Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: naneta1]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.03.10 10:20



Добре дошла мила, всички те чакахме у дома с добри новини


Целувки



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: tinker.bell]  
Автор ИлeнkaKo (минаващ)
Публикувано06.03.10 13:55



Добре дошла. Желая ти от сърце от хубави по хубави новини и отлични резултати от изледванията.



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: ИлeнkaKo]  
Автор naneta1 (непознат )
Публикувано06.03.10 14:04



Направо оздравях от приятните емоции, породени от хубавите думи към мен! Изиграх танца на радостта на забавен каданс... Сега ще ме крепи очакването на Великден, срещата през май, мечтите за море през юни и четенето в Клуба всеки ден! Благодаря ви! С обич!



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: naneta1]  
Автор MamaD (член)
Публикувано13.03.10 09:05



Не съм писала отдавна и сега виждам чудесни новини в темата. Вдигам я на 1-ва стр. и прегръщам Лида , Vedda и nanetaза за куража и силата с която се борят и от сърце им желая често, често да ги чета тук с добри новини


Понеже ме нямаше напоследък, да си кажа - ние сме си добре



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: MamaD]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано23.03.10 16:43



нещо не ми се получаваше и писмата ми не излизаха. сега правя пореден опит да ви кажа на всички, че надежда има: след ХТ и всичко алтернативно, а което съм прочела тук, след изследвания на КТ и маркери, последните от октомври са паднали десет пъти! Туморът - с 0,7 мм!!!! битката с животното продължава до победата! и на вас го желая





Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: изrpeв]  
Автор EFO75 ()
Публикувано23.03.10 17:06



Браво на теб

,все такива хубави резултати да има занапред.




Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: изrpeв]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано23.03.10 17:19



..така ,така още по-добри за в бъдеще !Успех



Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: изrpeв]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.03.10 17:42



Чудесна новина! Браво, адмирации за резултатите, продължавай в същия дух!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: изrpeв]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано23.03.10 18:14




Браво!!!Много се радвам когато видя тази тема на първа страница

Всички тук се борим по някакъв начин с тази гадина, и всички се радват когато някой съобщи подобна новина,това е победа за хората от целия клуб!
Продължавай в същия дух!Ние сме с теб!Целувки!Успех!


От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" No 3нови [re: изrpeв]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.03.10 20:25



Чудесна новина, миличка! Никога не съм се съмнявала в теб още от времето, когато беше споделила страхотния режим, който спазваш!
Би ли споделила най-важните неща от алтернативите, които мислиш, че са ти помогнали?

Прегръдки!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.