Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Добро утронови [re: tinker.bell]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.02.10 10:09



Тинкарчее ,страшна работа ее .Трябваше да ходя сутринта до болницата,додрапах до някъде и се оказа ,че съм си забравила портмонето..айде по дупе обратно.И сега съм решила да саботирам работния ден..Направила съм си чай и хрупам 'Биксвиди',та май ми се ще да позакъснея малко днес!


Ето и моята любима на Whitesnake



Тема Re:Добро утронови [re: marggoto]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано08.02.10 11:17



ААА,браво .Изпълзяхте из под снега ,а хихихи.И аз стоя на топло и пред тв на сериалите

.Преди малко слязох до павильона за вестници,ама то страхотия ,щях да падна на няколко пъти,Марго малко остана и аз по дупе да се прибера ПОвече не мърдам днес.Сега сложих яденето и ще чакам щерката да се върне от училище и започваме с уроците .

Ето ви още малко цветно настроение с любимите ми цветя и много мъдрост


Редактирано от tinker.bell на 08.02.10 11:25.



Тема 11.02.2010нови [re: Buba67]  
Автор mimozitta (щастлива)
Публикувано08.02.10 22:30



11 февруари бил ден на болните, официално. Аз лично не знам кой би празнувал за това, че е болен ама карай. Пълна простотия. Да бяха го измислили с по оптимистично име, като Ден на здравето например... Боже, колко простотия има по света Боже !!



Тема Здравейте!нови [re: mimozitta]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.02.10 08:35



Снегът спря да вали!Райчо изгря и днес може спокойно да се прави снежен човек и да се пързаляш с шейна. Добро утро на всички.Приятно пиене на кафенце и чайче.Приятно прекарване на безработните и приятен работен ден на работарите.Останете си със здраве!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Здравейте!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано09.02.10 09:13



Добро утро и от мен
Както се очертава и днес ще пазим топлото у дома


Хубав ден на всички





Тема Re: Здравейте!нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.02.10 19:43



Чухте ли? По Нова телевизия казаха, че прочутото лекарство на Проданов няма да го пускат като лекарство , а може би като хр.добавка. Сега щели да го тестват за токсини , но като лекарство не можели да го пуснат.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Здравейте!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано10.02.10 08:17





Привет момиченца кокиченца.Хубав ден ви желая и малко повече смелост



Тема Re: Здравейте!нови [re: tinker.bell]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.10 09:49



Мерси, Тинкърче-мило...така трябва ни повечко смелост в нашият Живот!

Лека нощ-за мен, момичета -кокичета, а за вас Добър ден!!!



Тема Re: Re;Здравейте приятелинови [re: Юлия 5O]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.02.10 10:26



Здравейте приятели.Благодаря ви за пожеланията

.Хубаво беше с младежта на 5.То песни,танци,пиене до късно.И на 6 продължихме семейно.Младите не искаха дърти около тях,само отвреме на време се мярках да им разчистя.Купона беше на '6'.Бях най-щастливата майка,и въпреки че бях на др.,забравих са всичко лошо,и веселбата беше ок.
Прегръдки от мен Стаси



Тема Re: поздравченови [re: yraaa]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано10.02.10 13:23



..айде Жени ,Нелка ..другите ..цун -мун




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.