Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА № 37нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.11.09 18:22



Продължаваме в новата празнична раздумка.









Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.11.09 18:40



ООО Бубе много обичам да сефтосвам.Хе,хе да не мислиш,че само тя ще е празнична до една седмица ще я напълним.... каквито сме раздумковци ще има още поне две,три да подновиш до Нова година.Хайде лека вечер на всички ви.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.11.09 08:26



Здравейте момичета,и аз да се впиша.Мислех си че няма какво да прочета/докато се докопам до компа/,а и нали са почивни дни,а вие всичко сте напълнили-теми.Ей направо сте страхотни,днес много ще имам да си чета.
Много ми хареса пожеланието на Джул-
.....а ако имате работа - вършете я, забавлявайки се...

Приятен ден,и хубави емоции.




Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: EFO75]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано29.11.09 09:36



Привет и от мен.Есента ни зарадва с още един хубав и слънчев ден.Нека му се насладим .
Желая ви много сутрешно настроение и прекрасен ден





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.11.09 10:07



Добро утро и от мен мили дами!Слънчево,топло .....Приятен ден и спорен!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.11.09 11:59



ЗДРАВЕйте, ЗДРАВЕйте

,

Наистина Слънцето днес много хубаво се е усмихнало . А аз ще трябва да измета следите от купона снощи. Напоследък много купони се завъртяха и предстоят още. А на самия връх на Нова година навярно вече няма да ни се купонясва и ще изкараме спокойна и уютна вечер в къщи. А вие? Планирате ли нещо за предстоящите празници?

Я да ви разкажа как се повеселихме наскоро с наша Лори . Прибираме се за обед един ден и в средата на кухнята какво мислите?!? Едно уморено от битка гълъбче. Наша Лори стои до него гордо и маука. Целия апартамент беше в перушина, а от муцунката на Лори също се подаваше едно перце... Горкото гълъбче явно е било наранено още преди да попадне в лапите й, защото иначе няма как да го улови. Вратата на спалнята беше отворена и така е започнал купона. Мъж ми разпери ръце и го хвърли във въздуха в посока към покрива. Не знам дали ще оцелее...

А снощи гостите много я притесниха - глъчка и цигарен дим навсякъде, интрудъри бяха превзели територията й Минава някой покрай нея и нежно я закача: Лоринкааа, ма много си хубава! Ела милинка да те погаля" А тя : Ххххааааа, Ррррррр, хххххаааа, ррррр ! Толкова е смешна - въобще не й отива да се кара. Понеже изглежда като плюшена играчка и е толкова сладка и като я видиш как се ежи направо прихваш да се смееш Милинката, едва успя да наложи някакъв респект у гостите така че да я заобикалят чак през коридора Накрая вече съвсем изгуби търпение и дойде в хола да им се кара. Избира си жертва, застава до фотьойла и започва да хъхка така че хубаво да й видим сливиците "Изчезни от тук, гадино! Махай се от къщата ми!" Не знаех, че може това

Усмихнат ден на всички



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано29.11.09 12:41



хах а направо си я представих как им се кара


Аз пък да ви разкажа за срещата на Бърт и госпожицата
Тя случката си има предистория.Началото на лятото влиза в магазина едно момче и Дани беше довел Бърт и като започна да му се радва.Каза ни ,че има пясъчна боксерка на 3 мес. и ако искаме да ги разхождаме заедно,но така си остана висящо.
В сряда влиза едно момче в магазина и казва 'Търся едно момиче и едно момче с тигров боксер!?'хаха Аз съм! Беше с неговата красавица ,ама такива изписани оченца ,страхотна кукла!
Обясними къде се разхождат в един парк ,който се оказа доста огромен ,няколко квартала покрива.и си направихме среща към 1ч..АЗ не предполагах ,че гаджето ми ще се съгласи да ходим по парковете и да търсим пясъчни боксерки хахха.Предложих му и той беше толкова развълнуван ,че чак не можах да повярвам.И като ме нахока как може да не взема на момчето номера...Отиваме във въпросния парк и се започва едно лутане ,къде му е началото,а вече е 13.30.Няма пясъчна красавица и няма !И аз му разказвам за една случка чиста случайност .по друг повод!Като му обяснявам на приятеля ми ,че не може кучето да се казва КАРМА и да не я намерим!
Вече е в разгара на дуднежа си 'Как може....'и Бърт се заиграва с едно куче някаква птичарска порода.Заговорихме се с момичето ,което го водеше и аз я попитах -А случайно да си мяркала една пясъчна боксерка ? И тя -Карма ли ? и аз ДАААА момичето ми отговочи ,че преди малко е говорила със стопанката и ,която и звънеше в този момент ..та така открихме Карма !
Оказа се ,че момичето ,което сме спряли ми е била клиентка !!! Много беше весело.
Карма е много скоклива ,и момчето ни разказа ,как като се прибира я намира на хладилника хахаххаха.демонстрира ни уменията и в скокливост на едно дърво .В този парк я познават като Летящото куче хахахахх



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.11.09 14:34



Хубава история ;)! А заиграха ли се двамата с Бърт? Харесаха ли се?



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано29.11.09 14:56



Катее така я хареса Бърт ,че сега не иска да яде ..любоффф голяма





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.11.09 14:57



Eх,блазя ви!А моята внучка сега като й прочетох за твоята Лори и пак почна...искам ,та искам котенце,кога ще роди на кака Екна котката.... повече няма да й чета за твоята котка,че в чудо се видях.



Животът е сцена,а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.