Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам кремове за лъчетерапиянови  
Автор beyby (надяваща се)
Публикувано23.12.09 08:27



Здравейте милички аз съм Бени и минах лъчетерапията преди 10дена но не в Бг.Имам 2а вида много полезни крема за кожата на Гърдата при облъчването които аз ползвах и съм много доволна.Ще се радвам да помогна.Пишете ми.Желая на всички ви Весели празници!



Тема Re: Имам кремове за лъчетерапиянови [re: beyby]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано26.12.09 19:59



От 4-ти 01.2010 почвам лъче в Токуда. Силно се интересувам за кремовете. Пиши ми ако искаш тук, във форума, а ако не - еm_staneva@yahoo.com. С пожелание за здраве, щастие и весели празници!



Тема Re: Имам кремове за лъчетерапиянови [re: beyby]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано28.12.09 13:46



Здравей beyby! Честита Коледа! Жлая от сърце хубавите неща през Новата Година да са повече от лошите!
В момента съм на лъчетерапия в Токуда и се интересувам от кремчетата.
Моля те, пиши ми, какви са кремчетата и как да се сдобия с тях на feniks_m1950@abv.bg



Тема Re: Имам кремове за лъчетерапия [re: feniks_m]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано16.01.10 21:10



Здравеи beyby! Моля те, напиши названията на кремовете при лъчетерапия.



Тема Re: Имам кремове за лъчетерапиянови [re: feniks_m]  
Авторbellissima (Нерегистриран)
Публикувано17.01.10 07:47



Здравей feniks_m ,можеш ли да разкажеш как стоят нещата в Токуда за лъчетерапията. Платена ли е? И въобще какъв е начина да се прави там? Благодаря предварително.



Тема Re: Имам кремове за лъчетерапиянови [re: bellissima]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано17.01.10 13:33



Здравей bellissima!
Лъчелечението е платено в Токуда. Цената зависи от облъчването. Примерно за облъчване при РМЖ,до 30 дни, без преспиване в болницата, цената е 3450 лева.
Взимате си всички изследвания и отивате в Токуда, в отделението по лъчетерапия,ниво -В1. Правите консултация с д-р лъчетерапевт,цена 30 лева, и решавате дали ще правите лечение там. Плащането на голямата сума става след като започнете лечение. Апарата е линеен ускорител.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.