му се дават 2 панички, едната с 2 фъстъка, а другата с доста повече и ако посегне към повечето му дават двата, а другите дават на женската. Тъпият маймун така и не разбра от хиляда апита, че ако посегне към по-малкото ще получи повече. Така, че видите ли в този форум някой загрижен, който прави всичко възможно да спаси някой роднина, да знаете, че или го набутва с яки дългове, или направо го убива докато го спасява. Рака е още далеч от това да е станала линейно предсказуема болест и съответно всичко линейно тука е относително. Ще стане линейно като някой започне да посяга към по- малкото фъстъци. Но това ще са маймуни, които по сега действащите критерии са неадекватни и най-вероятно ще ги банват от този форум като обиждащи нормалните



El Chofer

Редактирано от besraboten на 20.08.11 06:14.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: besraboten]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано22.02.12 09:54




Пациентка ,оперирана от РМШ ,може да роди! Ашколсун ,комшу ,машаллах!-както се казва.
Епизодите са общо 8 ,по различни проблеми. Историите са предимно на българи.
Нещо не ми се получава с линка. Филма е по Нова ,,Болница на надеждата"

Редактирано от Tia maria на 22.02.12 11:02.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Tia maria]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано22.02.12 11:01



Това не е нищо ново:) в цял свят се практикува при първи стадий:) В Белгия дори запазват яйцеклетки, които след това успешно активират работата на яйчниците:)

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: megolina75]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано22.02.12 16:11



Не ми остава нищо друго,освен да вия срещу луната.





Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: Tia maria]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано22.02.12 16:20



Обичам те, Тиа:)

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Автор dancingbear (непознат )
Публикувано19.09.13 18:48



Не мога да повярвам,че има такива изроди като т.н. специалисти в Анадолу, които търгуват с живота на хората. Без да разтягам много локуми искам само да кажа,че онко лечението в Анадолу е вид медицински туризъм и не познавам човек, който да е излекувал рак в по-напреднал стадий там.


Нека господ бъде с вас и не си мислете, че онко лечението свършва с химио,лъче терапия,кибер ножове и прочие.



Тема Да използвам тематанови [re: UPORlTlA]  
Автор onion (лютив)
Публикувано13.05.14 15:57



Здравейте,
да използвам темата да попитам за един друг център в Истанбул



Някой ако има някаква информация ще съм благодарен да я сподели , тъй като аз не можах да намеря никакво инфо никъде, а се колебая дали да отида на лечение там.

Благодаря предварително!

Поздрави,
Сава Димов

Редактирано от Buba67 на 13.05.14 16:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.