Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: обожавам....нови [re: nelly_83]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.02.10 16:35



Браво на теб

,и аз такива неща много обичам-шоколадови.А като ти е забранено още повече ти се иска само сладко да ядеш.
Каде сте бе хора?Работещите хора ги разбирам.Но има и 'пенсии като мен''и бабите-никакви ви няма.Айде на следобедно кафе или чайче-кой каквото обича.
п.п.замалко да забравя,по новините чух че в Пловдив са разработили нов вид домати.Пловдивчани,да разберете за тях по подробно ако може ,разбирасе.Че дойде време за разсад



Тема Re: обожавам..нови [re: nelly_83]  
Автор kykлeнcka пиpaня (новак)
Публикувано18.02.10 17:36



Нели, а Линд обожаваш ли?


Аз пък мога да изям цял буркан Нутела- при това без да ми стане лошо!



Тема Re: обожавам..нови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано18.02.10 18:59



ooooooo как да не обожавам ЛИНД!!!ммммм
особено 75% и 85% какао шоколад, всякакъв обичам , само малко на белия се муся.... Не мога и ден без шоколад, това е моя антидепресант

.
Иначе преди 2 години правих една диета ( единствената която съм правила досега) Дюкан, може би я знаете... без сладки, тестени неща, плодове ...само белтъчини и зеленчуци. И тогава не бях вкусвала шоколад цели 3 месеца.....Ума не ми го побира сега как съм издържала толкова... Тогава ми беше един от най-щастливите и спокойни моменти в живота, а приятели все ме питаха защо изглеждам толкова тъжна и анимична.... Хехеххе Извода е БЕЗ ШОКОЛАДЧЕ НЕ МОЖЕ

Ефи може да хапваш от време на време черен шоколад или такъв за диабетици, в него няма захар ....



Тема Re: аз ли съм или не съм?нови [re: nelly_83]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано18.02.10 20:25





утре ще се види на изпита ..Хораа ,много ми е спеченооо ,не обичам да ме изпитват!!!!



Тема Re: аз ли съм или не съм?нови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.02.10 20:40



Ами никой не обича да го изпитват, ама ти ще ги размажеш!



А колкото до клипа с дъщерята на великия Херберт фон Караян,
както казват "след като създаде гений, природата си почива"...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: аз ли съм или не съм?нови [re: marggoto]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано18.02.10 20:44



Мариетка хайде всички ще ти стискаме палци! А и знаеш ли колко палци са това


Как няма да го вземеш изпита, даже с 6.00 ще го вземеш, аз не се съмнявам в това



Тема Re: аз ли съм или не съм?нови [re: nelly_83]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.02.10 21:42



Аз си хапвам

,еми по малко,но като ми се папка сладичко..а торти без сметана ,ммм
.
Мрънчо ,не се сбърквай,ще искараш''6'.само споко.И на краката като стискаме,стават два пъти повече.И ще има шоколадови палачинки.
Ей,ама всички хубави конкурси,изследвания и тн.все в Пловдив стават.Да се пренесем при вас,а и ще си се виждаме'на живо'.



Тема Re: аз ли съм или не съм?нови [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.02.10 22:13



Мрънчо, почини си ето така преди изпита и всичко ще е наред!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: аз ли съм или не съм?нови [re: marggoto]  
Автор пиceтo (минаващ)
Публикувано18.02.10 22:47



Марго, всичко ще е наред с изпита

, желая ти много късмет и стискам палци!



Тема Re: аз ли съм или не съм? [re: marggoto]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано19.02.10 05:16



Марго,успокой се всички сме с теб и ще ядем шоколадова торта след изпита






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.