Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: merian67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано25.02.10 11:42



здравей, можеш ли да оставиш някакъв имейл на който да ти пишем,тъй като не си се регистрирала в клуба и не може да ти се изпращат въпроси на лични бележки.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.02.10 19:52



Моля ви, разисквайте по възможност публично важните проблеми!
Много хора имат и ще имат нужда от тази информация...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано26.02.10 09:10



Здравей мила vedda,знам,че ще пътувате в неделя за Истанбул,знам също колко много се притесняваш и колко ти е свито сърчицето!

Стискам палци резултата да е добър и съм сигурна ,че ще е такъв!Процедурите ги правихте по времето но най-хубавия християнски празник РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО,сега пак отивате на контролен преглед в един прекрасен ден 1ви март,през хубавите дни се случват само хубави неща!Чакаме с нетърпение да донесеш прекрасни новини!Прегръщам те и ти желая лек път!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: merian67]  
Автор vedda ()
Публикувано26.02.10 09:22



Здравей merian67, съжалявам за загубата на приятелката ти. Какъв точно беше тумора и? Колко време след терапиите с кибернож се появиха другите и в кои органи?
Мила Рени, благодаря за пожеланията. Зная, че мислено си с нас и желаеш хубави новини. Надявам се да има такива. Ще пиша веднага, щом имам резултат. Благодаря и на всички в този клуб, които ме подкрепят. Чудесни приятели сте.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: MamaD]  
Автор kras_i (непознат )
Публикувано28.02.10 19:37



Аз се лекувам там от 6месеца и не съм особено очарована,нещата стоят повече на търговска основа колкото на медицинска.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторнaнeв (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 13:38



извинявам се че съм отворил нова тема .Нов съм и още не съм се ориентирал, но искам да помогна с опита който имаме с Анадолския медицинси център



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нaнeв]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.03.10 13:58



Добре дошъл, ако може така да се каже, в този форум!
Ще бъде много полезно да споделиш впечатленията си,
нали затова сме Клуб за взаимопомощ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: нaнeв]  
Авторbebebe (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 13:50



какво ви е мнението за АНАД.МЕД.ЦЕНТЪР



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: UPORlTlA]  
Авторzdr (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 19:19



Както беше казал нанев там спокойно може да се изхарчат от 50-100000евро без никаква гаранция за ефекта слез това.Давам само пример еднодневен престой в болницата е 350евро лечение с Кибернайф ножа е 10000евро ако пациента е на хемодиализа то тя се заплаща по 1300лв. на ден.



Тема Re: Отзиви за Анадолския медицински център в Истанбулнови [re: zdr]  
Автор vedda ()
Публикувано04.03.10 09:34



Здравейте, лечението на сина ми със CyberKnife в тази болница даде резултат. Два месеца след процедурите, контролният ЯМР показа блокиране и свиване на тумора. Наистина е скъпо лечението там, но след като в Б-я нищо не се получи, нямахме изход. Трябваше да направим всичко за детето си. В крайна сметка е борба за живот. Жалкото е само, че нямаме възможност да се лекуваме тук и дори да плащаме тези суми, поне да остават в нашата страна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.