Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: nadia_O6O6]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.03.10 14:42



Иленнко,Браво за хубавите резултати

.И все такива, да са за напред.




Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: ИлeнkaKo]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.10 15:24



Ей, че хубаво-о-о-о!


Дай малко повече подробности - кои показатели как са се променили и с какво
си обяснявате това подобрение... Така и с хубавите новини ще си помагаме!

А това е за добрата новина, за душевната сила и за волята, с която се борите:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано29.03.10 15:52



Браво мила моя ..сега можеш да си поемеш шумно въздух

Няма по-прекрасна новина за празниците ..Прегръщам те и те целувам



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: ИлeнkaKo]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано29.03.10 16:13



От мен





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: Юлия 5O]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано29.03.10 16:40



и от мен едно голямо БРАВИСИМОСТ!
страхотна новина Иленка, радвам се от сърце и душа с цялото ти семейство!
Прегръщам те





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: Buba67]  
Автор ИлeнkaKo (минаващ)
Публикувано30.03.10 10:39



Благодаря Ви приятели. Прегръщам Ви.



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: Buba67]  
Автор laleto1 (непознат)
Публикувано30.03.10 15:26



Иска ми се да предложа нещо супер оргинално, нещо различно и нещо, за което да кажа- да, това ни помогна в борбата с рака. Истината е, че няма такова нещо. От първия миг, в който чухме диагнозата- Рак на пикочен мехур и категоричното мнение за радикална цистектомия, разбрах, че е свършил безгрижния и безотговорен начин на живот за цялото ни семейство. Само да кажа, че 90% съм сигурна, че причината за това заболяване на съпруга ми бе страхотен стрес от комплекс от проблеми- и в работата и в семейството ни. Сега, след като изчетох доста литература и тук, във форума, и в много книги, съм напълно убедена в това. Последното, което затвърди това усещане бе Новата германска медицина. Но тогава, преди една година, сякаш някой отвътре ми казваше, че най-важното е да няма паника и да се елиминират всички отрицателни емоции и да създам атмосфера само на любов и щастие. И това беше само началото. След като огказахме операцията, започнахме да следваме всички указания на др. Робев от Онкологичния диспансер и назначените шест химиотерапии. Наред с това обаче започнахме и промяната в храненето- всичко, което е писала Буба в Алтернативното лечени на рака, но не сме изпадали в крайности. И много плодове и зеленчуци- сурови, и „тонове” сокове от моркови, домати, червено цвекло и всичко останало, което може да смели сокоизтисквачката. Таблетки „ Алое вере”- удърни дози 3 пъти по 2 на ден, капсули чесън-също удърни дози, зелен чай- Мурсалски пирински чай също е зелен / първоначално бе от Охрид, но после го намирах и в нашите аптеки/, и гъбата Шейтаки /също на капсули/, една билка, която ми приготвя моя приятелка против кисти, и друга, която е за пречистване на кръвта. Но освен всичко това, много важно бе, че проблемите, които ни донесоха тревогите, се решиха и ни донесоха много радост и истинско щастие. Но пак ще кажа – най-важното за мен си остава ВЯРАТА, ЧЕ ЩЕ ПОБЕДИМ! И вярата, че Бог няма да ме изостави и ще ми помогне! Вярвахме във всяко хапче, всяка чаша сок и всеки миг за нас беше победа.
Страхувам се, да не предизвикам съдбата, но аз наистина вярвам в чудеса и знам, че те се случват. Вярвайте и вие, мили мои приятели от този невероятен клуб, питайте и търсете помощ. Тук всички са готови да помогнат и да подадат ръка на всеки. Прекланям отново глава пред всички, които ми помогнахте и на мен!
Бог да ви пази и закриля!



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: laleto1]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано30.03.10 15:39



Здравейте!Аз също много се радвам и за Лалето и за Иленка.Наистина трябва да вярваме в успеха на всичко за което се борим.Само така можем да победим!
Лаленце много ми хареса твоята вяра във всяко хапче и във всяка чаша сок..точно това е положителната енергия която ни помага да се справим с трудностите.Успех на всички в този БЕЗЦЕНЕН клуб!!!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: reni56]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано30.03.10 18:11



Лаленце, браво миличка за духа, вярата, силата и оптимизма в тази тежка борба!
Все така и все напред и все с такива добри новини да пишеш!
Прегръщам ви!





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: ИлeнkaKo]  
Автор MamaD (член)
Публикувано31.03.10 02:08



Честито Иленка! Браво на вас и все така - само добри резултати!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.